Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) orko válasza kicsiultra (#150) üzenetére


orko
tag

Köszi, így fasza! :R

(#152) dandy91 válasza kicsiultra (#150) üzenetére


dandy91
tag

hogy telepited fel ?

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

(#153) reggimon válasza dandy91 (#152) üzenetére


reggimon
csendes tag

Tudtátok, hogy ha a monitor elromlik, akkor nem javítják, hanem cserélik házhosszállítással ezt a típust. És mivel már nem gyártanak ilyet, másik 3 fajtából kell választani? De azok nem újak, hanem Refurbished változatok? Azaz felújítottak?

Ez szerintetek rendben van? Hogy egy új monitor helyett kapok egy használt szart?

(#154) dandy91 válasza reggimon (#153) üzenetére


dandy91
tag

nem éppen mondjuk ha egy 150 ezres refurbishedet kapok 1 év garival lehet megéri úgy :) mi történt neked pontosan ?

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

(#155) reggimon válasza dandy91 (#154) üzenetére


reggimon
csendes tag

És ha egy retkes, koszos ember használta előtte?

Több hiba:

A tetején eleve van egy 1-1,5 mm-es fekete csík. Hogy a káva nem illeszkedik pontosan, vagy a kijelző rossz, nem tudom, bár képernyőmentéskor is ott van, tehát...

A bekapcsológomb elég nehezen reagál.

Készenlétben kicsit sípol, mint egy régi tévé, persze halkabban.

Plusz egyszer, pár napja remegni kezdett a kép, aztán elmúlt 1 óra múlva, meg volt egy gyári visszaállítás is. A háttérvilágítás lehetett. Nem is tudtam, hogy a katódsugárcsövesek után továbbra is kell félni a remegéstől. Most már mindig azt fogom érezni, hogy kicsit remeg.

(#156) dandy91 válasza reggimon (#155) üzenetére


dandy91
tag

a bekapcs gomb nekem is nehezebben reagál de kicsit erősebben nyomom és jó ugyanúgy nekem nincs fekete csik

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

(#157) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Teljesen megfeledkeztem erről a bejegyzésről. Természetesen hozzáadtam mindenkit aki jelezte. Csaknem 2 és fél év után újraszerkesztve a bejegyzést 32-ről 75 főre növekedtünk. Még mindig tökéletesen üzemel az én gyönyörűségem. Teljesen elégedett vagyok vele. :K
Elolvastam minden hozzászólást, üdv az új tulajoknak, remélem még jó pár évig működni fog mindenkinek, és jó szolgálatot teljesít! Ha legközelebb ilyen történik, hogy nincs frissítve a bejegyzés, akkor dobjatok egy üzenetet. Kellemes nyarat mindenkinek! :K

gölmétcsül ©

(#158) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Beírhatsz engem is. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#159) XtremLor válasza Bjørgersson (#158) üzenetére


XtremLor
őstag

+1 :)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#160) Hocsika


Hocsika
tag

Engem is beírhatsz! :)

(#161) btf


btf
aktív tag

Sziaszok

Tudom, hogy van beárazós topik, de:

Ki mennyiért válna meg egy 2 és fél éves 2312-től? (tehát még fél év gari van rá)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#162) Hocsika válasza btf (#161) üzenetére


Hocsika
tag

Kérdés mit vennél helyette? :)
Én max akkor válnék meg tőle, ha mondjuk egy 27"-es dell-t vennék :D

(#163) XtremLor válasza Hocsika (#162) üzenetére


XtremLor
őstag

Ahhoz meg pont jol passzol oldalt elbe forgatva a 2312 :DDD ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#164) Hocsika válasza XtremLor (#163) üzenetére


Hocsika
tag

:DD :DD :DD

(#165) bombadil


bombadil
tag

Üdv,

Én is beléptem a klubba, igaz már közel egy éve, csak most találtam rá a topikra.

Ez idő alatt már a 3. monitor fordul meg nálam :(

Az előző kettőnél volt egy kis probléma a panellel, olyasmi amit a srác is ír ITT.

Az első monitornál meg plusz egy ilyen is kb minden 50. bekapcsoláskor.

A harmadikat tegnap üzemeltem be, remélem nem lesz több problémám.

Amúgy nagyon jó monitor ezeket leszámítva, meg a Dell support is csillagos ötös, max fél óra telefonos egyeztetés és másnapra már itt a csere. A következő nap meg viszik a hibásat.

[ Szerkesztve ]

"Véla i assaila umë polë cenë ilyë mettar."

(#166) HungarinBen


HungarinBen
csendes tag

Sziasztok!
Pár napja küldtem el garanciáztatni a monitoromat, mert a képernyő jobb széle "bezöldült", remegett, fekete ablaknál lilán látszódott a háttér. Egyik nap felhívtam a dell-t másnap jöttek is, kevesebb mint 24 óra. Hoztak egy csere monitort, de ez használt. Az lenne a kérdésem, hogy amit elvittek monitort azt megcsinálják és visszahozzák, vagy ha nem tudják akkor kapok helyette újat? De ha tegyük fel kapnék újat de ebből a monitorból már nincs raktáron új, akkor megkapom a P2314H (U2312HM utódja) monitort?!

(#167) D.Orion


D.Orion
veterán

Sziasztok, csak most találtam rá erre a topikra. De sajnos nem a legjobb hírrel. :(

2011.10.24.-e óta vagyok egy ilyen monitor gazdája. Ma sajna megjelent egy függőleges zöld/lila csík a monitoron. Sajna a 36 hónap garim már lejárt. Most igyekszem megtudakolni, hogy így 2 és fél hónappal a gari idő lejárta után mit lehet tenni.

(#168) bombadil válasza HungarinBen (#166) üzenetére


bombadil
tag

Én már a második cseremonitort használom. Ami rossz azt cserélik gyorsan, viszik vissza a szervizbe és kapsz helyette egy javítottat (használt).

"Véla i assaila umë polë cenë ilyë mettar."

(#169) kicsiultra válasza bombadil (#168) üzenetére


kicsiultra
tag

Ilyenkor a garancia megy tovább, vagy kapsz 1-2 hónap pluszt? Enyémről lejárt már 2 hete, de azért érdekel, hogy ilyenkor mizu :R

Kávé?

(#170) bombadil válasza kicsiultra (#169) üzenetére


bombadil
tag

A garancia szerintem a vásárlás napjától számít. Nem hinném, hogy kapnék plusz garit, hiszen tudtam használni az eszközt, mivel kaptam egy másikat helyette. Persze lehetnek egyedi esetek.

"Véla i assaila umë polë cenë ilyë mettar."

(#171) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ja, hogy ilyen is van? Akkor kéretik felkarcolni engem is a listára. :)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#172) skroy


skroy
senior tag

Majd 3 éve megvan már ez a monitor nekem, de nem vettem észre ezt a klubot. Írjon fel kend. :D

(#173) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

up :K

gölmétcsül ©

(#174) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. Csatlakozom a klubhoz! :) Szereztem egy gyönyörű, kalibrált, garis példányt jó áron!
Abban tudnátok segíteni, mivel ezt a kalibrációs témát nem annyira vágom, a gyakorlatban hogy is kell "használni" a kalibrációt úgymond? A Standard profillal "működik"? Az icc profilt a monitorguru honlapján lévő cikkben leírtak alapján feltettem. A másik kérdésem, hogy érdemes feltenni a 72 Hz-es drivert? Csak azért vakarom a fejem miatta picit, mert nem annyira rajongok a nem gyári, "mókolt" cuccokért. Köszönöm előre is.

(#175) killzone1987


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Segítsen valaki.
Szeretnék befektetni erre a monitorra.
Hol lehet még kapni ezt a típust?
Kalibrálást és pixel garit is akarok.
Volt már ilyenem egy évig,és 1000%-ig meg voltam elégedve. :)
Csak sajnos annó el kellett adnom. :(
Linket kérnék.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#176) Ricardo128 válasza killzone1987 (#175) üzenetére


Ricardo128
aktív tag

Ezt a típust szerintem már nem találod meg sehol újonnan, viszont a 24"-os verziót még kapni. Kicsit túlárazott az elődjéhez képest, és más a képarány is. Jobban járnál szerintem, ha használtan néznél egy 2312-t. :)

[ Szerkesztve ]

gölmétcsül ©

(#177) killzone1987 válasza Ricardo128 (#176) üzenetére


killzone1987
senior tag

Köszönöm!
Hát igen,néztem én is már mindenhol,és újan sehol nem találtam,legfeljebb külföldi oldalon találhatnék,de onnan nem akarok.
Használtan nem szeretnék.
Sajnos a nagyobb tesója 80 ezerért sok.
50-60-ért mást kell választanom... :(

(#178) Andrew31


Andrew31
senior tag

Üdvözlet!

Már nem túlzottan aktív a topik, de én is jelentkezem, ilyet nyúzok 3 éve, megelégedettséggel. :)

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#179) Jackx


Jackx
tag

Sziasztok.

Ilyen monitorom van közel 6 éve szerintem, és még mindig tökéletes szerintem :) Kezdetek óta használom a 72 hz drivert, viszont mostanában belefutottam egy problémába:
Szeretném az asztal képét másolva megjeleníteni egy projektoron. A probléma az, hogy ott 60 hz-n viszi az 1920x1080 -t, míg ugye a monitor 72 hz. Ezért ha másolni akarom az asztalt, a monitor mindig kikapcsol. Mivel a 72 hz driver van fent, ezért hiába állítom windowsban a monitor hz értékét, mindig visszaugrik, és nem tudom sehogy megoldani.

Valami ötlet?

(#180) kicsiultra válasza Jackx (#179) üzenetére


kicsiultra
tag

Nvidia/AMD driverben be lehet állítani eszközönként a frissítést/felbontást

Kávé?

(#181) Jackx válasza kicsiultra (#180) üzenetére


Jackx
tag

Igen, tudom, ott is próbáltam, de mindig visszaugrott.
Egyébként windows 7 ultimate, és Gtx 760 vga-m van. Hozzá próbálok kötni egy Optoma HD141x projektort.
Érdekes módon, mintha a win reboot után tényleg 60 hz-re váltott volna, de amikor meg akartam osztani a képet megint kikapcsolt a monitor...Pedig 1920x1080 60 Hz volt mind a kettőn, és mégis...

(#182) orko


orko
tag

Sziasztok! Kb 3éve megvan ez a monitor és pár napja vettem észre,hogy a jobb fele a szélétől kb 10cm kékes/zöldes,balról pedig lilább fényt ad...Mi történhetett vele? Ki fog purcanni?

[ Szerkesztve ]

(#183) pvt.peter válasza orko (#182) üzenetére


pvt.peter
őstag

Szia,

Ilyesmi? #1160
Ha igen és még garis akkor egyértelműen csere.
Kicsivel később én is ugyanígy jártam :D #1963

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#184) orko válasza pvt.peter (#183) üzenetére


orko
tag

igen,de nem ennyire drámai. Garancia épp lejárt...

[ Szerkesztve ]

(#185) orko


orko
tag

R.I.P. Jött egy U2414H a helyére.

(#186) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Sziasztok!

Valakinek megvan esetleg még a 72hz moddolt inf az U2312HM-hez?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#187) dr.dre bike


dr.dre bike
csendes tag

Sziasztok :D

Jelenleg is 2312hm-t hajtok illetve mellette egy 2212hm-t :D
Nagyon szeretem őket, és relatíve olcsón is jutottam hozzájuk.
:))

(#188) BaLee válasza PowerBuldog (#186) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Nekem megvan de Windows 10 alatt már nem működik az inf fájlos megoldás.

Viszont ha még valaki használja ezt a monitort annak infó: én tegnap az Nvidia vezérlőpultban a felbontásnál csináltam egyedi beállításokkal egy új felbontást, full hd az is de a frissítést 75hz-re tettem és simán működött. És érezhetően jobb játékok alatt mint a 60hz...

(#189) asdf2 válasza BaLee (#188) üzenetére


asdf2
tag

Ezer hála, én kettőt is futtatok, RTX2060, displayport, 76 Hz-t be tudtam nekik állítani, érezhető a különbség... Windows 10.

Ha véletlen lenne olyan aki egyszerre többet használ: Külön be kell állítani mintkét képernyőre a felbontást.

:R :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.