Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Nekem is volt nemrég egy ilyenem szintén ugyanilyen flashel :C
Csak karácsony előtt eladtam, valahogy meguntam. A játékfelhozatal (számomra) kicsit szűkös volt, az RPG-k nem mozgatnak meg, ami értelmesebb volt kijátszottam (akár többször is).

Mindenesetre jó írás, egy kicsist "nosztalgiáztam" :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#2) rdt89 válasza gyurkikrisz (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Na ennek örülök. :) Szerencsére én rengeteg nekem való játékot találtam, ezért is adtam érte ezt az összeget. :)

(#4) rdt89 válasza #20749568 (#3) üzenetére


rdt89
addikt

Ezt szomorúan hallom, de nézd a jó oldalát, manapság már 20 alatt hozzá jutsz jó állapotú, megbízható készülékhez. :)

(#6) rdt89 válasza #20749568 (#5) üzenetére


rdt89
addikt

Én is így vagyok vele, bár néha inkább a kedvem nem visz az Xboxozáshoz se még ha időm van is inkább megnézek egy filmet.

(#7) Gery85


Gery85
tag

Most találtam rá erre az írásra,mert most ért engem utol ez a psp, ps vita őrület. Érdekes,hogy ahogy egyre újabb és újabb gépeket hozott a sony úgy lett egyre szarabb is, psp gonál nincs umd , itt meg már csak egy hangszoró,pedig igen jó hangja van a pspnek. Én egy 2000est szereztem be belőle, törve van,de manapság a játékok is már csak 1000-1500ft körül mozognak,viszont így 2019ben is megállják a helyüket a játékok.

Van egy ps vitám is, azt is most vettem, a kettőt összehasonlítva csak azt hoznám fel,hogy kár,hogy a pspn csak egy joystick van,mert jó pár játékban jól jönne a második. A játék élmény mindkettőn nagyon jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.