Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Ezek a rimékelések nagyon nem jöttek be nekem az utóbbi időben, de erre már én is azt mondom, hajrá srácok! :B

(#2) Piszmaty76 válasza hogabesz (#1) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Szerettem a hangulatát, várom szeretettel. :K

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#3) Televan74 válasza hogabesz (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Mondjuk nekem a Final Fantasy VII Remake nem volt rossz. Ezt is szívesen megvenném akár elővételbe is.

A remastered címektől nem estem hasra. Most játszom a Life is Strange -el. És ránéztem a remastered kiadásra, hát meg kell mondjam nem érné meg nekem steamen a 40$ -os összeget.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) myckey válasza Televan74 (#3) üzenetére


myckey
veterán

Akad pár Remake.....jó minőségben. :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5) alratar


alratar
addikt

Jó hír, mindenképpen.
Nagyon ráfér egy komolyabb ráncfelvarrás a játékra és a CDPR renoméjára is. :D

Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy a harcrendszert, hogy teszik majd élvezhetővé a mai kór játékosainak.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#6) Televan74 válasza myckey (#4) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ha az alapjáték jó, akkor a látványban felhúzott remake sem lehet rossz. UE5 motorral biztosan ütős lesz a Witcher 1 is.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) Daelion válasza alratar (#5) üzenetére


Daelion
őstag

1+ éve vittem végig 1-et meg a 2-t is mert nekem azok kimaradtak és csak 3-at játszottam előtte mint első Witcher játékom. :B

2 az még teljesen vállalható volt játékmenetileg de 1 már elég nehezen volt emészthető így mai fejjel meg modernebb játékok után.
Felraktam hozzá a Rise of the white wolf modot meg 1-2 kisebb quality of life change modot amivel valamennyire játszhatóbb lett de még úgy is szokni kellett a harcrendszert/játékmenetet.

Ettől függetlenül én is várom, volt azért pár jó remake. :K

[ Szerkesztve ]

(#8) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Helyes, jöhet. Nagy kedvenc az 1. rész.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) Kristof93


Kristof93
senior tag

Remélem olyan kategóriájú remake lesz mint a FF7. Witcher 3 szerű open world, felújított rendszerek, sztori kicsit átírva, új quest-ek.

(#10) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Az első rész hangulata nagyon tetszett, de a játékmenet borzasztó volt (szerintem). Nem is voltam képes végig játszani. Így majd lehet adok neki egy újabb esélyt.

(#11) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Te jó ég, ez a bejelentés így ma este rendesen nyakon vàgott - Age of Mythology Remake, aztán Age of Empires IV and II Definitive Edition bejelentés Xboxra, aztán Witcher Remake - mi történik itt??! :Y

Kérem hozzá a legendás magyar szinkront! :K

Tudom sokan szoktak nevetni rajta, de szerintem a lehetőségekhez képest nagyon jól sikerült, nekem a maga módján kifejezetten tetszik, ahogy megcsináltad!

Én próbálkoztam az eredetivel, de az irányítás meg a harc nem volt ínyemre, így aztán félreraktam. De ha ezt megcsinálják egy Witcher 3 féle irányítással meg kamerakezeléssel, akkor ide vele!

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12) Piszmaty76 válasza Felesbandi (#10) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

A harcrendszere számomra nagyon szentségelős volt, de a hangulat és a történet nem engedett félúton kiszállni. :D

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#13) tibaimp válasza Hopkins95 (#11) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ja igen, a szinkron is jöhet!
És, bár ezért sokan megköveznek, mivel eléggé egyedi harcrendszere volt, nekem az is jöhetne vissza, ha az ember megszokja, onnantól már jó.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#14) melega válasza tibaimp (#13) üzenetére


melega
őstag

Igen kedvenc sorozatom a witcher az első részt imádom.

(#15) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Cyberpunk folytatás,Witcher folytatás,Witcher remake...Nehogy túlvállalják magukat.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#16) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Nemrég fejeztem be, mostmár kiadhatják. 2000 ben szégyen volt ennyire szigorú csőjátékkal előállni két kunyhó egy birka, és a kerítésben elakadtam. Már csak az lett volna jobb ha homloktámaszt szegeznek a fákra, hogy a witcher homlokával támaszkodva kaparja az avart a talajban. A többi része jó volt, végülis tetszett. De az biztos, hogy túlvállalják magukat, valami alap dolgot nem értenek a sandboxon, és úgy bele mertek ugorni a Cyberpunk-ba, innentől nyilvánvaló hogy ezek nem félnek semmitől, bármit bevállalnak.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#17) oriic válasza zsolesz967 (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt nem a CD Projekt RED csinálja.

Live-Die-Respawn

(#18) tibaimp válasza melega (#14) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én is :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#19) duvi


duvi
nagyúr

Mára leszoktam a preorderekről, de ahogy anno az első részt, ezt is tuti előrendelem :K

(#20) Felesbandi válasza Piszmaty76 (#12) üzenetére


Felesbandi
senior tag

A harcrendszer csak az egyik fajo pont volt szamomra, szerintem tobb sebbol is verzett a jatek. A tortenet es a hangulat valoban nagyon jo volt, ezeket kene megorizni valahogy a modern kontos es egy masszivan atdolgozott jatekmenet mellett es kapnank egy nagyon jo vegtermeket. En remenykedek, de mostmar fenntartasokkal kezelem a CDPR-t is.

(#21) alratar válasza Daelion (#7) üzenetére


alratar
addikt

Csak az a helyzet és ezért vagyok kiváncsi a végeredményre, mert ha kigyomláják a harcrendszert (főleg), szerintem az identitását veszik el.
Mintha a DA-bol kivennék a csata megállitás (taktikai mód?).

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#22) alratar válasza Kristof93 (#9) üzenetére


alratar
addikt

Szerintem add lejebb az elvárásaidat.
Örülhetünk, ha egy ME Trillogy szintet kapunk. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#23) #72042496


#72042496
törölt tag

Engem is megfogott a Witcher hangulata, a világ, többedik végigjátszásba is belekezdtem. A játékmenetet viszont a maga korában is gyakran zavarónak találtam, mai fejjel pedig főleg sok mindent el kell nézni neki ahhoz szerintem, hogy az ember igazán élvezni tudja.

Én érdeklődve várom a remake-et. Már csak azért is, mert az első rész PC-re és billentyűzetes irányításra készült, én pedig elsősorban nagyképernyőn játszom már a kanapéból, konzolon és kontrollerrel.

[ Szerkesztve ]

(#24) alratar válasza oriic (#17) üzenetére


alratar
addikt

Én úgy tudom, hogy alapítottak egy új stúdiót a és ők. De CDPR.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#25) szami777 válasza alratar (#5) üzenetére


szami777
addikt

Tippre a 3. rész harcrendszerét fogják használni. Legalábbis azt hangolják finomra majd.
Én meglepődnék ha csak grafikai tuningot kap, ergo minden feature a 3-ra fog hajazni.
És ez így is van rendjén.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#26) Gave válasza zsolesz967 (#15) üzenetére


Gave
addikt

Kimaradt a CP2077: Phantom Liberty kiegészítő és valami teljesen új "titkos" IP-t "Hadar" is emlegettek még nem olyan régen :D.

https://www.cdprojekt.com/en/media/news/cd-projekt-updates-its-strategy-2/

– Thinking ahead, we’re now looking at three unique, strong and enduring franchises. At the center of each we envision a growing number of single-player games with memorable storylines, enhanced with multiplayer experiences <<huh? :U >>. We see CD PROJEKT as a growing force, shaped by teams which take pride in their achievements and take bold steps to realize their ambitions – summarizes Adam Kiciński.

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#27) oriic válasza alratar (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Who is Fool's Theory, the studio behind The Witcher Remake?

A lényeg, hogy külön cég, de sok volt CDPR fejlesztő van ott.

Live-Die-Respawn

(#28) Kristof93 válasza alratar (#22) üzenetére


Kristof93
senior tag

Akkor kár ekkora felhajtást csinálni.. De szerintem ez több lesz annál, új motor, Witcher 3-al megvan a pénz nyomtató formula, csak le kell másolni.

(#29) alratar válasza szami777 (#25) üzenetére


alratar
addikt

Sanszos, hogy igen.
De mint írtam, az nem biztos, hogy jó.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#30) alratar válasza Kristof93 (#28) üzenetére


alratar
addikt

Ez igaz, de nem tudom, hogy mennyire állna jól az első résznek pl az open-world, hiszen a történet nem úgy van megírva. Szerintem éppen elegendően nyilt világú, nem kell jobban az legyen.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#31) #72042496 válasza alratar (#30) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nyílt világgal tényleg egy más játékká válna. Egy remake-hez elég szerintem, ha alapvetően hasonló marad, csak a Boszorkányer nem akad már el a járdaszegélytől az apró bokorig gyakorlatilag mindenben. :)

(#32) Gave válasza #72042496 (#31) üzenetére


Gave
addikt

Éppen ezt akartam válaszolni pár perce én is, alapvetően tök jól navigálható a játék, kivéve amikor vertikálisan 2 kavicsban is fent lehet akadni, jó lenne átugrálni azokon a kerítéseken és felmászni egy dombon amire egy 3 éves gyerek is képes xd.

Egy kis fizika sim+ is jól mutatna, bár nem sok helyen használja a játék, de pl a kövek lökdösése, stb.

Gondolom ha ezt megcsinálják 1-2 új DLC-t is hozzá lehet majd dobni, amit annyira én már nem bánok a ~3havi Pass járvány óta :D .

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#33) Hopkins95 válasza Gave (#32) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen ez nekem is eszembe jutott, mai játékos szemmel nézve igen hamar frusztrálóvá vált mindenféle tárgyban elakadni.

#13 tibiamp az eredeti játék irányítást anno teljesen egér billentyűzetre szabták, de bármennyire is gyakran nem csípem a kontrollert, ez pont az a fajta játék, amit kanapén vagy ágyban hátradőlve akarok játszani.

Nagyon fárasztó volt ám, mikor este nekikezdtem és éjjel mondjuk 3-ig vagy 4-ig nyomtam a billentyűzet fölött görnyedve - a hátam közepére nem kívánom már ezt, főleg úgy, hogy előtte egész nap számítógépen dolgozom. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#34) tibaimp válasza Hopkins95 (#33) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, akkor legyen választhatós az irányítás, mondjuk Klasszikus és Módosított között....
Persze, tudom, beleér a bilibe a kezem... :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#35) Hopkins95 válasza tibaimp (#34) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én ezzel természetesen kibékülnék! :R
Nyilván én sem hiszem,hogy lesz benne régi irányításséma opció, de modderek talán majd megoldják. :B

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#36) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Jópofa szituk voltak amikor egy garzonvityillóba 8m2-re mögöttem 3 őr meg előttem 3 bespannolt, és még volt asztal is meg tulipános láda, vagy a bérház egy szobájában 8-rámtámadtak és még 5-en jöttek be az utcáról, néha az hittem diszkóba vagyok jegyszedő. Az se mindig egyértelmű, hogy ki vagyok én és kit verek(csak a fehér hajat kerestem a tumultusban), a pause-t azt nem szabad kivenni belőle. De ha az ember megszokja, megéri mert van varázsa, a végén tényleg halomban feküdtek a hullák, ahogy költő írja.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#37) Šolaire


Šolaire
veterán

Én imádtam a hangulatát meg a sztori is bejött, harcrendszert hamar meg lehetett szokni csak a végére nekem már unalmas volt a ritmusra kattingatás, szóval jöhet vagyis kell. :B

“Praise The Sun” \[T]/

(#38) markknight


markknight
veterán

Kíváncsi vagyok lesz-e szinkron.

Emlékszem az én verziómban volt pár hely ahol meg voltak cserélve a VL-ok. Szal beszéltek, hogyan kell italt keverni, majd egy mondatra rá meg dühösen kiabált, hogy vigyázzak mert támad valami.

(#39) GypsFulvus2 válasza Tasunkó (#36) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ja, emlékszem ezekre a szitukra. Nem is kellett ott látni semmit. Csak átváltani a csoportos stílusra (Viroledan Naev akármi...) aztán indult a Guitar Hero ritmusjáték: KATT suhh-suhh-suhi KATT suhi-suhh-suhh-suhi KATT suhh-suhh-hártaszaltóval pofánrúg suhh-suhi- KATT :DDD Azért remélem ezen a harcrendszeren változtatnak, bár tényleg megvolt a bája.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#40) Gave válasza GypsFulvus2 (#39) üzenetére


Gave
addikt

Hát ez még, ha jól sejtem az Aurora engine-ből (Bioware) maradt benne, kicsit tovább tuningolva a Summoner (Volition) ritmus chain attackjával + egy kis Jedi Knight :) . A manuális dodge viszont jó benne szvsz, az előrelépés a félig auto attackos dodgehoz képest.

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.