Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Az jó, mert akkor ezek a dobozok sokat fognak később érni. :DDD :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Kár, mert így sokkal dizájnosabb volt. Mondjuk igazából mindegy mibe rakják, akkor sem vennék Intel procit egy pár évig. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) Televan74 válasza ribizly (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nekem ingyé sem kellene! ;] :P

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) ribizly válasza Televan74 (#3) üzenetére


ribizly
veterán

Az egy másik kérdés, hogy akik erre vágynak bolondok. De tuti lesz valami vásárlóköre. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Arról van infó, hogy a selejtes 10 magos szilíciumból készült procikat hogy lehet kiszűrni?

[ Szerkesztve ]

(#6) #90088192 válasza eldiablo (#5) üzenetére


#90088192
törölt tag

Persze, hogy ki lehet szűrni, az van a dobozra írva: Intel Inside :DDD

Bocsánat de ilyen magas labdát nem lehet kihagyni :P

[ Szerkesztve ]

(#7) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

a régi doboz az olimpiai focitorna hivatalos labdája lett volna, csak mivel az olimpiát halasztják, ezért megszüntetik. Jövőre már nem üt akkorát.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#8) keembo válasza hokuszpk (#7) üzenetére


keembo
tag

Majd 8 év múlva, amikor az intel jön az asztali 64 magos procikkal, elgurulnak a dobozok!

(#9) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Már a doboz sem jó, kezdem őket sajnálni! :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#10) eldiablo válasza #90088192 (#6) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Hehe, nem erre akartam kilyukadni, hanem a tiltott magos Comet Lake-S procikra, mert vegyesen adják a Coffee Refresh procikkal és nem minden esetben ugyan az a teljesítmény.


Core-to-Core Latency: Issues with the Core i5

[ Szerkesztve ]

(#11) Abu85 válasza eldiablo (#10) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez a gyakorlatban semmit sem jelent.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#12) Pingüino válasza ribizly (#4) üzenetére


Pingüino
senior tag

Rengeteg gyűjtő van, akik hatalmas pénzeket képesek kiadni valamiért, csak azért, mert ritka. Sosem értettem őket, de a lényeg, hogy vannak, nem is kevesen.

(#10) Szerintem értette, mire gondoltál. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) #16939776


#16939776
törölt tag

Különben is kell a hely a bolt közepén a 10. gen.-es kihelyezéseknek, hogy fogyna az, ha annak mellé lenne hányva, egy plafonig érő kupac ilyen "doboz" leakciózva.?! ;]

(#14) Watchdog válasza Pingüino (#12) üzenetére


Watchdog
aktív tag

... mert az az igazi érték, ha másnak nincs, ezért fontos, hogy ritkaság legyen...

(#15) Pingüino válasza Watchdog (#14) üzenetére


Pingüino
senior tag

Ez odáig világos, hogy ha pl. olyan konyhaasztalod van, ami nem tömegtermelésben megy, és nem olyan van minden második házban, az nyilván egyedibbé teszi a házad. De milliókat kifizetni valamiért, amit nem használsz még díszítésre sem, csak van, és örülsz neki, hogy van. Ezt nem értem. Bár ha valakinek sok pénze van, valamire el kell verni. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) #72042496 válasza Pingüino (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

Kérdés, hogy ez is eléri-e ezt a státuszt. Én arra tippelek, hogy nem, mert szerintem maga a 9900K se egy nagy szám, és ez a doboz se különösebben exkluzív.

[ Szerkesztve ]

(#18) kromatika


kromatika
veterán

"nehéz ezt az egzotikus kialakítású dobozt tárolni.' Ezért szüntetik be. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.