Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

WoW! :Y
Ennyire nem megy vagy ennyit fizetett be M$ ebbe a buliba?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) XuChi válasza ribizly (#1) üzenetére


XuChi
addikt

Ok, akkor jöhet PC-s Game Pass-ba is, ne csak a nyamvadt xbox.ra!!!

[ Szerkesztve ]

(#3) GodGamer5 válasza ribizly (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

Szerintem mindkettő. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Wesder válasza XuChi (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Majd akkor, ha bekerül a Windows Store-ba. Addig biztos nem. Tetszik, nem tetszik a GamePass elsősorban Xbox szolgàltatàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) MikiLóS válasza XuChi (#2) üzenetére


MikiLóS
tag

Nem kell a francnak sem.
M.S. -t nem fizet semmiért max saját projektekbe de abba is csak akkor ha potenciált lát benne a nagyérdemű és minimum a duplája/ triplája várható profitként a befektetett lének.

Red Dead Redemption 2 csak egy tesztjáték arra, hogy mit tudna a GTA VI a jelengenerációs gépeken.
Idővel ha megjelennek az új konzolok(PS5) akkor bejelentik a GTA VI -ot és arra is és a PS4 -re is kiadják.
Minden bizonnyal jól, szépen fog futni a GTA VI a jelengeneráción hisz a Red Dead Redemption 2 is szépen fut.
(Dióhéjban)

[ Szerkesztve ]

(#6) 30z.Samu válasza ribizly (#1) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igazából rohadtul nem ment akkorát PC-n ez a játék, mint konzolon. Pedig nagyon ment a sírás a portért, igaz a R* is elcseszte, mert az optimalizálás nem állt a helyzet magaslatán. Most nem tudom hogy áll ezzel a kérdéssel.

Sic Parvis Magna

(#7) Wesder válasza MikiLóS (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Ha a GTA VI kijön a 8. generàcióra is, akkor adtak a sz@rnak egy pofont. 22-23 környékén kell jönnie, hogy csak a 9. generàciós konzolok kapjàk meg. A GTA V is lehetett volna sokkal komplexebb, de a fejlesztési platformja a 7. generàciós X360/PS3 volt. Ez meg is làtszik rajta.

30z.Samu
Ha rosszul is teljesített PC-n, az Xbox Console GamePass ezen nem sokat fog segíteni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) ribizly válasza 30z.Samu (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Hát nem tudom. PC-re előrendelésben vettem meg és kb. 5 nappal a megjelenés után már ment is a végigjátszás (config ez volt akkor: i7-6800k@4.0GHz, 16GB RAM, GTX1080Ti, Windows 1903). ~70 óra játékidő alatt összesen 2x volt crash, ebből 1x az elején és egyszer valamikor 50 óra után. Szóval én nem tudom mit csesztek el. :N

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) keIdor válasza 30z.Samu (#6) üzenetére


keIdor
titán

Ha nem tekersz fel mindent maximumra, akkor jól megy egyébként. Sok mindent hagyhatsz Ultran, néhány dolgot kell csak visszatekerni Highra és jól fog menni, észre sem veszed a különbséget, csak ha egymás mellé állítanád a két beállítást. Ez a játék az egyik legszebb, amit csináltak eddig, nagyon jók az animációk is, egyszerűen ennek van egy bizonyos hardver igénye. Valamit valamiért. :)
Az is igaz mondjuk, hogy jobb szereti ez a játék az újabb VGA architektúrákat, tehát ajánlott alá a Turing meg a Navi, a régebbieken már kompromisszumosabb a történet.

ribizly: Nálam még crash sem volt, semmi gondom nem volt a játékkal. Igaz én decemberben játszottam vele, mert megvártam a Steamest. 2018-ban már konzolon kivittem, tehát számomra ráért.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) MikiLóS válasza Wesder (#7) üzenetére


MikiLóS
tag

RTX On/ Off miatt megéri kiadni két különböző generációs konzolra. +/ - jó néhány okosság, apróság miatt is.
Rockstar Games le sem szarja, hogy mit pofozgatnak, még az adózással sem foglalkozik.
Akkora újítás nem lesz a PS4Pro és a PS5 között, de ebben az észrevételemben nem vagyok biztos.

(#11) Silenzio válasza MikiLóS (#5) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem kell a francnak sem? Lehet félreértettem, de te akarod eldönteni, mi kellhet másnak? Mert akkor felháborító a kommented. A 2006-os Call of Juarez óta vártam valamire való PC-s western játékra, és úgy tudom, a RDR 2 sem vallott kudarcot minőségre. Szerencsére már van PS4 Próm, úgyhogy az első résszel is tudok játszani azóta.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#12) keIdor válasza MikiLóS (#10) üzenetére


keIdor
titán

A nyolcszor erősebb CPU meg a kb. 14x gyorsabb adatátvitel (HDD --> SSD) önmagában hatalmas ugrás lesz, a többiről nem is beszélve és ezek csak számok.
Azt mondják a fejlesztők is, hogy a PS5-höz képest a régi generáció őskorinak számít. Néhány napos cikk ez.
Úgyhogy nagyon remélem, hogy GTA VI 2022 után jön, a régi generáció nélkül. Marha nagyot kéne butítani a játékon miattuk, illetve csak az erőforrást vinné.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) Wesder válasza MikiLóS (#10) üzenetére


Wesder
félisten

A PS4-ben lévő HDD sebesség 150MB/s a PS5-ben lévő SSD-nek meg 5GB-s. Ez akkora különbség hogy PS4-re visszaportolni kb még egy GTA VI megcsinàlàsa. Ha meg 8. generàciós gép lesz az alapja, akkor semmit nem fog érni a PS5-ös verzió.
Szóval a probléma a te meglàtàsodban van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Wesder válasza Silenzio (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom Now-ból stream-eled, ami PC-n is megy. Mennyire megy jól, most hogy mindenkit otthon esz a fene?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Shing válasza 30z.Samu (#6) üzenetére


Shing
őstag

Az hogy a fórumon ki mit sír össze nem tükrözi azt, hogy több millióan hogy fognak viselkedni.

(#16) 30z.Samu válasza Shing (#15) üzenetére


30z.Samu
félisten

Attól még a tényen nem változtat, hogy konzolon több ment el ebből a játékból, mint PC-n. :)

Sic Parvis Magna

(#17) MikiLóS válasza keIdor (#12) üzenetére


MikiLóS
tag

Oké, ezért írtam, hogy nem vagyok biztos a különbségben.
Szerintem azért kiadják 8., 9. generációra is.

Silenzio
Elég kevesek azok akik egy olyan látványvilágú világba menekülnének a jelenkorban/ -ból. Legtöbbeket(tömegembereket) inkább a színes, szagos, ledes, smartvilág ismeretlen agyhalott állapota vonz.
(tömegember az aki gyártósoron legyártott termékeken él: étel, programok, trend, divat, tech, ... s úgy gondolkozik amiért nem lesz kiközösítve még a virtuális térből sem) :)

(#18) #06314240


#06314240
törölt tag

Mintha a vírus miatt minden játék elvesztette volna az árát, mindent ingyen osztogatnak vagy pár száz forintos előfizetésekért...

(#19) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nem tudom mit kell ezen meglepōdni. A GamePass errōl fog szólni, ~2éves bestsellerek kerülnek be plussz néhány újabb (sajáton kívül), ha sikerül jó dealt kötni...
ja a pc-sek azt hitték új game? :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#20) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Na erre mit lép a Sony, mint a szolgáltatás alapú gaming nagy ellenlábasa?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#21) Wesder válasza Döglött Róka (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom jön majd Now-ba is, amiben 3x annyi cím van, mint a GamePass-ban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) Bluverkill


Bluverkill
tag

Azt nem hiszem. Sony túl pénz éhes. Nowba ilyen címek soha se fognak kerülni. Megjelenés napján se kerülnek bele a exkluzív címek. Legtöbb ps-s tulaj is elismerte ennek a hír hallatán hogy Game Pass jobb kinálatal rendelkezik.

(#23) hombre[EU] válasza Döglött Róka (#20) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Elpasszol 5millió FinalFantasyt a hónapban, a Now casht meg elszakézza :D
Viccet félretéve: visszarakja(mert már volt) azt a játékot a Now-ba,amely minden GameOfTheYear szavazáson a RDR2 elōtt végzett :DDD
Most már tényleg komolyan: bevezeti további 10országba a szolgáltatását :)

Life, Uh, Finds A Way

(#24) Wesder válasza hombre[EU] (#23) üzenetére


Wesder
félisten

Szóval visszarakja a GoW-t a kiknek? Van még olyan, aki nem jàtszott vele?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) hombre[EU] válasza Wesder (#24) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ja,ugyanazok akik a RedDead-el ;] :D

Life, Uh, Finds A Way

(#26) Wesder válasza hombre[EU] (#25) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem ez nem hír, megvettem az Ultimate kiadàst màr hónapokkal ezelött, valakiknek biztos jó lesz, màst nem bosszantani a PC-seket, akik nem kapjàk meg. :DDD

Egyébként meg semmit nem kell lépnie erre a Sony-nak. Majd a konzolbemutatóra kell, ha MS elöbb megteszi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27) hombre[EU] válasza Wesder (#26) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Na igen, ott már komoly elmaradása van...csipkedhetné magát mindenki,mert már trailereket szeretnék majszolni :)

Life, Uh, Finds A Way

(#28) Wesder válasza hombre[EU] (#27) üzenetére


Wesder
félisten

Màjus végéig szerintem minden kiderül. Ezt a kis időt meg màr csak kibírjuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) Farkassacred válasza Wesder (#21) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ami még mindig nem elérhető nálunk.. :DDD
Soha a büdös életben nem fizetnék elő vpn-en, olyan szolgáltatásra, ami nincs jelen az adott országban ahol élek..
A verseny egyenlőre adott mindkét konzolnál. Egyenlőre úgy látszik, hogy a megvett játék a nagy úr".

[ Szerkesztve ]

(#30) Wesder válasza Farkassacred (#29) üzenetére


Wesder
félisten

Működik itthon is. Ez nem kifogàs, hogy hivatalosan nincs. Tudod hasznàlni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) Döglött Róka válasza Wesder (#30) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Game streaming vpn-en, melyik humortanfolyamra jártál?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#32) Wesder válasza Döglött Róka (#31) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kell hozzà vpn.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) Shing válasza 30z.Samu (#16) üzenetére


Shing
őstag

Hát az kemény, hogy egy játék miután 1 évig csak konzolon volt elérhető, több eladást tudott ott produkálni. Nem is értem miért nem hozta be ezt a PC egy hét alatt. Almát a körtével. :U

(#34) Wesder válasza Shing (#33) üzenetére


Wesder
félisten

Nem egy hét alatt kellett volna behoznia, de aranyosan eléggé elmaradt a konzolostól.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35) saelin válasza Bluverkill (#22) üzenetére


saelin
veterán

Nem a pénzéhes a legjobb szó erre, hanem nincs egy valamire való riválisa, aki folytogatná és emiatt kedvezőbb szolgáltatásokkal próbálna felhasználókat csalogatni. Kb most a Sony úgy el van kényelemesedve, mint egy jól lakott rozmár a tengerparton.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36) Create.


Create.
addikt

Pc-n játszottam végig, elővételben vettem az ultimate verziót. Vulkan api mellett volt grafikai bug, dx-ben meg random fagyás. De javítva lett és különös probléma nem volt. Én több hónap alatt vittem ki, volt mikor nem volt kedvemjátszani vele, mert kell hozzá egy hangulat, de egy remek játék lett és újra megvenném elővételben.

(#37) beef válasza ribizly (#8) üzenetére


beef
őstag

Volt vele gond rendesen. Az első pár napban sokan még a menüig sem jutottak el (köztük én is). Így elég bosszantó volt, hogy elővételben vettem meg.

(#38) ribizly válasza beef (#37) üzenetére


ribizly
veterán

Na nekem olyan gondom nem volt vele. Ami gond volt, azt a Bitdefender Ransomware védelme blokkolt néhány fájlt, de az valójában user error volt.
De újra megvenném akár 2x, ha csak ezen múlna a dolog, hogy a Rockstar csináljon PC-re még játékokat.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#39) GuineaPigMan


GuineaPigMan
tag

Nagyon örülök ennek a hírnek, mert már rég ki akartam próbálni, de az első rész tekintetében (számomra nem jött be, mindig meguntam, pedig többször is neki kezdtem) pénzt nem akartam rá áldozni. Kíváncsi leszek nagyon, hogy milyen lesz. :DD

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#40) markknight válasza #06314240 (#18) üzenetére


markknight
veterán

És ez baj?

(#41) hogabesz válasza GuineaPigMan (#39) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Jótanács. Ha az első részt meguntad, akkor ennek ne is kezdj neki. :)

(#42) Wesder válasza hogabesz (#41) üzenetére


Wesder
félisten

Ingyen adhat neki egy esélyt nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43) ribizly válasza hogabesz (#41) üzenetére


ribizly
veterán

Jogos. :K

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#44) kola99


kola99
tag

sztem ez a game csak idő zabáló /ami mai korban a legdrágább és legkevesebb van / , amíg ezzel birkózik valaki , addig más 4-5 gamet kijátszom és nem unalomig lovagolok… :P

(#45) keIdor válasza kola99 (#44) üzenetére


keIdor
titán

Ha ugyanazt az x időmennyiséget töltöd mással, akkor mi a különbség? Általános iskola harmadik osztály.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46) GuineaPigMan válasza hogabesz (#41) üzenetére


GuineaPigMan
tag

Lehetséges, hogy igazad lesz, de mivel ingyen van, így biztos ki fogom próbálni. :R

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#47) Wesder válasza kola99 (#44) üzenetére


Wesder
félisten

Jàtszottàl is vele, vagy csak visszamondod a hülyeséget, amit màshol olvastál/hallottál?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48) hogabesz válasza Wesder (#42) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Olvastad mit írt. Ennek fényében írtam amit írtam.

(#49) ribizly válasza Wesder (#47) üzenetére


ribizly
veterán

Én nem hittem volna, de visszavágyom lovagolni. Sokszor rakom be a soundtrack-jeit, mert teljesen elvarázsolt a hangulat, amit kaptam.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#50) Chaser válasza XuChi (#2) üzenetére


Chaser
titán

úgy-úgy, szeretném kipróbálni 5-10 perc erejéig, addig hátha leköt ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.