Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Azokkal a kávákkal igazán kezdhetnének valamit... Ez az egész egy tavalyi csúcs moto, csak véletlenül 2 kamerát rakták rá... Amióta a lenovo kezében van a motorola, azóta nem igazán adtak ki olyan telefont amit meg akartam volna venni

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2) ghiottone válasza AllTheBest (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A kávákkal max akkor, ha nagyobb kijelzőt raknak bele - a modok miatt a fizikai méretek adottak.
"tavalyi csúcs moto" - azt mégis hogy? Snapdragon 835-el??? :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#3) #16820480 válasza AllTheBest (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

Attól függ mihez képest. Persze jobban örülnék én is kicsit kisebb káváknak, de mondjuk idei modellekhez képest sincs sok szégyellni valója: [link]

Jól néz ki ez is, de biztos jó drága lesz eleinte. Viszont biztató, hogy AT&T változat, mert í]y talán lesz nemzetközi is majd, nem sajátítja ki a Verizon.

(#4) AllTheBest válasza ghiottone (#2) üzenetére


AllTheBest
senior tag

A külsejére értettem :D Már akkor sem tetszett, mert azért azt az alsó kávát már 2015-ben is szégyelltem volna a gyártó helyében, még a régi oneplus one-nak is kisebb alsó és felső kávája volt. Magával a formával nincs különösebb bajom, csak az arányokkal...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#5) vicze válasza AllTheBest (#1) üzenetére


vicze
félisten

Ez egy Force, nem egy játéktelefon, amit max. simogatni lehet... :U

Cikkhez:
A Force-okhoz képest kicsit túl vékonynak tűnik(kár lenne a kicsi aksiért), ez inkább a sima Z2 remélem.

(#6) RaveForce


RaveForce
veterán

NNNNA vegre egy jol kinezo duplakamera design! Koszi moto!

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Renderen mindig csúnyábbak a telefonok, ez itt is megvan. Kíváncsian várom, hogy a kötelező dolgokon kívül mit fog még gurítani a Z2 Force.

Finn the human

(#8) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Remélem ez már nem lesz US only.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9) reap3r


reap3r
aktív tag

Ez nem Force, hanem a sima Z2.
Amúgy meg ilyen kávákkal kenjék a hajukra amúgy, ha Force ha nem...
Nem kávát szeretnék nyomogatni, hanem kijelzőt.

(#10) AllTheBest válasza vicze (#5) üzenetére


AllTheBest
senior tag

A tavalyi force is inkább a kijelzőt védő üveg miatt volt force, azok a hatalmas kávák max abban segítenek, hogy ne törjön olyan könnyen az lcd. Ez inkább lehetne force 2017, mert jelenleg nem látok semmi olyan innovációt ami miatt ezt folytatásnak lehetne nevezni. Mivel egy vékony telefonról van szó, ugyan úgy lehet játéktelefonnak nevezni ezt is :U

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#11) vicze válasza AllTheBest (#10) üzenetére


vicze
félisten

Ha ilyen vékony lesz akkor valóban. Nagyon remélem, hogy nem butítják le még jobban mint a Z Force-ot, már sajnos az is túl kevés volt.

Csak mondom, hogy az LCD-t a büdös létben nem töröd be, hacsak nem döngölöd egy jó nagy kalapáccsal, eséssel teljesen esélytelen hogy bármi baja legyen.

[ Szerkesztve ]

(#12) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Az az alsó káva büntet. :DDD

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#13) #16820480 válasza AllTheBest (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

Még az OP5-nek sincs kisebb kávája, csak az OP5-nél alul-felül egyenlő nagyságú, itt meg felül kisebb, alul nagyobb. Nézd meg az egymás melletti képeken, a két telefon azonos méretű kijelzővel azonos fizikai méretű.

(#14) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Moto X4:

Viszont már csak Snapdragon 630-ról van szó, és 3000-es aksiról, bár legalább fém lesz, nem üveg.

+ a nálam lévő tok alapján max 149x74x9mm és a hátlap a régi X-es vonalat követve lekerekített lesz a széleknél.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#15) #16820480 válasza ghiottone (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azta, ez szép lesz :K Persze nem aranyban, mert így elég gettó hangulata van :D

(#16) ghiottone válasza #16820480 (#15) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Aha, sötétszürke, dual sim és már rendelem is.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#17) AllTheBest válasza ghiottone (#14) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Na ez már tetszetősebb, bár itt kicsit soknak találom a lekerekítést, olyan mint egy fényes szappan :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#18) #16820480 válasza ghiottone (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az a baj, hogy én is, pedig még meg sem jött a Z :))

(#19) darkpower


darkpower
aktív tag

Vajon frissítik rendesen a készülékeiket? nem volt még telóm tőlük...

(#20) ghiottone válasza darkpower (#19) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Fogjuk rá. ;) pl. a 2 éves X Play/ X Style / X Force készülékek 5.1-el jelentek meg, pár hónap csúszással, de végre megkapják a Nougatot a napokban. A Z/Z Playen most tesztelik a 7.1.1-et az indiaiak.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#21) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Amúgy lehet majd a 3. generációs Z Force esetén valami ilyesmi lesz és nem lesz gond a kávákkal (photoshop, G+ oldalról):

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#22) #16820480 válasza ghiottone (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

Uhh, ezt mikor lehet előrendelni? :))

(#23) darkpower válasza ghiottone (#20) üzenetére


darkpower
aktív tag

Hmm. Láttam már jobb tempót mondjuk. Főleg egy premium telefontól. Köszi az infot, ha kijön, megfontolom :)

(#24) vicze válasza ghiottone (#20) üzenetére


vicze
félisten

Hát a XDA-n valaki nagyon találóan az X Force frissítést rollout helyett crawl-out-nak nevezte. Eléggé egyetértek vele. :(

(#25) ghiottone válasza vicze (#24) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem valami szép, amit ott a frissítés címszó alatt csináltak, de az OP2-höz képest legalább hivatalosan is kap nougatot az is valami.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#26) Yeffy válasza ghiottone (#20) üzenetére


Yeffy
veterán

jah, en meg mindig varom. :U

ahogy erre a telkora is kivancsi leszek, meg mindig johetne az X-Force-om utodja, remelhetoleg nem lesz US exkluziv, ha igen, akkor nem varok tovabb, befejeztem a Moto-val.
kar erte, egy-ket aprosag kivetelevel szeretem a telot. meg a rovid, 1 ev gar ellenere is...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#27) #16820480 válasza Yeffy (#26) üzenetére


#16820480
törölt tag

És ha befejezted velük, mert nem jön ide a Force, akkor mi lesz helyette? S8 Active...? Más ütésálló nem nagyon van piacon.

(#28) RaveForce válasza #16820480 (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

"S8 Active"
Nahat attol se kell felni, h az jonne erre.. :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#29) Yeffy válasza #16820480 (#27) üzenetére


Yeffy
veterán

hat igen, ez az, ezert vagyok nagyon gondban... :W
nem tudom meg. az S7 Active pl szinten bejonne amugy, de detto US only, ahogy alattad is irtak :W szal nem tudom, megmondom oszinten. lehet, h le kell mondjak az 'utesallosagrol'... :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#30) #16820480 válasza Yeffy (#29) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egyébként egy masszívabb tok is megoldja az ütésállóságot igazából. Persze nem olyan elegáns, mint egy masszív telefon, de hatásos. Van egy barátom, aki rendszeresen elejt dolgokat, köztük a telefont is, és a tokos módszer eddig bevált, azóta még nem zúzta össze az Honor 8-at :)

(#31) RaveForce válasza #16820480 (#30) üzenetére


RaveForce
veterán

Ezt ajánlom en is mindenkinek. Egy massziv tok es bármelyik telefon egybol strapa telo lesz. Amugysem ertem az elvet h vki dragan vesz egy strapa telot ami birja az utest. Egy dolog h nem lesz baja, de hogy fog kinezni a sok viszontagságtól(arrol nem beszelve h kb a force az egyetlen ami valoban kirivoan jol turi a kijelzo sokkolast, az osszes tobbi strapafon kijelzoje ugyanolyan mint sima hasonszoru tarsai, csak a haz van megerositve, ami egy csupa kijelzo telefonnal nem egy eletbiztositas)? Nem lenne szivem tok nelkul hasznalni egy telefont ha tudom h sérülhet. Par ezres tetel egy tok, es ha serulni kell, akkor az seruljon, ne a telo..

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#32) #16820480 válasza RaveForce (#31) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én is így vagyok vele, bár általában nem szeretek tokot tenni a telefonjaimra, de mondjuk bringázáshoz vettem én is egy kicsit masszívabbat.

(#33) vicze válasza #16820480 (#30) üzenetére


vicze
félisten

"Egyébként egy masszívabb tok is megoldja az ütésállóságot igazából."
Elég nagy különbség van, a tok nélkül kibírja ugyan azt, mint a "masszív" tokkal kibírja. Egész pontosan több cm a különbség...
Illetve a kijelző akkor is üveg és törik, ha akarod ha nem, ezt nincs a világon semmilyen tok, vagy fólia stb. ami kibírja, amit a Shattershield kibír, mivel egyszerűen műanyag.

[ Szerkesztve ]

(#34) Yeffy válasza #16820480 (#30) üzenetére


Yeffy
veterán

nagyjabol igen, de ahogy felettem irjak, a kijelzo kb csak ebben 'muanyag' es tobbretegu, 'utesallo', mig a tokkal semmilyen kijelzot nem tudsz ilyenne varazsolni. ezert is fogott meg anno nagyon az X-F...

nem tudom, neha majd visszanezek, mit villantanak. illetve, h jon-e euba.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#35) #16820480


#16820480
törölt tag

Léteznek olyan tokok, főleg Motorolára láttam, ami ilyen teljes borítás, elöl és hátul is véd, kb ilyesmi: [link]

Mondjuk ez pont elvileg vízálló, de az sem hátrány ugye.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.