Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Rage - koop

Hozzászólások

(#1) Ryder62


Ryder62
őstag

Ha már 25 gigán fog terpeszkedni akkor legalább sandbox játék lesz?

(#2) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Ez egyre jobban tetszik, először a remek gépigény most coop, kézmeleg olajjal kenegetik a szemfenekemet az ID videói.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#3) Gergosz2 válasza Ryder62 (#1) üzenetére


Gergosz2
veterán

the force unleashed is közel 25 gb volt mégsem volt sandbox játék.Szerintem a méret alapján nem lehet megítélni.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4) eXodus


eXodus
őstag

"koop" :U

Mellesleg még mindig nagyon rontja az összképet a törhetetlen, mozdíthatatlan tereptárgyak. Robbanás után a fadoboz úgy áll ott, mintha több tonna tömör fémkocka lenne...

(#5) Gergosz2 válasza eXodus (#4) üzenetére


Gergosz2
veterán

codban is ez van mégis viszik mint a cukrot.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6) eL Geri


eL Geri
őstag

Basszus, én nagy ID fan volnék, de ezen videó nem tetszett (nem a coop, hanem az egész).

Valahogy úgy érzem, hogy ez most nem lesz akkora előrelépés mint ahogy várnánk (várnám) Carmacktól. Azon kezdtem el gondolkodni, hogy ha nem az ID, hanem egy névtelen csapat csinálta volna ugyanezt, akkor is vajon így odalennénk érte, vagy agyba-főbe szidnánk?

Voltak videók amelyeken nagyon tetszettek, de pl. ez a videó semmilyen értelemben nem volt jó, se játékmenet, se grafika... :(

(#7) ch003067


ch003067
addikt

Nagyon fincsi.

Viszont amik nem tetszenek : Miért tűnik el a vér ?
Miért kék a fegyver torkolattüze ?

Ezek nagyon nem tetszenek benne.

(#8) GreenGuy


GreenGuy
tag

Hm, mostmár még biztosabb vagyok benne, hogy megveszem :DD

(#9) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A kérdés már csak az hogy csak konzolon lesz csak a coop vagy pc-n is. :)

Live-Die-Respawn

(#10) kovsol válasza oriic (#9) üzenetére


kovsol
titán

split screen szerintem csak konzol, a sima meg mindenhol :)

May the Force be with you!

(#11) ch003067 válasza oriic (#9) üzenetére


ch003067
addikt

Nah igen, ez egy jó kérdés. Remélem PC-n is lesz.

(#12) oriic válasza kovsol (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem véletlenül kérdeztem mert pc-n is megoldható a split screen.

Egyik játékos egér+bill, másik játékos meg gamepad...

Live-Die-Respawn

(#13) Angel1981


Angel1981
veterán

Jónak tűnik!
Ha még az ellenfelek is véletlenszerűen generáltak lesznek, akkor tényleg egy nem könnyen megunható multis FPS-lesz!

(#14) kovsol válasza oriic (#12) üzenetére


kovsol
titán

majd meglátjuk, de én nem veszem meg megjelenéskor, szerintem várok vele majd és kiderül mit nyújt

May the Force be with you!

(#15) oriic válasza kovsol (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem én is, előtte max kipróbálom...

Live-Die-Respawn

(#16) Xaels


Xaels
félisten

Minél több videót mutatnak belőle annál jobban elveszik a kedvem. Ez sem jött be már. A coop játékmód pozitív, csak kérdés milyen hatással lesz a játékra.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) eXodus válasza Gergosz2 (#5) üzenetére


eXodus
őstag

Még egy codban is le lehetett verni pár dolgot az asztalról, el lehetett mozdítani néhány tárgyat, betörni ablakokat...
De itt? Semmi. Pedig a lövésen kívül még robbantások is voltak, de minden maradt a helyén. Kissé illúzióromboló ez így 2011ben.

(#18) cbr688


cbr688
senior tag

coop-nál azért nem barátság növelő h aki hamarabb öli meg az ellent az kap xp-t...

(#19) fasterware válasza eL Geri (#6) üzenetére


fasterware
aktív tag

Na Én is pont ezt éreztem mialatt a videót néztem. Eddig annyira tetszett az összes bemutatott videó erről a játékról, bárcsak ne lett volna ez a videó. Ez most kicsit elvette a kedvem.
Ráadásul ez pc - s verzió volt, mert a videó elején mikor megtekeri azt a reteszkinyitót akkor E billentyűvel teszi.
A végén tényleg az lesz, hogy grafikailag xbox360 - on fog kinézni a legjobban a játék, és csodálkoznak a vga gyártók, hogy a vga - k egyre kevésbé fogynak. Én sem cserélem le ezért a HD 4850 - et az biztos, nincs olyan játék ami legalább közepes grafikán ne futna jól vele.

(#20) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Coop miatt elgondolkodtató!

(#21) Góliát


Góliát
senior tag

A videó alapján ott van...............

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#22) kpal


kpal
veterán

Várjuk szeretettel ! :C

(#23) rt06


rt06
veterán

bar maga a natek nem kulonosebben erdekel (nem hinnem, hogy menne a gepemen), azt mindenesetre orommel latom, hogy egyre tobb jatekban tunik fel a cooperative jatekmod

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#24) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Még a betűk is Borderlands-osak benne.. :D Szörnyű, hogy mennyire hasonlít.. :( Ennek kéne lennie a Borderlands II-nek, nem lenne vele semmi gond.. Erre jön RAGE néven, mintha semmi köze nem lenne hozzá.. a Borderlands II meg jön ugyanazzal a grafikával mint a első rész.. 2-ből 0. Gratulálok! :)

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#25) #08052480


#08052480
törölt tag

Ez ilyen formában szörnyen középszerű

(#26) intercooler válasza Sennalacy (#24) üzenetére


intercooler
őstag

Hát azért ez ne legyen a Borderlands2, mert az 1000x jobb lesz mint ez Grafika még jo hogy ugyanaz mert mi kellene cry engine3 ? Az egész játéknak ez a képregény szerü grafika adja meg a hangulatát.

(#27) olbaidhun


olbaidhun
őstag

A hangulat faja, el tudnék képzelni egy más jellegű térképet ezzel az editorral..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#28) Cula


Cula
csendes tag

Jó lesz csak jönne már :)

Thermaltake Kandalf,Gigabyte GA-P55-UD3 , Intel i5-750, 2*2Gb G.Skill DDR3 2000Mhz,Gainward GTX 560Ti 1024MB Golden Sample ,Corsair TX650W

(#29) danih


danih
addikt

Ez is erősen várós, főleg egy Borderlands-fan-nek :)

(#30) h-yle válasza eXodus (#4) üzenetére


h-yle
addikt

ejtsd: kúp

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#31) sTERNI


sTERNI
senior tag

Ezt a CoD-os kíírom hány pontot kaptál a kill-ért nem lehetne már elfelejteni? Nem pontokat akarok gyűjteni, hanem normális történetet, változatos játékmenetet. :U

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#32) ch003067 válasza sTERNI (#31) üzenetére


ch003067
addikt

Igaz...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Rage - koop
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.