Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) weiss


weiss
addikt

Nem ez volt a Lula 3D-ben is Bouncin' Boobs Technology néven? :DDD

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#2) sixpak


sixpak
nagyúr

Akkor ez kiesett nálam...ringatózó csöcsök nélkül semmit nem ér....
Kár érte...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3) sTERNI


sTERNI
senior tag

"Ez távolról sem jelenti azt, hogy az említett extrák működésképtelenek lennének PC-n, de jóval több időre volna szükség az átültetésükhöz."

Értsd: Elegendő pénzt kaptak, hogy a konzolosoknak jobban csoroghasson a nyáluk.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#4) SaGaIn válasza sixpak (#2) üzenetére


SaGaIn
senior tag

+1 Hogy hagyhatták ki az élet értelmét? Sok búza programozó... :W

Persze a sok csillivilii fényefektre volt idő mi? :D

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#5) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Pedig mellesleg nem lenne rossz játék!

(#6) gézu


gézu
őstag

/költséghatékonyság +1
/recska -1

Általános tendencia lesz a jövőben PC vonalon.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#7) saelin


saelin
veterán

Majd a modderek megoldják! ;]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Pedig pont emiatt akartam megvenni, de hát így buktak egy vásárlót....

(#9) XuChi


XuChi
addikt

Eddig sem érdekelt ez a játék, ezután sem fog :)

(#10) 7time válasza BoneDragon (#8) üzenetére


7time
senior tag

Meg még egyet.

(#11) Penguin95 válasza weiss (#1) üzenetére


Penguin95
senior tag

Látom Te is nézted a Rossz PC Játékok sorozatot. :DDD

(#12) Cooley18


Cooley18
aktív tag

Nehéz úgy megfogalmazni, hogy ne legyen magaslabda, de én így lengedező mellekkel még nem találkoztam. :DDD Ha ez a realisztikus, akkor én eddig csak műmelleket láttam...

(#13) Cathfaern válasza Cooley18 (#12) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ekkora melleknél, melltartó nélkül, ez a realisztikus :K

(#14) Cythyel


Cythyel
senior tag

hát aki csak a lengedező tejcsarnokokért vesz DoA-t, azt csak sajnálni tudom, nagyon nem ez a lényeg benne...

(#15) Cooley18 válasza Cathfaern (#13) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Hogy fél órával később is megy fel-le a legkisebb mozgástól is? Nem hiszem. :N De még pucsítva oldalra mozogva sem. Ekkora dudák már a súlyuk miatt nem löbögnek csak úgy össze-vissza.

[ Szerkesztve ]

(#16) TBT


TBT
addikt

Hát, ha még csak ennyi maradna ki belőle!
A hivatalos közlemény kicsit másabb és több mindent tárgyal ennél...
Gyakorlatilag a Ninja Team kijelentette, hogy a PC-s tábor egy rettentő hulladék, hiányos és összecsapott portot fog kapni, mert ennyit érdemelnek. És akkor még ejnye lesz, ha a Modderek hozzányúlnak a játékhoz.
Nem lesz AA, 720p lesz felskálázva 1080p-re és 4K felbontásra.
2-vel kevesebb pályát kapunk és nem kapunk meg minden ruhát.
Csöcs szimuláció kimarad, PS4-es árnyékokat és karakterválasztó menüt kapunk. Minden más a PS3-as verzióból származik.
De legalább minden karaktert megkapunk. Illetve az előrendelők megkapnak néhány Ninja rucit, a Beach Party és Aloha (csöcsös kislányok nyomokban ruhát viselnek) DLC-ket.
Gyakorlatilag ugyanolyan igénytelen (vagy még igénytelenebb) PC-s portot kapunk, mint a Final Fantasy XIII esetében. Csak míg az 3000-4000 Ft volt, addig ez 11 000 Ft.
A hülyének is megéri, ja nem. Ráadásul az Online mód csak 3 hónap múlva lesz elérhető. És a játékot egyszer már csúsztatták (február közepéről március végére) azzal a címszóval, hogy a PC-s tábor a lehető legjobb verziót kapja meg.
Hát azt megkapjuk, ahogy elnézem... Megvettem volna, de így tuti megvárom, míg 75%-os akcióban lesz majd valamelyik Steam ereszdelahajam leárazásban. Sőt még 75%-os kedvezményben is elgondolkodtató...
Ha ilyen ütemben halad előre az átiratok készítése (a Japánoktól főleg), akkor már azon sem fogok meglepődni, ha a Final Fantasy XIII: Lightning Returns 640x480 felbontásban fog futni alapból és, hogy ezt skálázza majd fel 1080p-re és 4K csakhogy meglegyen a minőség a (Glorius Master Race) PC-s tábor számára.

A Steam-en meg előszeretettel megy a Refund az előrendelők részéről. Totálisan megértem őket. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#17) Cythyel válasza TBT (#16) üzenetére


Cythyel
senior tag

Példát kellene hogy vegyenek Idea Factory és Compile Heart első portjáról a Hyperdimension Neptunia Re;birth1 esetéről. Nem volt bugmentes, de nagyon gyorsan javították amit a játékosok jelentettek, ráadásul a 2 cég legelső pc-s portjáról beszélünk, le a kalappal előttük. Ehhez képest ez a DoA semmi sem lesz és nem is az első pc-s portja ennek a cégnek amelyik ezt végzi.

(#18) orbano válasza TBT (#16) üzenetére


orbano
félisten

és emiatt a kutya nem fogja venni, az überokos management pedig majd levonja a következtetést: a PC-s játékok piaca vészesen zsugorodik :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#19) Televan74 válasza orbano (#18) üzenetére


Televan74
nagyúr

+1. :K

A másik dolog,hogy ez nem hír,hanem inkább ingyen reklám a next gen verzióknak.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#20) Renok válasza TBT (#16) üzenetére


Renok
senior tag

Emiatt én sem veszem meg :(

(#21) Crytek


Crytek
veterán

PC-re majd lesz Next Gen Lengedező mell DLC + 5$/euroért! :C

Next PC Upgrade: 2022

(#22) TBT válasza Crytek (#21) üzenetére


TBT
addikt

Meg AA és Fotómód DLC is, mert mint kiderült Fotómód sem lesz benne alapból. Mindjárt rohanok is megvenni 33 euróért a játékot. Kihagyhatatlan vétel! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#23) Crytek válasza TBT (#22) üzenetére


Crytek
veterán

Az ilyen játékok szempontjából szerencsés vagyok, hogy nem érdekelnek a verekedős game-ek! Szóval lehet bármilyen.
Real Boxing-al elbohockodtam pc-n(kimaxoltam) és ennyi :DD

Next PC Upgrade: 2022

(#24) GeryFlash válasza TBT (#16) üzenetére


GeryFlash
veterán

Kösz az infót, ha ez tényleg így van ahogy leírtad akkor ott r*hadjanak meg ahol vannak... :Y

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#25) edari


edari
őstag

Megérett a világ a pusztulásra.

(#26) TBT válasza GeryFlash (#24) üzenetére


TBT
addikt

A játék hivatalos oldalán (japánul) fent van ez a közlemény/bejelentés.
Sőt a játék Steam-es fórumán is sok helyen téma ez, szóval ott is utánanézhetsz, ha van kedved hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#27) Chapel


Chapel
addikt

cicifizikiszet/melltressfx-et a népnek!

Azért egy Tomb Raiderben szívesen viszont látnám ;]

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#28) #56573440 válasza Cythyel (#14) üzenetére


#56573440
törölt tag

Mindennek az a lenyege:P az az alfa es kozel áll az omegahoz is ;] ne legyünk allszentek

(#29) saelin válasza Chapel (#27) üzenetére


saelin
veterán

Mellfürtfx-et? Valami ufós játékba biztos jó lesz, ahol fürtökbe kötik a lógó... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#30) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Nekem is a Tomb Raider ugrott be, lengedező melleket abba is! :P

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#31) #65675776 válasza orbano (#18) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha a szűkülés azt jelenti, hogy kevesebb hulladékot portolnak, akkor ám legyen.

(#32) arn


arn
félisten

baze... erre koltsetek, ne a hajra. lesz*rom, az hogy lengedezik a szelben. de az ugralo cickok fizikaja fontos dolog. :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#33) MongolZ


MongolZ
addikt

Ez egy nagyon fontos fejlesztés!!!
Minden játékba nagy csöcsű csajokat! :)

#16: "Csöcs szimuláció kimarad"
ÁÁÁÁ, TOVÁBB SEM OLVASOM!!!!

[ Szerkesztve ]

(#34) pakriksz válasza Cooley18 (#12) üzenetére


pakriksz
őstag

a műmellek pont hogy nem lengedeznek :D (sajnos) bár az a legkisebb bajuk, a nagyobbik az az hogy a legtöbb esetben mellre sem hasonlítanak, csak egy egy pontos labdára...

a nagy természetes mellek fizikájának tanulmányozásra :) (igaz hogy ezeket tartja is valami, nem csak egy matrica van rajta)

Egyébként nem hiszem hogy ezt az effektet pár perc alatt ne lehetne összehozni, szóval ez csak egy trükk hogy beszéljenek a játékról... Az összehasonlításnál is látszik hogy csak az effekt erőssége a különbség... egy paraméter átállítása...

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#35) GeryFlash válasza pakriksz (#34) üzenetére


GeryFlash
veterán

Olvasd el még egyszer a kommentjét, pont ezt írta ő is.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#36) kovgab


kovgab
aktív tag

megnézném mennyien dobták vissza az előrendelést a hír után ... :C

Ká Úr

(#37) Cythyel válasza pakriksz (#34) üzenetére


Cythyel
senior tag

minél nagyobb és lötyögősebb, annál hamarabb és jobban kezd el lógni...

(#38) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Nekem tetszik... :P

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#39) Sotho válasza Cythyel (#37) üzenetére


Sotho
őstag

Nem feltétlenül, létezik lógó uborkacsöcs is :D

(#40) sixpak válasza Sotho (#39) üzenetére


sixpak
nagyúr

Oh, shit....linkelnél egy olyat.
Sajnos nem hozott eredményt a logó uborkacsöcs kifejezés a keresőben.... :D

Hát köszi, előre is. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#41) Sotho válasza sixpak (#40) üzenetére


Sotho
őstag

:DDD Bocs most melóhelyen nem keresgélnék inkább de otthonról küldök szívesen képet privátba ;] , nem elterjedt kifejezés az igaz.

(#42) Angel1981


Angel1981
veterán

Ez a nap is rosszul indul.... :O :D

(#43) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Remélem ezt a Soft Engine cuccot minél több cég átveszi és tele lesznek a játékok realisztikus keblekkel :P
Ez fontos a játékélmény szempontjából!

(#44) saelin válasza J.Hetfield (#43) üzenetére


saelin
veterán

Ha választható lenne, akkor ezzel kérném a játékokat és nem a tressfx-el! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45) #97716736 válasza BoneDragon (#8) üzenetére


#97716736
törölt tag

:DDD

(#46) macman507


macman507
aktív tag

Mert nehogy már dolgozni kelljen valamit... de a pénz az kéne érte mi?

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#47) Ghoosty válasza Sotho (#41) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ha nem annyira durva, akkor linkeld be ide, mert engem is érdekelne, mi az az uborkacsöcs.

A 'vadászkutyafülű mellű' kifejezést azt ismerem, de ez az uborkacsöcs ez rejtély.

[ Szerkesztve ]

(#48) BoneDragon válasza Ghoosty (#47) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem arra gondol, mikor kicsi és nagyon lóg, ráadásul óriás parizer bimbója is van. Legalábbis én így tudom elképzelni. :DDD

(#49) Dilikutya válasza gézu (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha egyszer elkopnak az előző generációs portok, akkor jobb híján kénytelenek lesznek az Xbox One/PS4 verziót portolni, és nem lesz ilyen gond.

De már megint az van, hogy az ótvar konzolok miatt jön szar PC-re.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#50) Tonyk


Tonyk
veterán

Realisztikus csöcsök? Szegény programozók még nem nagyon találkozhattak velük, ha úgy gondolják ez realisztikus.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.