Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Várjuk, mivel lepnek meg minket és a QuakeCon résztvevőit.
Megjelenés után pedig alap mű lesz a Rage! ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) Vistaboy


Vistaboy
veterán

id Soft játék, úgyhogy nem okoz majd csalódást - kivéve ha elszúrják az autós részt.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) jetimokus


jetimokus
tag

Hát én már nagyon kíváncsi vagyok erre az új id csodára, a videó még anno nagyon komoly volt róla.... Meg a Doom 4-ről is mondhatnának valamit, mert arról is csak annyit tudni, hogy lesz... Várom, jöjjön csak, jöjjön!

(#4) Nunder válasza Vistaboy (#2) üzenetére


Nunder
őstag

Hasonló a nézőpontom nekem is, talán még annyi, hogy a Tech 5-ös motor legyen optimalizálva rendesen :R

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#5) tsii_H válasza jetimokus (#3) üzenetére


tsii_H
tag

olyan jo biztos nem lesz mint a ketto volt :) a haromnal viszont csak jobb lehet...

(#6) Vistaboy válasza Nunder (#4) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ha valamit tud JC és csapata, akkor az a programozás. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.