Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Redneck válasza Ghoosty (#1) üzenetére


Redneck
veterán

Ez csak egy kis fantáziálgatás volt, és reménykedés, hátha most nem csak megint apró lépést teszünk előre.
Nem igazán érdekel hogy lesz belőle 4K@60Hz. Van 2, max 3 évük megoldani. Ha azt vesszük hogy 4K@30Hz most sem extra dolog.

Ne PC hardverekben gondolkozzatok, hanem erre a célra fejlesztett chipekben. Elvégre a jelenlegi konzolok sem túl erősek, mégis egész jó teljesítményre képesek néhány exklúzív cím alatt.

Cifu:
Azért lehetne pár. Az online multi mellett, a közvetlen közösségi élmény is fontos. Pláne akkor amikor baromi nagy TV-ket, és relatíve olcsó, használható projektorokat is lehet kapni.

A natív 4K@60Hz-et FreeSynckel értettem. A 2 év múlva esedékes rajt, és a 3. évben beinduló szekér idejére beleférne. Nem kell minden címnek 60 fps-sel futni, de egy 30-60Hz között működő FreeSync, sokat dobna a játékokon. Plusz addigra alapból lehetnének ilyen TV-k is, elvégre a FreeSyncnek nem kell külön hardver a megjelenítő részéről.

Akár natív 4K@120Hz-et írtam, szintén FreeSync-kel. Lehet alacsonyabb is a képfrissítés, de a felső határ lehetne 120Hz a multi miatt.

Nincs 4K@120Hz TV? 2-3 év múlva lehet. A Pro verziónak nem muszáj azonnal megjelenni, el is csúsztathatják +1 évvel. Így akinek van lóvéja, megveszi először a simát is. A jelenlegi generációnál sem érkeztek azonnal az erősebb verziók.

A VR-t pedig csak azért írtam mert gondoltam valakinek fontos. Ha menne a 4K@60Hz, akkor legalább 1080p is menne szemenként, ergo a teljesítmény adott lenne hozzá.

SH4D0W2011:
Nem éppen. Fejlődést akarok, és nem ilyen egy, meg kétpálcás vasakat. A jelenlegi konzolok közül egyedül a One X szimpatikus mint gép, de arra nincs cím ami miatt megvenném. A többi komolytalan. A PS4 már mikor megjelent röhögés tárgya volt a baráti körben. Csaptunk egy kis összejövetelt pár címmel, és el se hittük mekkora gagyi a sok 20-30 fps között futó játékkal.
Szétszedve sem valami frankó, látható hogy nem egy high-end cucc.

ldave:
Szomorú. Egy fos telefonért mekkora lóvékat elkérnek? A konzolok is lehetnének drágábbak, cserébe
komolyabbak.

Shing:
Megjelenés helyett inkább bejelentés. Át is írom.

Thusor:
Az RT-t egyelőre hagyjuk. Ha az lesz a főirány, jelen állás szerint még évekig max 4K 30 fps-sel fogunk bohóckodni.

paprobert:
Aki akar PC-zzen és fejlesztgessen, meg hagyja magát időszakosan lehúzni pár dologgal. Rengeteg PC-s már így is átállt konzolra, most lehetne még több. Nem olyan bonyolult ám elkülöníteni a különböző perifériákat, csak kell egy zárt rendszer amibe nem tudnak belenyúlni.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.