Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Youri


Youri
veterán

Ezek szerint a DoW 3 nem a space marinokról szól? Azok ugyanis sose voltak mega méretben jelen...

RTX ON

(#2) mad1


mad1
veterán

Uj játek ,ami előző sikernév moge rejtozve probálja eladattni magát : Call Of Juarez :(

Ne szemetelj ! = Steam

(#3) mistixx


mistixx
tag

Hmm... végre egy hús-vér nő. Sosem rajongtam különösebben az animált vagy rajzolt nőkért.

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#4) whisperity


whisperity
tag

Hú a Stella névről eszembe jutott a csaj a SNAJPER című játékból, meg FreddyD baromkodásai (MÁ MEGIN CSAL A MORTÍR!).

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Köszi Takarától totál felébredtem :DD :DD

All→M8

(#6) Bugsbunny


Bugsbunny
csendes tag

Többször lehetne húsvér leányzó :D Az Anime az olyan fura...

Az idő illúzió. Az ebédidő kétszeresen az.

(#7) BiP


BiP
nagyúr

Zsoccc: Köszi a videó kiírását. :R
A mai lányért pedig külön pirospont :)

[ Szerkesztve ]

(#8) v!ct0y


v!ct0y
veterán

hmm csi csi a dragonballból :D

(#9) Necroman_Mk2 válasza Bugsbunny (#6) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Ez csak azért nehéz, hogy ma már kevés játék használ élőszereplős CG-t.

De ha akarsz, akkor nézegethetsz Bikini Karate Babes 2 lányokat ;]

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#10) Kassadin válasza whisperity (#4) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem is. Hiába no, azt a játékot nem lehet csak úgy elfelejteni.

[ Szerkesztve ]

(#11) .bableWes


.bableWes
őstag

uristen mi lesz itt az euroval :F

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#12) whisperity válasza .bableWes (#11) üzenetére


whisperity
tag

Olaszok elfogadtak valami szerződést amitől a befektetők most boldogak és előreláthatólag csökkeni fog az árfolyam.

Hú de imádom én a tőzsdét :W ...

(#13) .bableWes válasza whisperity (#12) üzenetére


.bableWes
őstag

tudom éjszaka hallottam a rádiobol. valami 72millio eurot kapnak és akkor 2014ig jo lesz nekik.
most inkább a svájci frank miatt aggodok. föleg a lakáshitel miatt :(

174ft volt mikor szülök felvették 4 éve. most 230 :W

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#14) whisperity válasza .bableWes (#13) üzenetére


whisperity
tag

:W Na igen. Mi forintalapú hitelt vettünk fel fix kamattal, szóval szerencsére ezekből kikerülünk. Sosem értettem, mi volt akkoriban a jó a CHF alapú hitelben.

De alapból is a hitelek. Felveszel 190ezer forintot 36 hónapra, mire visszafizeted a teljes összeg amit visszaadsz lesz 322.500. Inkább összesprórolja az ember 0% kamattal nagyon hosszú futamidőn, KP-ban.

(#15) .bableWes válasza whisperity (#14) üzenetére


.bableWes
őstag

nem irom le az összeget, hogy hány misit vettünk fel a házra 4 éve, de a kamatot jövöhonapba fogjuk letörleszteni. és még van 16év fizetni valo.
amikor felvettük ~17k körül volt. 4 napja jött meg a törlesztö, kapaszkodj 53k :W

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#16) BiP válasza .bableWes (#15) üzenetére


BiP
nagyúr

Jó kérdés, hogy a havi 17k (akkori ~100 CHF)-ből hogy lett mára a magasabb árfolyam ellenére is 53k (ami 3x-os összeg). Ez mai árfolyamon ~233CHF, tehát frankban is több, mint a duplája.

(#17) .bableWes válasza BiP (#16) üzenetére


.bableWes
őstag

ez az amit mi sem értünk. anyukám mikor meglátta majdnem sirogörcsot kapott, hogy mi lesz igy. és elvileg még emelkedni fog.
amit meg most hirdetnek, hogy fix 180ft ért lehet törleszteni de utána kamatostol kell visszafizetni. hát most számoltuk kb 4-5-6millio pluszba lenne ha 180ft val törlesztenénk. utobbit könyvelö ismerösünk számolta valahogy.
elképesztö mi van most és lesz :(

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#18) Wolverine válasza whisperity (#14) üzenetére


Wolverine
félisten

Az olcsóbb törlesztőrészlet. Egy akkor felvett forinthitelhez képest még ma is jobban állnak a frankhitelesek az összes törlesztést tekintve; ez lassan fordulni fog...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) BiP válasza Wolverine (#18) üzenetére


BiP
nagyúr

Lépten nyomon ezt mondja mindenki, én azért nehezen hiszem el. Legalábbis nehéz elhinni, hiszen csak az árfolyamkülönbözet rádobott 35-40%-ot a tartozásra, ami nem kevés.
Vagy a forintalapúnak alapból olyan magas kamata volt?
(nem tudom, nem kellett akkoriban hitelben gondolkodnom)

[ Szerkesztve ]

(#20) Wolverine válasza BiP (#19) üzenetére


Wolverine
félisten

Pontosan. Abban az időben a forinthitel kamata simán 8% felett volt, de talán elérte a 10-et is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21) .bableWes válasza BiP (#19) üzenetére


.bableWes
őstag

magas volt a forint kamata. ezért válaltuk a chf-et. nem gondoltuk, hogy több mint 150%ot emelkedni fog a törlesztö :(

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#22) BiP válasza .bableWes (#21) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem ezt senki sem gondolta. Ma már 238-at mondtak reggel.
(amúgy nem 150%-ot, hanem 50%-ot, 150%-ra).

Amit viszont még mindig nem értek, hogy ha másfélszeresére nő a CHF ára, akkor mi a fészkestől nő 3x-osára a törlesztőrészlet?

[ Szerkesztve ]

(#23) .bableWes válasza BiP (#22) üzenetére


.bableWes
őstag

köszi a korrigálást.
nem értjük mi se. de tudod, bankok. pénzért bármit :F

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.