Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crytek


Crytek
veterán

Nem is értem miért nem egyből 10 colos .... 5.5 :W :W :W :W

Next PC Upgrade: 2022

(#2) xperiasigi


xperiasigi
őstag

azert ez egy csoppet erosebb lesz..

Iphone 6s

(#3) smkb válasza Crytek (#1) üzenetére


smkb
őstag

De mi ezzel a probléma? .... egy másik ilyen méretű note konkurrense... elég beszédes a neve, hogy mi a célja... mekkorának kellene lennie?

[ Szerkesztve ]

(#4) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

xperiasigi:
Ugyanaz a hardver. Vagy valami elkerülte a figyelmem? :)

Crytek:
Mert a rivális is ekkora kijelzővel bír. :)

Samsung Galaxy A54

(#5) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Egy kínai mobil, ami 'kamera terén kíván domborítani'?! Gondolom, hogy ez a kínai határokon belül értendő és nem global. Még a nevesedő kínai márkák sem tudnak ezen a téren maradandót alkotni. Nem olyan egyszerű azt összekalapálni egy dzsunkagyárban.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#6) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Basszus,lassan már az 5"lesz a mini:K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) smkb válasza Fritz Teufel (#5) üzenetére


smkb
őstag

vannak jó kamerával rendelkező kínai mobilok

(#8) Viktor0610 válasza Fritz Teufel (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Decepticon:
Gondolom, ezt arra alapozod, hogy volt a kezedben jobb kamerával szerelt kínai mobil. :P

Mert a Xiaomi Hongmim igenis értékelhető képet készít. Persze, nem egy iPhone 5S vagy Nokia 1020, de egyáltalán nem rossz, és kínai mobil vonalon igenis jó! :D

Muffman01:
Amennyiben hajlandó vagy valamennyi pluszt bevállalni (én hajlandó voltam :D ), akkor kaphatsz "magyar" garanciával. Azért az idézőjel, mert neked kell eljuttatnod a céghez, de onnantól már ők intézik. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Tetszik, jöhetne de még mindig hiányolom a magyar garanciát az ilyen készülékeknél. :(

(#10) Crytek válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


Crytek
veterán

Ezek is egy kínai telefon képei

Ez szerintem nem olyan gáz mint többen rinyálnak!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#11) #65577472


#65577472
törölt tag

Várjuk szeretettel :C

(#5) Decepticon A nagy kínai márkákat mitóa vesszük egy kalap alá a dzsunkagyárakkal?

(#6) kbyte1024 Find 7 Mini is 5" lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#12) xperiasigi válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


xperiasigi
őstag

hat lehet masnak anyira nem de nekem szamit h hd v fhd a kijelzo ekkora meretnel...

Iphone 6s

(#13) Viktor0610 válasza xperiasigi (#12) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, a HD / fHD különbség elkerülte a figyelmem. :D

Csak az egyéb paramétereket néztem. Viszont, ha fHD, akkor szerintem inkább a Redmi Note, mert azt bizonyára könnyebben meghajtja a hardver. :)

Samsung Galaxy A54

(#14) nemlehet válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


nemlehet
őstag

Szintén megerősíthetem hogy a Hongmi jó képeket készít. Főleg ha azt nézed, hogy ebben az árkategóriában miket tudnak az A brandek.... Amúgy elég pofátlanság egy 200k-s 5S-t vagy egy fotózásra kihegyezett Lumia 1020-at összehasonlítani egy 40k-s Xiaomi Hongmival....

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#15) Viktor0610 válasza nemlehet (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szándékosan vettem a két legjobb készüléket, mert az biztos, hogy nem készít olyan szép képeket (persze, nem is "akar"), de bőven vállalható szerintem is. :)

Samsung Galaxy A54

(#16) kbyte1024 válasza #65577472 (#11) üzenetére


kbyte1024
addikt

Csodás:) nem baj ez van ezt kell szeretni.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#18) Crytek válasza madafaka77 (#17) üzenetére


Crytek
veterán

Részemről letudva! :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#19) #65577472 válasza nemlehet (#14) üzenetére


#65577472
törölt tag

Xiaomi is A brand :)

(#20) tonerz


tonerz
aktív tag

Ha a komolyabb kínai márkák, elkezdenek keményen birkózni egymással az árak tekintetében, akkor az nekünk nagyon jó lesz :K

(#21) domerator válasza madafaka77 (#17) üzenetére


domerator
veterán

Kitöltöttem, remélem segít.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#22) kbyte1024 válasza madafaka77 (#17) üzenetére


kbyte1024
addikt

Kitöltve

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#23) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Kitöltve

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#24) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Tetszik, kellene!!! :K És indiai hírek helyett jöhetnek a itthonra is rendelhető, kínai telefonos hírek! :C

Amúgy vannak jó fotós képességekkel bíró kínai vasak is. Például az iNew V3.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#25) Benetnes válasza tonerz (#20) üzenetére


Benetnes
tag

Azért nem eszik olyan forrón hiszen mi megtehetjük, hogy mindent szürreális áron vegyünk! Példának okáért pont tegnap fogtam egy LG G Pro 2-őt először, kíváncsi leszek az itthoni árára mivel kint 450 euró, és ami a legcsúnyább az első generációs LG G Pro ára 180 euró áfástul!!!!!!!!! Itthon 100 alatt nem igazán van de biztos a tudatos magyar vásárlókkal van a baj, hogy nem képesek cirka 40-80% érthetetlen árkülönbözetet szemrebbenés nélkül kifizetni mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, mindezt sokszor korlátozott bevételi források mellett ami a tisztességes munka gyümölcseként szinte semmire sem elég! A kinti árakhoz mérten már érthetőbb az árharc a kisebb gyártóknál de akkor is ebből mi semmit nem fogunk érezni mert mindenre tízféle adót rávernek mire ideér ez is lesz 80 ezer "akciósan" ha be lehet szerezni egyáltalán, és még így is örülj neki mert hasonló felszereltséggel itthon ez egy nagyon jó ár a sok beteg szerint....
Lényegében nekünk itt nem lesz jobb semmi, miért is lenne?

(#26) dsr


dsr
senior tag

Nagyon tetszik , szívesen fogdosnám :P

(#27) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Senkinek sem tűnik fel, hogy Xiaomi, helyett Meizu lett írva a hírben? :U

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#28) bozarjoska válasza fornettisuti (#27) üzenetére


bozarjoska
őstag

olvasd el mégegyszer ;) Redmi Note kihívó , tehát nem a Xiaomiról van szó

(#30) halkow


halkow
őstag

nálunk egyre drágábbak a felső kategóriás telok kínában meg arra törekednek minél olcsóbb legyen

Alcatel onetouch idol2s the king

(#31) Fritz Teufel válasza halkow (#30) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Természetesen, mivel ott nem csak a piac diktál, mint azt mindenki pontosan tudja... Majd, ha nálunk is népi demokrácia lesz, lehet álmodozni.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#32) Viktor0610 válasza Fritz Teufel (#31) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ki mondta, hogy Magyarországról kell megvenni a készüléket? :P Én is -szegről-végről ugyan, de- Kínából rendeltem telefont, így olcsó készüléket kaptam. :D

Samsung Galaxy A54

(#33) Fritz Teufel válasza Viktor0610 (#32) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ezt a kérdést én is feltehettem volna. Egyébként meg a büdös életben sem vennék kínai holmit, pláne nem sok tízezerért... pláne nem kintről hozatva.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.