Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) sketchifun válasza mbalint987 (#1) üzenetére


sketchifun
senior tag

Tv DIGI, net UPC, mobil Telekom.

A UPC, mivel 29-es körzet, alapból gané. De hiba esetén a betanított majmok csak az indítsa újra a modemet, meg a frissítjük a modemet, húzza kire képes, ami sosem oldotta meg a problémát. Ügyfélszolgálatra befáradva, miszerint 6 napja nincs internet, képtelenek egy szerelőt küldeni, lemondanám a szolgáltatást. Nem érdekel a hűségidő, ha nem, a kirakaton keresztül adom vissza a modemjüket, a sárga UTP madzagukat meg a nyakukra tekerem.

Egyből megfeleződött a havidíj, és kaptam egy 3 órán belül ígéretet. Mire hazaértem, ami 15perc volt, ott állt a kocsi, 2,5 perc alatt lezajlott, (jónapot, köszönöm már ittam kávét, hol a modem, készenvanittessékaláírni) aminek lekellett. Ennnek 3 éve, azóta hibátlan.

Digi, telefonhívásra, hogy nem működik a távirányító, 2 órán belül érkezett a szerelő, új távirányítóval, meg valamit bütykölt, lett még vagy 10 csatorna.

Telekom felhívott, Gipsz Jakab úr, hamarosan lejár a hűségszerződése, ez és ez lenne az ajánlatunk. Olcsóbb lenne, meg adnának nekem még egy telefont is, de mivel ez drága előfizu lesz, középkategóriás telefont, ingyé.
Adjatok, maximum eladom. Eddig is elvoltam nélküle. Levajazva minden, öröm, bódottá. Jön a levél, meg sms, át lehet venni. Megyek érte, erre a csóka közli, forgalmi előleg. Jómennyi. És mondott egy 25-30%-ot. De mennyi. 60k. Micsodaaaa? Ember, 90ért áruljátok dominóba. Jó, de a kiskereskedelmi ár 25-30%-a. Aham. Szóval szerintetek az a telefon, ami nálatok 90k, media marktba 95 függetlenül, annak a kiskereskedelmi ára 180-240k? Mondtam, hogy dugják fel maguknak.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.