Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Egy szintén kedvelt eszköz, amihez itthon csillagászati áron lehet hozzájutni, az OBDII szabványú hibakód kiolvasó autókhoz.

Ezzel óvatosan, pláne ha CD is jár hozzá!

Részletek következnek egy privát levelezésemből (nobanplzthx):

---------------------

Szia, úgy néz ki vámosok lefoglalják a legutóbbi csomagot mert hamisítvány.

Ráadásul most megkeresett egy ügyvéd (a rendelt klón eredetijének mo.-i képviselője) hogy fizessek 50E jogdíjat. Védjegy jogosulatlan használata miatt. :(
Mondjuk nemtudom mire mivel sosem használtam vagy egyáltalán kaptam kézbe a cuccot.

Hát még nem semmisítették meg, de az ügyvéd küldött megsemmisítésre felhatalmazást amit a navnak (és neki) elkell küldeni + "jogdíj" és akkor nem lesz jogi ügy belőle.
De mivel már megállapították hogy hamis ezért kézbesíteni biztos nem fogják.

Nem is akarják behajtani az eladón...
Az ügyvédi iroda mint megbízott figyelteti a vámmal a hamisitványokat és ha fognak egyet küld egy fenyegető levelet hogy ilyen-olyan módon lehet h büntetendő amit cselekedtem, (konkrétan azt írják jogsértés)
de ha befizetem az ugymond jogdijat (az ö számlájukra persze) akor eltekintenek a peres eljárástól.

sikerült nagyjából rendezni a helyzetet az ügyvéddel, a kínai viszont azóta sem válaszolt. :)

Végülis 25E fejében elfelejtik ezt az egészet, plusz a csomag megsemmisítése persze...

Amúgy 25E lett vége, de talán az is elkerülhető lett volna csak akkor menni kellett volna a vámosokhoz tanuvallomásra előbb utóbb.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.