Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JasL


JasL
senior tag

Én idén Remington CB7400-at veszek a páromnak. Régóta szeretne egy ilyet... van hajvasalója, de az nem olyan :)

Egyébként amikor a tárgyak végére értél, akkor jöhetnek az élmények! Vehetsz belépőjegyeket, beutalókat, stb. Ezt még imádják is a nők! Rengeteg hely van a világon, ahova menni lehet, még Mo-n is. Én ezer éve szeretnék pl eljutni vele Dobsinai jégbarlangba :) Így télen (is) aktuális.

[ Szerkesztve ]

(#2) ncc1701


ncc1701
veterán

Mi hagyományból úgy oldjuk meg a karácsonyt, hogy aki fizetésért dolgozik, az nem kap semmit, csak a gyerekek. Mi is mindent megveszünk magunknak, ami kell, akkor, amikor kell. Van egy közös vacsi a "nagy" családdal, és kalap.

(#3) Hieronymus válasza JasL (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Wellness hétvége, például.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#4) greenity


greenity
aktív tag

Én páromtól könyvet szoktam kapni ilyen alkalommal, mert tudja, hogy magamnak nem veszem meg, viszont, imádom a könyveket. Vagy sálat, mert azt nagyon szeretem őket. Biztos van olyan apróság, amit nagyon szeret, szerintem annál nagyobb dolog nem kell.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) Scroll Lock


Scroll Lock
tag

Az érdeklődési területének megfelelően válassz ajándékot. Vagy magadról csináltass képet és tedd bele keretbe, ha még ilyen nem lett volna.

(#6) kmisi99


kmisi99
addikt

Mivel egyikőnknek sincs soha ötlete ezért közösen megbeszéltük, hogy semmit.

(#7) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Én egy szép zöld bőr táskát vettem neki. Sajnos (?) ő is ott kellett, hogy legyen, az ízlés nem az erősségem. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) greenity válasza Csapoati (#7) üzenetére


greenity
aktív tag

Ez nem biztos, hogy gond, :) bár a meglepi is jó dolog.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) Shing


Shing
őstag

Nekem is könyv jutott eszembe először. Esetleg valami spéci kozmetikum csomag?... csak most a bűvös 30 közelében nehogy sértésnek vegyen egy "Fiatalító csomag 9000 plusz ultrát", bár lehet hogy pont emiatt örülne neki. (Persze ez még bőven fiatal kor, de tudom hogy valaki már ezt is milyen negatívan éli meg.)

(#10) x_o_n válasza Shing (#9) üzenetére


x_o_n
veterán

Egy welness hétvége extrákkal ,parfüm,táska irnám a ruhákat is mert abból soha nem elég...de jót sem választani nekik :)a legjobb puhatolozásos hadmüvelet : egy ebédnek vagy mozinak álcázott program plázázással egybekötve ahol nézelödtök ,természetesen olyan helyeken amik öt érdekli,és ott ki lehet puhatolni minek örülne....

(#11) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Esetleg két ünnep között valami 2-3 napos wellness telelés? Édesanyámék is így mennek majd Gyulára valami 20.000 Ft-ból. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12) Out


Out
addikt

Karácsonykor verés helyett simogatás az ajándék...

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#13) updog


updog
senior tag

Nekem az asszony azt mondta, ékszer, parfüm, sál mindig jöhet, ebből neked az ékszer kilőve ahogy látom. Ahhoz csatlakozom, hogy ha nem is wellness, de egy hétvége az ország túlsó felében valami szép helyen szintén bejövős lehet, valami kis kirándulással megfűszerezve, nekem pl. asszony nagyon szereti a kastélyokat felfedezni.

Nem is tudom hol olvastam a napokban, a magyar "wellness" úgyis csak abból áll hogy főzi magát egész nap az ember a szottyos jakuzziban, aztán este felzabálja a svédasztalt.

(#12) Out ejnye, majd mindjárt jönnek a TRIGGERED kommentek :D ;]

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#14) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Hasonlo a helyzet nalunk is. Ami kell azt megvesszuk. Az parom csaladjaban szokas az ajandekozas amit lehet ettol az evtol veget er.

En is az elmenyre szavaznek. Egy hetvege (vagy hosszu hetvege) kettesben messze az otthontol. Itthon vagy egy kulfoldi varosban ahol el lehet setalgatni. Vacsikkal jo helyeken ahol felveheti a tavalyi ajandekait :). Szerintem leginkabb ezek az elmenyek maradnak meg.

Esetleg wellness aki szereti.

(#15) rover45 válasza Out (#12) üzenetére


rover45
senior tag

Ezt bevezetem otthon :D

(#16) Lauda


Lauda
félisten

Kisbaba? Z ;]

(#17) hszilard666


hszilard666
veterán

Én vettem a páromnak egy... ó várjá' nincs is senkim :O

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#18) Dwayne Hicks


Dwayne Hicks
tag

Egy pofás swatch óra (egész elfogadható áron vannak)
Ha zenebolond netán, akkor valami jóféle fülest, vagy ha szerényebb kell, akkor pl cd.

(#19) alcsa válasza hszilard666 (#17) üzenetére


alcsa
senior tag

Keress valakit és add magad ajándékba :)

(#20) KaiotEch válasza hszilard666 (#17) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az miért baj? Vehetsz magadnak, csak lepődj meg, én is így teszek.

[ Szerkesztve ]

(#21) buherton


buherton
őstag

Személyes ajándékot pl. fénykép album, képek magamról vagy hasonlót én mindig a közös ünnepekre pl. évfordulóra tartogatom. A születésnap, névnap, karácsony személytelenebb szokott lenni. Ilyenkor a kevdtelésének hobbijának vagy szükségének megfelelően veszek valamit. Most pl. Japánból rendelek original japán nyelvű manga könyvsorozatot, mert manga rajongó és tanulja a nyelvet is.

Ami mindig jó ajándék azaz édesség, ékszer, utazás, pl. 30k-ból egy arany medál bőven kifutja.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#22) hszilard666 válasza KaiotEch (#20) üzenetére


hszilard666
veterán

Azzal van a bajom hogy csilliárd óra meló után hazaesek és nem vár sebki... picit elveszi az életkedvem.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#23) greenity válasza hszilard666 (#22) üzenetére


greenity
aktív tag

Van kiút, regelj fel társkeresőre, párom halál passzív volt aztán csak rátaláltam :) azóta 2 éve együtt vagyunk

"Egy mosolynál jobb a több"

(#24) rover45 válasza greenity (#23) üzenetére


rover45
senior tag

Vártam, hogy az lesz a mondat vége "párom halál passzív volt aztán, reggelt egy ilyen oldalra és azóta nem ismerek rá". :D :D

[ Szerkesztve ]

(#25) KaiotEch válasza greenity (#23) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ahh nem rontom el a kedved... ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) greenity válasza KaiotEch (#25) üzenetére


greenity
aktív tag

Közös lakás vásárlása után, úgy hogy még egy éve sem voltunk együtt, amikor eldöntöttük ezt, nem hiszem, hogy ezzel probléma lesz. De tudod mit? Ha gond lesz Neked is küldök egy láda sört, ahogy a főnökömnek is ígértem :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#27) RexMaximus válasza greenity (#26) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Mi is kab ennyi ido utan ugortunk bele egy ingatlanban. Azota eltelt 10ev es meg egyutt vagyunk :)

(#28) Met


Met
nagyúr

Mi átálltunk az éves ajándékra:)
Kétszer volt hűtő (120k) biztonsági ajtó (200k)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#29) updog válasza greenity (#23) üzenetére


updog
senior tag

Asszonnyal 13 éve ismerkedtünk meg netes társkeresőn (poénnak szántam az egészet, csak azért regisztráltam hogy stalkoljak :D ), neki még profilkép se volt fent, úgy írtam neki :) Azóta házasság, lakás, gyerek :K

Ez azt jelenti, hogy eddig 13 karácsony alkalmával kellett kigyötörnöm magamból, hogy mit kéne venni :DDD

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#30) #20655360


#20655360
törölt tag

Sminkcuccokat, krémeket, ilyesmi. Lehetőleg nem vakon válogatva, hogy valamit tudjon is használni belőle.
Pl. többek között kapna vagy 10-10 fajta rúzst, körömlakkot, nézne egyet.

Szexi fehérnemű? Pl. amin ilyen speckó helyen vannak kivágások. ;]

[ Szerkesztve ]

(#31) KaiotEch válasza updog (#29) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

De fogadni mernék azóta is fent van a társkeresőn az accountotok! ;]

(#32) updog válasza KaiotEch (#31) üzenetére


updog
senior tag

Tűzben kell tartani a vasat ;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#33) greenity válasza KaiotEch (#31) üzenetére


greenity
aktív tag

Miénk nincs egyszerre töröltük :) Anno én írtam Macira, mert a szeme nagyon megfogott.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#34) vaki


vaki
aktív tag

Üdv!

Nem tudom írták-e már az ötletet, mi a feleségemmel évek óta listát írunk arról ki mit szeretne. Utána erről a listáról kap ajándékot - azt persze előre nem tudja h melyiket. Így van is benne meglepetés, mert nem tudja melyik lesz a listájáról, plusz nincs az az érzés, hogy felesleges, vagy esetleg nem tetsző dolgot vettél.
Persze ha csak annyit ír fel pl. hogy fülbevaló, attól még kaphat nemtetszőt..

[ Szerkesztve ]

A felhasználóbarát felhasználó

(#35) Rakeem


Rakeem
aktív tag

(#2) ncc1701: Nálunk még nincs gyerek, így még opció, hogy egymást meglepjük.

(#10) x_o_n: Ez a puhatolózós trükk nem is rossz.

(#13) doeeg: A parfüm téma ki van lőve. Októberben volt asszony születésnapja. Parfümöt kapott.

(#18) Dwayne Hicks: Az óra nem is rossz ötlet.

(#34) vaki: A listás dolog működik, azt a szülőknek, testvéreknek szoktuk adni, de idén nagyon nehéz volt 3-4 dolog "felszülni" a listára. Egymásnak adható lista nem is készült.

Többen is írtátok:

Könyv: Nem különösebben olvasós fajta. Sajnos.

Wellness: Én minden hétvégén 24 órát ügyelek szombaton vagy vasárnap. Van is belőle feszkó, mert nem nagyon tudunk így elmenni együtt sehova több napra. De pénz beszél, ember dolgozik.

Táska: 1 hete lett neki vásárolva egy. meg van még vagy 5 darab.

Menet közben agyaltam én is, így képbe került egy új dohányzóasztal, lábmasszírozó gép.

Ja, ha már itt tartok: Lábmasszírozó gépről van valakinek valami tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#36) Csapoati válasza Rakeem (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Táska: 1 hete lett neki vásárolva egy. meg van még vagy 5 darab.

:DDDDDDDDDD

Nálunk ha csak 5 db lenne, már összetenném a kezem. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) greenity válasza Rakeem (#35) üzenetére


greenity
aktív tag

A lábmasszírozó gép tuti bejön neki :) Hajrá

"Egy mosolynál jobb a több"

(#38) CAB85


CAB85
tag

Én mindig jó előre választok valamit. Év közben jegyzetelek, figyelek, figyelem vásárlás közben, érdeklődöm. Általában választok valamit, ami amolyan "fő" meglepetés, az összeg itt mellékes.

A mellé szoktam választani kisebb dolgokat, apróságokat. Például lehet kapni 1-2 ezresért szép üveges parfűmszórókat, több színben, az eddig minden ismerősömnél befutó volt.

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#39) Dwayne Hicks válasza Rakeem (#35) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Milyen a stílusa? Sportos, alternatív, dark, stb.?

(#40) cami][us válasza #20655360 (#30) üzenetére


cami][us
senior tag

Ja, szemránckrémet. ;]

(#41) KaiotEch válasza #20655360 (#30) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jó ez a sok kencefice, de nézd meg az asszonyt 40 évesen, úgy fog kinézni, mint aki elmúlt 60.

(#42) #20655360 válasza KaiotEch (#41) üzenetére


#20655360
törölt tag

MUHAHAHA. Ne haragudj, de ez akkora nagy ökörség.
A szépségápoló cuccoknak pont az lenne a lényege, h fiatalosabb maradjon az illető. Ne öregedjen olyan hamar a bőr, haj stb. stb. Krémek, samponok/balzsamok, vitaminok, egészséges táplálkozás és tsai.
Ja hogy szer és szer között különbségek vannak, na igen...
Viszont nyugodj meg, a nők rendszeresen kísérletezgetnek velük.

Pont hogy az ilyen kenceficét soha nem látott nők néznek úgy ki konkrétan, mint egy rakás szar, akár 35-40 évesen is.
Nem, nem csak a smink és stílus teljes hiányáról van szó...

(#43) Rakeem válasza Dwayne Hicks (#39) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Mindenféle irónia és cinizmus nélkül az asszony stílusa: Szürke kis egér.
Jobb leírás vagy kifejezés nem ugrik be róla.

(#44) KaiotEch válasza #20655360 (#42) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát én csak a családon belül amit látok. Anyám 52 éves és életében nem használt semmilyen ilyen szart, mégsem mondja meg senki róla, hogy annyi, ellenben az unokahúgom, aki 22 éves és állandóan használja ezeket a méregdrága szarokat úgy néz ki, mint egy 35-40 éves...

(#45) Met válasza KaiotEch (#44) üzenetére


Met
nagyúr

Ez genetika és életmód kérdése is.
pl. a dohányzás kifejezetten öregíti a bőrt.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#46) #20655360 válasza Rakeem (#43) üzenetére


#20655360
törölt tag

Na, akkor csinálj belőle bombázót. :D
Neki is és neked is fasza lesz.

Csak a végén le ne nyúlják. ;]

(#47) Rakeem válasza #20655360 (#46) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Próbáltam már. Nem jártam sikerrel.
Vettem neki ruhákat amikben dögösen is néz ki. De annyira kerüli a feltűnést, hogy nagyon. Inkább nem hordja őket.

Egyszerű farmer, pulcsi, átlag pipellő (többnyire sportcipő). Ez a ruhatára 90%, a maradék 10% meg az amit vettem neki csini cuccok, de azok csak a szekrényben foglalják a helyet.

(#48) #20655360 válasza Rakeem (#47) üzenetére


#20655360
törölt tag

Szar ügy. Akkor kezdj te jobban öltözködni, aztán majd megirigyli. ;]

(#49) cami][us válasza #20655360 (#48) üzenetére


cami][us
senior tag

Aztán jön a csőd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.