Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rob400


rob400
csendes tag

Kösz a leírást. Milyen gyakran szoktad használni?

Bazinga!

(#2) rum-cajsz válasza rob400 (#1) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Általában akkor használom, ha a system partíción kell turkálni, vagy ha konzol kell a telefonon. Ez azért elég ritka. :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#3) htc desire válasza rob400 (#1) üzenetére


htc desire
újonc

szia rum-cajsz!! szeretném a segítséged kérni, hogy milyen parancsal tudnám a telefonba juttatni az mtd0.img és flash_image file-okat adb-n keresztül a data/data könyvtárba? usb brick alakult ki a htc desire-en! usb csak fasthbooton keresztül működik nics bluetooth stb! win7 el szeretném valahogy bejuttatni a fileokat!segítséged előre is köszönöm! üdv robi!!

(#4) rum-cajsz válasza htc desire (#3) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Hát, bevallom fogalmam sincs.
Keresd edénykét, vagy ha magad akarod csinálni, akkor a desire fórumban kellene kérdezned.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#5) rum-cajsz válasza rum-cajsz (#4) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Na, ezt így akartam: Edényke

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#6) svarhalmi


svarhalmi
csendes tag

Szia
Nekem sajnos nem ismeri fel valamiért :S
beírom az adb device parancsot de nem látja

(#7) #07570944


#07570944
törölt tag

Hy! Az lenne a kérdésem hogy ez tablageppel is működik? Ha igen ugyanúgy?

(#8) Midway


Midway
senior tag

"1. lépés
Amon ra letöltése és kicsomagolása egy könyvtárba."

Nem jó a link.

(#9) Oldman2 válasza svarhalmi (#6) üzenetére


Oldman2
veterán

Mert hibás az általad kiadott parancs. Helyesen:

adb devices

[ Szerkesztve ]

(#10) acura13


acura13
aktív tag

szia

felraktam az ADB-t, telepitette a plusz dolgait, nyitok konzolt, de nem ismeri a telot, USb debugging bekapcsolva, a helyes könyvtárban vagyok, azt irja ki hogy a rendszer nem ismeri fel külső vagy belső parancsfájlként

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#11) Lecs@


Lecs@
addikt

Hátha valaki...

Pici segítségre lenne szükségem, szaktudásra. Tudom készülékbe nem passzolunk, de látom van közöd a dolgokhoz. Hátha tudnál segíteni..
Adott egy Lenovo 910 Vibe Z készülék. Needromról először telepítettem egy Romot, xy.bat futtatással, simán végigment a telepítés. Tehát driverek, minden oksa. Majd CWM is felment adb reboot-bootloader / fastboot boot recovery.img paranccsal. NeedRomról leszedtem egy 4.4.2 Romot, amit CWM - el fel is tettem minden gond nélkül. Fent is van. Viszont szeretnék CWM - et Flashelni, és Rootolni, de nem megy. Device : Locked jön ki mindig bármit próbálok. Próbálom a fastboot oem unlock parancsot, de Waiting for DEvice van. Lehet rossz helyen próbálom? Bootloader zárt le vagy mi ? Addig nem tudok semmit tenni, amíg marad ez az állapot.Mi a véleményed erről ? Root illetve CWM lenne mindenképp amire szükségem lenne, de ADB nem megy, mint írtam addig amíg Locked Stat - om van. Ötlet esetleg ? Hova írhatnám ezt be ? Van valami szakmai Topik ennek ?

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#12) olyt74


olyt74
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni!Van 1 tablettem,teclas x98 air.Nem indul el rajta az android.feltelepítetetm a számítógépre az adb-t,és ezzel tudok neki parancsokat adni.újra butol,elöjön a recovery menü,stb.sajnos a recovery menű se teljes,nem tudja visszaállitani a gyári rendszert.
Az lenne a kérdésem,hogy adb parancsokkal ,a számítogépről újra tudom e rakni az androidot?
Találtam parancsszavakat,de nem egyértelmű,hogy lehetne telepíteni az androidot.ehez kellene segítség,pontos leírása a telepítésnek.
köszi előre is.

(#13) #33253120


#33253120
törölt tag

Mindig érdeklődéssel figyeltem a különböző készenléti időket. Anno Ericcson A1018-al kezdtem, és szinte sosem volt olyan telefonom amit nem kellett naponta tölteni. Ma viszont otthon felejtettem a bt headsetet amit főleg zenére használok.
És annak ellenére, hogy a Samsung Level (bt headset kezelő app) nem lett kilőve, most vagyok 45%-on úgy, hogy az elvben bt energiatakarékos füles keveset eszik, de átlag napokon du 5-ig bírja a telefon. :)
Ez nekem új. :)

Ez egy nem piszkált rendszer, kivettem a dobozból, amikor jött OTA frissítettem, és ennyi.
A hasonlóan nem piszkálós embereknél miĺyen idők vannak?

(#14) WOT-H-A-C válasza #33253120 (#13) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ezt a lehető legjobb helyre írtad! :U

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#15) locz01 válasza rum-cajsz (#2) üzenetére


locz01
újonc

Sziasztok!

Ötletre lenne szükségem.
Adott egy lg-p705-ös telefon, a tuch ripityomra tört, tehát kizárólag a home gomb, bekapcsoló meg a hangosító gombok működnek.
A tervem az volt, hogy adb-n keresztül rávarázsolok egy "távvezérlő" alkalmazást, ami átveszi az uralmat a telefonon, átveszi a képet is, meg egérrel lehet gépről vezérelni (hogy mire kellene egy szanaszét törött telefon, most nem részletezem, lényeg hogy nekem terveim vannak vele).

Egy apró problémába ütköztem, az usb hibakeresés nincs bekapcsolva, érintőképernyő híján nem is tudok elnavigálni odáig a menüben hogy bekapcsoljam, + OTG driver se nincs fent...

Valamilyen billentyűkombinációval sikerült ugyan előhozni egy emergency mode-ot, de akkor se jelzett az adb felismerhető eszközt(míg másik LG telefont gond nélkül kijelzi, tehát nem a driver, se nem a kábel a gond), recowery-t meg nem találtam, egy másik billentyűkombináció nemes egyszerűséggel hard resetet csinált a telefonon...

Szóval kicsit kifogytam az ötletekből, ha valakinek volna valami ötlete, szívesen kipróbálnám.

(#16) #33253120 válasza WOT-H-A-C (#14) üzenetére


#33253120
törölt tag

Valóban. Ez rossz topicba ment. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.