Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez komolyan hír? :U Valószínűleg mentés meg load game, meg egyéb extrákat is fog tartalmazni a játék :)

(#2) Tanisz


Tanisz
senior tag

Nem biztos :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#3) prolad


prolad
őstag

At hittem ez még mindig alap dolog egy PC-s játéknál. De legalább jól néz ki a menu is.

(#4) #20655360 válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


#20655360
törölt tag

A PC-s piac telített. A tini konzolosok miatt lökik ezt a sok hülyeséget. Más értelmes okot nem tudok elképzelni.

A következő az lesz hogy bill és egér támogatás PC-n. :DD

(#5) #51736960 válasza #20655360 (#4) üzenetére


#51736960
törölt tag

Kicsit ellentmondanék neked, mert az én generációm gyerekei, a mostani tinik, nagyon nem érdeklődnek a konzolok iránt, legalábbis az ismeretségi körben ezt látom. Csak a facebook meg a youtube a telefonon, semmi más. Ellenben sógorom most vett konzolt, és én is fenem a fogam egy ps4-re, 40+ évesen :)

Abban viszont egyetértek, hogy ebből a hírből így cikket írni, hát, a legdurvább nyári uborkaszezonra emlékeztet kábé :DDD

(#6) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ejj, most kezdem csak realizálni, hogy már alig van időm Win10-et venni.

I am having fun staying poor.

(#7) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Valamiről lemaradtam, eddig nem ez volt az alap hogy minden beállítható? Ettől pc, nem konzol.

(#8) Воланд válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Воланд
titán

igen, az uwp miatt ez hir.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hogy lehet amúgy megvenni PC-re a játékot? Nem látom egyik webshopban sem. Csak az XBO verzió előrendelésével együtt?

I am having fun staying poor.

(#10) Воланд válasza Drizzt (#9) üzenetére


Воланд
titán

windows store-ban lesz fent.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) Vistaboy válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem lassan már tényleg hír értéke lesz, ha ilyesmi alapból benne van egy játékban, nem pedig DLC-ként kell megvenni, egyenként 10 euróért.

Gondolj csak bele:

- Alapból "Medium" grafikára van állítva a játék, menüpont nuku.

- Ha "High" beállítást akarsz, ehhez már plusz textúrák kellenek - ami extra tartalom -, manapság ez már a kiadók szemében egy komoly bővítmény. Nos, fizess érte 10 eurót, és már töltheted is lefelé.

- Aki "Ultra"-ra vágyik, az még több tartalomnak minősül, emiatt ismét különálló bővítmény. Ez újabb 10 euró.

- Akinek nem bírja a gépe a "Medium"-ot - mivel valószínűleg csóró szegény, ha már nem bírt egy új VGA-t venni -, ezért mindössze 5 euróért rendelkezésre áll a "Low" DLC.

- Aki szeretné maga beállítani a grafikát, az választhatja a "Custom" bónuszcsomagot, amit most kedvezményesen, mindössze 25 euróért megvehet. Ez magába foglalja az összes fentebb felsorolt lehetőséget, mellette pedig ajándékba kapunk egy új menüpontot, ahol engedélyeztetni tudjuk a videokártyánk által támogatott extra lehetőségeket is (Pl. nVidia GameWorks).

Hát nem bomba ajánlat? :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12) #20655360 válasza Vistaboy (#11) üzenetére


#20655360
törölt tag

Émelygek. Kérlek, ilyet többet ne! :(

:DDD

(#13) leviske válasza Воланд (#8) üzenetére


leviske
veterán

szomorú...

(#14) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem szoktam kukacoskodni a hírek alatt, de komolyan van hírértéke annak hogy egy PC-s játékban lesz beállítás menü???

Már azon is mosolyogtam amikor külön cikk került ki arról hogy mennyi helyett foglal majd a vinyón, de ez übereli :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Ragnar_ válasza Sirandrish (#14) üzenetére


Ragnar_
addikt

Van létjogosultsága, hiszen If Quake was done today

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#16) zkas90 válasza #20655360 (#4) üzenetére


zkas90
senior tag

A konzolos ismerőseim átlagéve 30 körül van. Egyetlen 20 év alatti emberke sincs a 'barátlistámon'.

(#17) Sirandrish válasza Ragnar_ (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ismerem, de attól még kafa :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hírértéke ennek azért van, mert a konzolportok esetén alig/sehogy nem lehet utólag módosítani a grafikai beállításokat PC-n.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) Ragnar_ válasza Sirandrish (#17) üzenetére


Ragnar_
addikt

Mondjuk ott van a Dark Souls1 PC portja, az ilyen szempontól gyakorlatilag annyi volt, hogy lehetett állítani a gammán, meg controls azt kész. A játék amúgy jó volt, de a PC porttal nem sokat szöszöltek. (DS2 már egész korrekt volt felbontást is lehetett állítani többek között :D )

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20) oriic válasza Sirandrish (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel UWP-s, ezért van hírértéke.

Live-Die-Respawn

(#21) Raysen623 válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Ha megnézzük, korábban milyen beállítások voltak a PC-s konzolportokban, akkor bizony a jelenlegi hozzáállása a fejlesztőknek dícséretes. Ráadásul ez már nem az első olyan port, aminek a beállításai igen széles határok közt lesznek megadva. Igazából ezért van ennek hír értéke. Régebben az arcodba toltak volna egy Low-Med-High lehetőséget oszt jó napot.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#22) Chapel


Chapel
addikt

Csak a napokban kezdtem el követni, így sorry, lehet buta a kérdés:
Dx12 miatt only win10 lesz vagy win 8 is játszik? Egyre jobban érdekel, csak megakadtam a win10 részén.

szerk: közben látom, hogy végülis kiderül a cikkvégéből hogy only win10. :R

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#23) RyanGiggs válasza Chapel (#22) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Only 10

(#24) Necroman_Mk2 válasza Ragnar_ (#19) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Ez a jelenség nagyon sok korábbi, eredetileg x360-ps3 konzolokra megjelent játéknál megfigyelhető volt: grafikai beállítás menüpont = felbontás + gamma + (esetleg) anti-aliasing - és ezzel kifújt.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#25) Chapel válasza Necroman_Mk2 (#24) üzenetére


Chapel
addikt

Értem amit írsz,igazad is van, így ez nem is neked szól elsősorban, inkább a témához.

Elindult az utóbbi 2 évben egy tendencia, aminek iránya, hogy érkeznek korrekt pc-s portok.
Igen, elő lehetne citálni Gta V-őt (ami messze a legszebb példa erre), de vannak mások is.
x360 és korát/portjait felejtsük el és lépjünk túl. 2016 van.

Ha 5-10-15 éve még hallgattuk a "pc halott" témát, akkor mostanában figyeljünk oda a "pc nagyon is nem az" hangokra.

Csodát nem kell várni, de látható egy egyértelműen javuló tendencia. Ha ez eredméynez pár gta-hoz hasonló portot, akkor már én személy szerint örülök. :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#26) nonsen5e válasza Mister_X (#18) üzenetére


nonsen5e
addikt

*A szar konzolportok esetén.

Manapság szinte minden játéknek megcsinálják A konzolverzióját, majd azt portolják PC-re.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#27) Bandi995


Bandi995
aktív tag

2016-ot írunk. Ott tartunk kollégák, hogy hírértékű, hogy a PC-s verzió PC-s verzió. :U Ek*rvult a játékipar, én mondom.. :R

[ Szerkesztve ]

(#28) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A Vsync viszont csak az év 2. felében lesz kikapcsolható az ilyen Win10-es appokban, ami elég aggasztó egy shooter játéknál.

/s

(#29) VTom


VTom
veterán

Nekem azért a részletes beállítás nem itt kezdődik, nem lehet pl. ambient occlusion-t választani, csak ssao van, élsimítás igen/nem..
Azt sem értem ez alapján, hogy az ultrához miért kell 980Ti, de akkor ezek szerint azt 1440p-hez, vagy 4K-hoz gondolták.
Meglátjuk.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#30) Ryder62


Ryder62
őstag

Váó, és ez hír?

(#31) jamez


jamez
senior tag

vagyis egy brutál pc-n sokkal jobb lesz, mint egy xboxon. Különben nem veszek 980Ti-t :K :)

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#32) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Szerintem egy konzolos játékról ez egy elég nagy hír.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#33) AusWolf


AusWolf
őstag

Állítható grafika PC-n? Azta! Ilyet még nem láttam! :DDD

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#34) wolfman


wolfman
veterán

A mai világban ez bizony sajnos hír értékű! Bár láttam olyat is nem ritkán, hogy részletes beállításokat buherálva szinte semmi nem történt grafikai és teljesítménybeli mércén (na jó, minimálisan).

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#35) Televan74


Televan74
nagyúr

Hát "a" semminek nem tudtok ti örülni?!? ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#36) Crytek


Crytek
veterán

MS inkább a beállítások helyett nagy fekete betűkkel azt írhatná le az ilyen plaketekre mit nem kap a PC-s a ku**a store miatt......

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#37) batai15 válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


batai15
félisten

+1

(#38) Tokman válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Tokman
csendes tag

ezek szerint....

(#39) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Majd azt hirdesse ennyire a MS hogy mikor kerül például Steam alá is a cucc... Mert így tuti sokan egyszerűen hagyják az egészet.

Nem tudom MS-nél mért nem jönnek rá arra, hogy ezzel a saját eladásaikat rontják csak le. Mint a Tomb Raider esetében.... Jajj legyen One exkluziv, majd mindenki fogja emiatt venni. Ja hát nem vették annyian mégse, akkor jöjjön PC-re is... De PS4 mennyi embernek van... ki kéne már adni arra is, ott aztán lenne bevétel.

Hát GL MS.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#40) Chapel


Chapel
addikt

Látom a gameplay videóket, egyenlőre nem győzőtt meg jobb mint divison, aminél nem éreztem a kényszert hogy megéri a 13k-t.

Mik a saját itteni vélemények , megéri a teljes árat vajon?
(Oké,még most jön még csak a pc-s verzió.)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41) k-adi válasza Crytek (#36) üzenetére


k-adi
nagyúr

na és mit nem kap a PC-s a ku**a store miatt ?? én tényleg nem tudom, megírnád? :F vagy küldj egy linket

(#42) Crytek válasza k-adi (#41) üzenetére


Crytek
veterán

Mivel kérdezed nem tudod így valószinű, hogy azok a dolgok nem érdekelnek téged, ezáltal nem terhelek rád ...

....na jó legyen mert húsvét van....

- kikapcsolhatatlan vsync
- ha akarod ha nem nincs telepítési utvonal megadás
- nincs overlay progi használat (fraps, msi afterburner semmi)
- nincs modolhatóság (...magyarítás nem lesz soha )
- steamhez nem lehet hozzáadni a store szarokat hogy mutasss mivel játszunk
- steam kontroller nincs támogatva
... Stb

De legalább megmarad sok sok pcs pénze

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#43) oriic válasza Crytek (#42) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tegyük hozzá, hogy ez az eddigi 2 darab MS Store-os AAA játéknál volt így egyelőre (Gears of War UE, Rise of the Tomb Raider) Jelenleg nem tudni, hogy ennél is így lesz-e. (sanszos, de fixen nem tudjuk)

Plusz ahogy olvasom hazai és külföldi oldalakat ezek a dolgok inkább a hardcore játékosok számára problémás, átlag usernek egyedül a normál full screen, meg talán a vsync gond, meg a telepítési útvonal megadásának hiánya lehet problémás.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#44) Crytek válasza oriic (#43) üzenetére


Crytek
veterán

De pontosan ,hogy fixen tudjuk hogy egy rakás sza*. EZ a MS STORE így nagybetűvel.
Ha nem hazudozott megint a világnak az a MS-os csávó csak imádkozni tudunk, hogy valóban gatyába rázzák ezt a ***rkupacot.

Next PC Upgrade: 2022

(#45) djculture válasza Crytek (#44) üzenetére


djculture
félisten

Mert amúgy ha rendbe teszik szalad megvenni mindenki 20 ezerért pc-re ezt a játékot :D Nagyon durva árazások vannak a win store-ban..

[ Szerkesztve ]

(#46) Crytek válasza djculture (#45) üzenetére


Crytek
veterán

Ilyet nem mondtam,de majd évek múlva töredék áron játszaná az ember. Pláne magyarul..... De MS-t ismerve nem fognak ezek semmit csinálni.

Next PC Upgrade: 2022

(#47) Gstyler


Gstyler
senior tag

Én viszont még nem láttam olyan játékot, hogy win.10 only!
Tehát ha szeretnék ezzel játszani, akkor vennem kell egy win 10et?
Ez nem semmi egy árúkapcsolás :/

(#48) djculture válasza Gstyler (#47) üzenetére


djculture
félisten

Mivel máshogy meg se lehet venni csak a win10 alól megnyomva a wines táskaikont, nem lesz belőle más kiadás csak ott van mint ahogy a Gears of War: Ultimate Edition para Windows 10 is. Ezen kívül még dx12 is ami csak win10 alatt működik.
Engem amúgy ez nem izgat még pár hónapig ingyen lehet win10-ed ha van egy eredeti win7- 8-8.1 oprendszered, úgyis rákényszerül mindenki ha nem most ingyen akkor később fizet mint a katonatiszt.
win7-nek van még 4 éve a mainstream támogatása már megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#49) Drizzt válasza Crytek (#42) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Meghajto szintet se lehet telepitesi utvonalat valasztani? Az gaz, mert akartam venni egy 500G-s Ssdt, de nem rendszernek. Annak megtartanam az eddigit.

I am having fun staying poor.

(#50) oriic válasza Drizzt (#49) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én csak annyit találtam, hogy másik meghajtóra is lehet kérni a telepítést, de részletes elérési utat nem lehet megadni. (vagy én nem találom)

Nekem mint átlag usernek továbbra sincs semmi bajom a Windows 10-zel. Minden program amit használok működik rendesen, nincsenek bugok, akadások, problémás app-ok. Semmi. Teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.