Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Így a kép alapján inkább csak ihlette a karaktert, nem úgy, mint mondjuk a Death Stranding teljesen beszkennelt arcai.

A Slime draws near! Command?

(#2) Sirandrish válasza ldave (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem nagyon is hasonlít. Oké...nem egy Reedus, de nagyon rendben van ez is :)
Mellesleg szép jány..sokkal szebb mint Reedus :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) saelin válasza ldave (#1) üzenetére


saelin
veterán

Lehet nem az arcát scannelték. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) Wesder válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Azért azt megnézném hogy ki jàtszana a RE3-mal, ha Jill-t Reedus-ról mintàztàk volna. ;]

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) ldave válasza saelin (#3) üzenetére


ldave
félisten

Majd a PC modoknál kiderül :DDD

A Slime draws near! Command?

(#6) Sirandrish válasza Wesder (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Heggesztőszemüvegben végigtolnám azért :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Sirandrish válasza ldave (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mire gondolsz? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Engem zavar, hogy az eredeti Jillre egyáltalán nem hasonlít, főleg a harmadik részben láttora nem. Sőt a ruhája is teljesen más lett. :W

Leonnal is az eredeti ruhával és hangokkal toltam végig a kettőt.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) ldave válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


ldave
félisten

Ruha elérhető lesz.

A Slime draws near! Command?

(#10) Sirandrish válasza ldave (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nagyon adja nekem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) GodGamer5 válasza ldave (#9) üzenetére


GodGamer5
addikt

Na ez már egy fokkal jobb, de az eredeti valahogy sokkal jobban néz ki.
[link]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#12) RetroFighter


RetroFighter
tag

Itt valóban csak inspirációs célt szolgált az orosz hölgy :K

(#13) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nagyon gopnik az a jogging felső.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.