Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L4mie


L4mie
veterán

Szóval éppen tökön lövi magát az AMD,
vajon ezzel kinyírta az XT nélküli 5700-et? :U

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2) távcsőves


távcsőves
senior tag

:D

(#3) Tyrel


Tyrel
őstag

A TUF széria hűtése az 5700-as Radeonokon egyenesen botrányos, gyakorlatilag a legrosszabb. Amíg nem tudjátok 101% biztosra hogy javították annak a hűtésnek a hibáit, lehet jobb lenne inkább nem ajánlani a cikkben.

Turenkarn

(#4) Wombath válasza Tyrel (#3) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Nincs ajánlva, az 5600 XT kártyák várható árszintjének bemutatása okán szerepel. Az ajánlás a GPU-nak szól.

(#5) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Nekem egy 570 is jó volt FHD-ra.
Legjobb ár érték aránya van annak.

(#6) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

A frissítéssel húzott 5600XT melegedési görbéje sokkal kedvezőbbnek tűnik, mint a sima 5600XT-é.
Nem olvastam még végig a tesztet, csak átfutottam. Ez alulfeszelésnek köszönhető, vagy a másik kártyának ennyivel jobb lehet a hűtése, hogy még húzva is hűvösebb?

[ Szerkesztve ]

(#7) M107


M107
addikt

Jó kártya lett, bár nagyon nagy a torolódás a mostani árak körül, ebben a ár sávban.
72-135 ezer közt elég sok kártya van.

Ami negatívum 256 bit helyett 192 bit ( tudom GDDR6) ram aminek magasabbak.....
és ami nagyon negatívum az ár.

Sajnos elszálltak az utóbbi 2-3 évben ennek olyan 70-80 ezernek kellene lenni nem 103.000 Ft nak és akkor nem is az OC-ról beszéltem.
Az 5500XT-nek olyan 62-67 ezer közt kellene lenni, az 5700XT meg 120.000 Ft max !

Bár 3 év alatt elég sok minden fog változni +- irányba is, de 2020 az utolsó év lehet amikor a FULL-HD-nak értelme lehet új kártya tervezés és gyártásánál.
RX 500 széria 2017 Apr. jött ki az új széria ha ez lesz a trend 2023 ... hó jöhet ki, de ott már nem hinném hogy nagyon a FULL- HD-s teljesítmény lesz a döntő.



A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#8) M107 válasza Ateszpapa (#5) üzenetére


M107
addikt

:R

+1

Nekem is az van egy kis ITX modell szerepében :)

UI:

Aki egy jó középkategóriás VGA-t szeretne az 70-100 ezer Ft közt karkuláljon, oldal-tól függően.
Vagy várjon egy 1.5 évet. esetleg majd új gen. konzol

+
Játék és játék motor függő is. Meg persze mit szeret és mit vár játékok frontján pc fronton.
2020-ban amúgy sem lesz olyan nagy név ami megérné ..... (saját vélemény) Max az új DOOM és a Cyberpunk 2077 kérdés majd ők hogyan futnak ezeken a kártyákon.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#9) Bici válasza Ateszpapa (#5) üzenetére


Bici
félisten

Haveromnak elég a 25-30 fps is, és ő állítja, hogy a 1050Ti kártyája mindent visz hibátlanul full grafikán... :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#10) siposz válasza Bici (#9) üzenetére


siposz
aktív tag

Hát nekem is az van, medium grafikán teljesen jól lehet játszani vele 3-4 éves címekkel, maradjunk annyiban. Doom, witcher 3, dark souls 3 jól megy fix 60 fps körül. De azért a witcher 3 fullos grafikán letérdelt.

(#11) Noukoum válasza Bici (#9) üzenetére


Noukoum
veterán

720p-ben? :DD

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#12) Cifu


Cifu
nagyúr

A tesztet köszönjük szépen! :C

Ugyanakkor az AMD ismét sikeresen elszúrt egy dVGA rajtot. A cikkben és PH!-n nem szerepel, de több híroldalon olvasható az MSI és az ASUS közleménye, mely szerint mivel az AMD adja a GPU mellett a RAM modulokat is a kártyához, például a legdrágább MSI és ASUS RX5600XT kártyatípust leszámítva azok csak 12Gbps sebességre képesek. Az AMD pedig ugye az eredeti 12Gbps mellett az "OC" firmware-el a memória sebességet is felhúta 14Gpbs-re. Már ahol bírja ezt a leszállított RAM modul. Az MSI esetében csak a Gaming Z, az ASUS esetében a Strix Top kártyák kapták ezt meg.

Szóval az AMD utolsó pillanatos húzása miatt eleve többféle RX5600XT létezik majd a boltok polcain.

1.: Régi TDP limit és alacsonyabb freki, 12Gbps RAM (aztán az új BIOS-al a GPU frekije nagyobb lehet, de a RAM függően a kártyán lévő RAM moduloktól 12 vagy 14Gbps-es)
2.: Nagyobb TDP limit és magasabb freki, 12Gbps RAM.
3.: Nagyobb TDP limit és magasabb freki, 14Gbps RAM.

Sok sikert a kisilabizálásra a vásárlóknak... :U

Ekkora katyvaszt nem tudom, hogy lehetett összehozni, de ez már Benny Hill shownak is gyenge...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13) Bici válasza Noukoum (#11) üzenetére


Bici
félisten

Sejtelmem sincs, de ő a 15 fps-re is azt mondja, hogy "kicsit akad".
Szóval kinézem belőle, hogy full grafikán számolja a frame-eket.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#14) satz18


satz18
őstag

Jó értelmetlen kártya így ez az AMD 5700. De nem is baj. Úgy is mindjárt itt az Ampere, ami majd helyre teszi kicsit a jelenlegi kaotikus, és sajnos 3 éve stagnáló termékpalettát.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#15) M107


M107
addikt

:R

2016.oct.25 jelent meg.
Attól függ mire használja. Ha neki elég tartsuk tiszteletben.
Azért inkább még most is egy RX 570 4 GB legalább 25-35% + adna neki.
(személyes vélemény) !

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#16) gaborw


gaborw
tag

Nagyon korrekt kàrtya lett. Végre van vàlaszték. Ha Full Hd-ra keresnék jelenleg kàrtyàt, biztosan ezt vàlasztanàm. Esetleg az sima 5700-at.

(#17) Hunreal válasza Bici (#9) üzenetére


Hunreal
tag

Jelenleg nálam egy FX8350 és 580 van. A videókártya kivételével egy 2012-ben összerakott konfigról beszélünk. (Előtte egy 290-esem volt, de sajnos, egy a házban lévő hálózati áramfeszültségi baki vitte a videókártyát, illetve az alaplapi hálókártyát is.)
8 éves konfig, elvileg ez szar lenne (illetve mondogatják az okosok, hogy az FX az szar, mert I3 is gyorsabb), ennek ellenére az összes eddigi játékot fullhd felbontás mellett MINDEN azaz MINDEN ULTRA (élsimítás is) beállítás alatt játszok és egyik sem reszelt be szaggatás alá, sőt... ;) Folyton megy a pofázás, hogy ez ilyen szar, ez amolyan szar, én meg nézek ki a fejemből, hogy miről beszélnek.

[ Szerkesztve ]

(#18) M107 válasza satz18 (#14) üzenetére


M107
addikt

:R

Full HD-ra ahová szánják, kiváló szerintem más kérdés az ára.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#19) M107 válasza Hunreal (#17) üzenetére


M107
addikt

:R
Öcsém 2600X 16 GB Predator DDR4 és RX 580 OC MSI bőven elég még most is FULL-HD stabil 50-60 FPS-re jó van ami már nem ultra csak high, de elég.
(50-60 Fps) !!! tudom sokaknál ez már alap vagy kevés 2020-ban.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#20) adamssss


adamssss
veterán

A 6gb vram kevés lehet. Szerintem még mindig a gtx1070 a legjobb vétel 8gb memóriával FHD-ra, esetleg QHD-ra.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#21) Synthwave válasza Hunreal (#17) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egész pontosan milyen játékok, milyen átlagos és min. fps- sel (meg 1% és 0,1 % lowokkal)?

Csak azért, mert volt 580-am (R5 2600-zal, ami nem egy FX), és nem feltétlenül éreztem azt az ultra-késztetést.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amúgy jó kis kártya lett, csak egy kis olcsósítás kell neki. Viszont azt nem egészen értem, hogy akkor így mi értelme van az RX 5700-nek.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#23) Ateszpapa válasza Bici (#9) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Azért az RX 570 erősebb mint egy 1050Ti.

(#24) Cifu válasza Synthwave (#22) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hogy ott megkapod a 8GB VRAM-ot? :F

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#25) Synthwave válasza Cifu (#24) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg a XT BIOS flasht. De ennyi? Mert akkor ez kissé kontraproduktívnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#26) Cifu


Cifu
nagyúr

Az Alzán 3000 forint a felára például az MSI Gaming X széria esetén ( 141 ezer vs. 144 ezer).
Így inkább a helyes kérdés az, hogy mi értelme az RX5600XT-nek? :F
Ezért nem is értem az egész "de hiszen ez egy jó kártya" kommenteléseket.

Igen, jó kártya, ha az olcsó Sapphire Pulse-ot nézzük az Alzán. De a drágább változatoknak pontosan 0 értelme van, mert ott van az RX5700, minimális felárért...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#27) satz18 válasza Cifu (#24) üzenetére


satz18
őstag

Ramot megkapod és örülhetsz neki, de pl engem sokkal jobban érdekel a teszt. És ott 8% a különbség. Persze lehet írni hogy de hát nem is jövőtálló.... Így az Ampere startja előtt kicsit értelmetlennek tartom jövőtállóságról beszélni.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#28) Bici válasza Ateszpapa (#23) üzenetére


Bici
félisten

Csak azt akartam ezzel mondani, hogy mindenkinek más az az fps szint, amitől már jónak számít a játék futása.
Én arra mondom, hogy jól megy, ha 60fps alá egy pillanatra sem esik be, míg a havernél ez az érték úgy 20fps-nél van. :)

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#29) mormota79


mormota79
tag

A cikkben szereplő árak érdeklnének, hogy az honnan?
Alzánál van egyedül asus strix 142e Ft, TUF 131e Ft?
Honnan jött ez a 109, 101?

(#30) Kansas válasza Synthwave (#22) üzenetére


Kansas
addikt

Jó lett volna abból is egy a tesztbe, és akkor kiderült volna, esetleg rámérve a nem VRAM-kímélő settingekkel is...
Az RX5600XT vs RX5700 ugyanúgy kérdés volt, mint az RX5600XT vs. RTX2060 vagy az RX5600XT vs GTX1660Ti, nem is értem, miért nem került megválaszolásra :F ...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#31) Hunreal válasza Synthwave (#21) üzenetére


Hunreal
tag

Tudja a tök. Nem méricskélek, elvégre mi a francnak?! A játékot megveszem, felteszem, beállításokat konfigurálom, elindítom és szórakozok. Csók. Nincs péniszméricskélés. Grafikai beállításokat mindig felteszem maxra és ennyi, nincs szaggatás, nincs semmi, úgy fut, ahogy kell. Legutóbb Division 2-őt játszottunk, minden ok volt. De hogy fokozam az élményt: HTC Vive is van, ami ugye nem full hd felbontás. Ott is max minden, ott sincs semmi problem. VR-ban (HTC VIVE) eddig csak egyetlen egy játékot (valami ingyenes Star Wars techdemo vagy mi volt, amiben egy helyben állsz és fölötted száll le az ezeréves sólyom) kellett mediumra levennem, mert az egyes esetekben szaggatott. De hozzáteszem, hogy a HTC VIVE-on kívül a saját fullhd képernyőjére is kiment a kép, hiszen vannak nézők is. :) Hát hogy ez kamu és nem lehet ennyi? Aki nem hiszi, jöjjön el, nézze meg személyesen. ;)

(#32) Hopkins95 válasza adamssss (#20) üzenetére


Hopkins95
addikt

Használtan gondoltad? Mert úgy a GTX 1070 vagy az AMD Vega 56 házon belül kenterbe veri olcsóbban.

Amúgy meg azt nem értem, hogy itt most miért 6 Gb Vram került rá és miért nem 8, hisz már az RX 470-esekből is volt 8 gigás verzió és különben is az AMD mostanában azt hangsúlyozza, hogy több a Vram a konkurenciánál és ez jól jön játékokban is. Akkor most hirtelen mégsem annyira fontos az a Vram vagy csak én nem értem? :F

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#33) Cifu válasza Hopkins95 (#32) üzenetére


Cifu
nagyúr

Amúgy meg azt nem értem, hogy itt most miért 6 Gb Vram került rá és miért nem 8

Mert eredetileg az alacsonyabb frekivel és a kevesebb RAM-al pont a GTX1660 Super és Ti ellen mehetett volna. Ha tavaly szeptember-október magasságában jött volna ki. 2GB RAM árát megspórolva tökéletes ellenfél lehetett volna. Most is tökéletes ellenfél, csak az RTX2060-nak, hála az új BIOS-nak.

Apró probléma, hogy a 8GB-al szerelt kártyája már van ugyanezzel a GPU-val. Úgy hívják, hogy RX5700...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#34) Kansas válasza Hopkins95 (#32) üzenetére


Kansas
addikt

Azért 6GB lett a VRAM, mert 192-bites buszra fizikailag nem tudsz 8GB-nyi VRAM-ot kapcsolni.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#35) Juhaszatti válasza Cifu (#26) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A drágább verziók hamar a Sapphire Pulse árának környékére fognak esni. Muszáj lesz nekik. Több mint 25%-al olcsóbb a Sapphire mint az MSI verzió amit linkeltél.
Annyiért meg már valóban jó vétel. És ha az 5600XT-t megkapni 100-110 között, az 5700 tényleg értelmét veszti, 2GB VRAM plusz ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

(#36) M107


M107
addikt

:R
Kansas
+1

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#37) Hopkins95 válasza Kansas (#34) üzenetére


Hopkins95
addikt

Értem köszi! :R

Amúgy a HBCC technológia amit a Vega kártyákba raktak az hová tűnt? Vagy az csak HBM2 memóriával működtethető és GDDR6-al nem?

(#33) Cifu Hát igen, megnéztem árösszehasonlítón és találni GTX 1660 Ti-t már 300 Euró alatt is. Mondjuk az ellenében újan még mindig jó vétel lehet ha 300 Euróban megáll, de az AMD-nél is vastagon fogott most a ceruza. Ennek egy használt GTX 1070/Vega 56 árába kéne kerülnie max.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#38) Cifu válasza Juhaszatti (#35) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ezzel az erővel a többi videokártya, így az RTX2060 vagy az RX5700 ára is eshet ennyit...

Plusz hozzáteszem, hogy az Alzás Sapphire Pulse ára nagyjából egyedülálló. Az Iponon, PCX-en látni még RX5600XT-t, mindenhol 125-140 ezer forintos áron vannak. Sapphire Pulse eddig nincs. Máshol (Oázis, Magicomp, Aqua stb.) meg konkrétan nincs is még listázva RX5600XT. Talán a BIOS mizéria miatt.

Ez így egy elcseszett rajt, hogy mi lesz később, azt meg ne az üveggömbből olvassuk ki. A jelek szerint az AMD se volt felkészülve arra, hogy az nVidia csökkenti az RTX2060 árát...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#39) arnoldito válasza Cifu (#26) üzenetére


arnoldito
senior tag

Annyi az értelme az 5700-nek, (hogy nem BIOS flash módszerrel, hanem csak) MorePowerToolal kitolod a freki határt, beállítod XT órajelre és max 5% tud kevesebbet a szét oc-zott 5700XT-nél. Akkor mi értelme van az 5700XT-nek is, ennyi erővel? Semmi...

(#40) Cifu válasza arnoldito (#39) üzenetére


Cifu
nagyúr

Visszafelé lépsz. Itt azon dünnyögtek az emberek, hogy mi értelme az RX5700-nak az RX5600XT mellett. Csakhogy a jelenlegi árakon az RX5600XT nagyjából sehol sem éri meg - egyedül az Alzás Sapphire Pulse a versenyképes.

Ez nemcsak itthon van így, külföldi oldalakon is nézik a dolláros, eurós árakat, és vakarják a fejüket keményen...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#41) M107


M107
addikt

:R

GIGABYTE GV-R56XTGAMING OC-6GD Radeon RX 5600 XT 6GB GDDR6 GAMING OC PCIE 121 390 Ft 3 év gari
[link]

Kicsit magas árú még ez az alap 5600XT is....

Alza :
( Mondjuk én se innen se az Ipon-ról nem vásárolnák sok probléma volt nálam anno és nem is rég a gariztatással )

SAPPHIRE PULSE Radeon RX 5600 XT 6G 103500 Ft

[link]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#42) Synthwave válasza arnoldito (#39) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tényleg nem túl sok, hacsak nem valami fullos modellt választasz, amin császár hűtés és bika VRM van (mmm, Nitro+, nyamm) – de ott meg nem az ár/érték van az első helyen, csak very igényful akar lenni az ember, miután kezet fogott önmagával.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#43) Male válasza mormota79 (#29) üzenetére


Male
nagyúr

Illetve a végén említett 140-ért igazából már RTX 2060 Super-ekből is van bőven választék.

Amúgy elég jól sikerült most teljesítményben is, fogyasztásban is ez a kártya. (a rajt körüli katyvasz viszont nagyon gáz... és amit Cifu ír, az alapján ez elég káoszos is marad)

(#44) Hopkins95 válasza M107 (#41) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát ez így drága lett, én még az alzás árat is drágállom:
Alza: SAPPHIRE PULSE Radeon RX Vega 56 8G 103280 Ft igaz felbontott, de ennyiért ezt venném inkább

De látni 117-ért már RX 5700-as kártyát is: Oázis Sapphire Radeon RX 5700 8G GDDR6117 900 Ft

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#45) gbors válasza Kansas (#34) üzenetére


gbors
nagyúr

Dehogynem, akár 12-t is :D

A cikket köszönjük, nem született nagy meglepetés. Az eredeti órajelekkel a kártyának csak AMD-preferencia esetén van bármi értelme, a megemelt órajelekkel viszont (fél)kategóriát ugrik, és a 300 dolláros mezőnyt szorongatja.
Nagyon kell majd figyelni, hogy melyik SKU-t veszi az ember, mert ha a memória nem bírja a magasabb órajelet, akkor rögtön nem csinál olyan jó vételt. A "tuningos" verziók esetén pedig kritikus lesz az ár - gondolom, 1-2 héten belül lenyugszik a piac. A 100e-es Sapphire Pulse mindenesetre pozitív.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#46) Wombath válasza Synthwave (#25) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Hát senki sem tiltja az AMD-nek, hogy megvágja az 5700 MSRP-t mondjuk 319 dollárra :)

(#47) Synthwave válasza Wombath (#46) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább V56-ért RX 5700-at akció kéne. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#48) TeeBee73 válasza Bici (#9) üzenetére


TeeBee73
addikt

Holnap leszek szolgálatban, bent van a laposom, abban 1050Ti van. Doom, BF3-4, NfS:HP, D3, WoW szépen mennek. Majd csinálok mérést.
(A procit (i5-8300H) kellett alulfeszelni, a +4 ventis laptophűtő ellenére, belenyalt néha a ~85-90°-ba. )
A szemem sajnos alapból adja az AA/AF-et, a kor nem kímél senkit, ha 35+ éve a képernyőt bámulja.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#49) lsc


lsc
nagyúr

Köszi a tesztet, teljesen rendben van.
Ami a kártyát illeti, az sem rossz, nvidia lépett, amd lekövette, igaz kicsit kapkodva de majd letisztul a dolog. Új kártyáknál nem egyszer volt "emelt" ár, 90-100 körül teljesen rendben lesz ez a kártya.

Az élet kegyetlen .

(#50) tobias88888


tobias88888
őstag

Noha VR részleget még mindig nem néz a legtöbb teszt, de érdemes hozzátenni hogy az Nvidia kártyák az SPS és az új VRSS miatt bőven megforditják az Radeon-ok előnyét. Arra továbbra is Nvidia, abból is Turing alapú kártyát érdemes vásárolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.