Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Wombath válasza Outsiderman (#121) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Sajnos az olvasás képessége is egyre felületesebb, mert a harmadik oldalon nem sikerült a táblázatot értelmezni. Az árakat az kártyával együtt az ASUS küldte, mint ajánlott árat. A grafikonra azért nem a kártya nevét írtam, mert úgy véltem, hogy aki a grafikonokig eljutott, az már tudja, hogy melyik GPU melyik kártya, így pedig inkább a lényegi résznek tartjuk fent a helyet.

(#152) Kansas válasza Create. (#150) üzenetére


Kansas
addikt

Az MSRP az továbbra is ajánlott kisker ár ÁFA nélkül, szóval én inkább 110-115e intervallumot látom pár hónapon belül reálisnak, ha addig az MSRP nem csökken.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#153) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Meglepett, hogy ez a Benny Hill show kártya megkapta az Ajánlott plecsnit, miközben BIOS-t kell rajta modolni, meg figyelni hogy milyen rammal veszed, és úgy sincs semmi garancia nincs, hogy bírni fogja, ellenben a korábbi generáció sikerkártyája a GTX1060 bevallottan azért lett lepontozva, mert a ventilátorok alatt valami nem szép összerakást láttatok...

(#154) Create. válasza Kansas (#152) üzenetére


Create.
addikt

A te általad írt 110-115ezer is sok ezért a kártyáért szerintem. Ilyen árban inkább venném az rtx2060-at, ami driveresen stabilabb szerintem. Vagy gyűjtenék még 20ezret 5700-ra.

(#155) Kansas válasza DeathAdder (#153) üzenetére


Kansas
addikt

Nem modolni kell rajta BIOS-t hanem frissíteni, a saját BIOS-ának újabb verziójára, a garancia megtartása mellett - akkor pontozzanak le minden alaplapot is, mert azokra is időnként kijön újabb BIOS firmware?
Ami nem fogja bírni, arra elvileg nem is jön ki újabb VBIOS, a gyártók döntése alapján.
Azt miért is kell figyelni, hogy milyen RAM-mal jön ki?

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#156) Kansas válasza Create. (#154) üzenetére


Kansas
addikt

Ilyen alapon az adatlapodon levő Sapphire Nitro RX5700XT helyett miért nem RTX2070Super-t vettél, azok is kb. egy árban vannak... :F

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#157) Bounti válasza DeathAdder (#153) üzenetére


Bounti
aktív tag

Erre a badarságra inkább iszom egyet, hogy elfelejthessem. Olvasd el újra azt a tesztet, én megtettem...

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#158) MrB85 válasza Kansas (#146) üzenetére


MrB85
csendes tag

AMD FX procival az RX5500XT nem fog működni PCI-E 3.0 X8 módban szimplán azért, mert nincs PCI-E 3.0-ás alaplap AM3+ foglalattal. Amire azt hazudta anno az ASUS (a Sabertooth 990fx azt hiszem R3.0-ás variánsa volt), hogy tudja a 3.0-t csak a vezérlőchipig tudta azt, onnan a prociba már 2.0-án ment az adat. És az a lap beszerezhetetlen volt. Így maradtam én is az R2.0-ás változatánál.

Mellesleg mai napig az van egy FX8350-el a foglalatban egy Nitro+ RX580 4GB-os kártyával és 16GB DDR3 rammal. Újonnan vettem mindent, bár a vga kifizetésekor elsírtam magam, de muszály volt venni valamit. Meglepően jól teljesít ez az 'izzó szörny' 😁 játékok terén, bár már én is szabadulnék tőle, de sose tudok összespórolni egy új ryzenre 😭😭😭.

Azt viszont nem tudom én se eldönteni, hogy RX5600XT-t vagy 5700-at vennék szivesebben. A kártya körüli mizéria engem konkrétan nem zavar, nem okoz problémát. Az árak alakulása az egyetlen, ami számít.

Ez az első hozzászólásom az oldalon juhé 😅😅.

[ Szerkesztve ]

(#159) Kansas válasza MrB85 (#158) üzenetére


Kansas
addikt

És tényleg, már el is felejtettem, hogy az AM3+ az még nem tudott PCIe v3-at sem... :R
Akkor viszont az RX5500-asok nem valók FM2+/AM4-nél korábbi alaplapokba, mert a PCIe v2 X8(4 GB/s) elég durván limitálhatja az ennek a sávszélnek a duplájára/négyszeresére tervezett kártyát.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#160) fisi


fisi
senior tag

Hogy a bánatba jönnek ki mindig ezek a hőmérséklet értékek?

Nekem MSI Gaming Trio X 2080 TI- m van, mindent mindig a legnagyobbra teszek ultra, stb. esetleg az élsimítást veszem lejjebb eggyel de folyamat 77- 78 fokon van a kártya és ott már eléggé hallható a hűtés is pedig levettem 70% -ra a fordulatot. 1440- bn játszom vele.
Mivel lehetne levinni ezekre az extrém 50- 60 fok közti hőmérsékletekre a hőfokát? :U

(#161) Kvg válasza Create. (#150) üzenetére


Kvg
senior tag

120k ert 5700 van 5+ boltban. Az 5600Xt-t tudatos vasarlo nem veszi meg 120k+ ert. "PCX es szopo hutest", :D most ne vegyuk figyelembe.
Erveles jo viszont itt kis hazankban is van verseny.
Most vagy a 5700 arat kell fentebb vinni, vagy 5600XT kell 100k max 110k+ korul adni.

[ Szerkesztve ]

(#162) XuChi válasza Kvg (#161) üzenetére


XuChi
addikt

100-110 is sok érte! 5700 már van 116k-ért is. Ok gyári hűtés, de az 5700-ak gyári hűtése nem gáz egyáltalán szerintem.

Ezeknek a kártyáknak max 85-90k lenne a reális ára a tudásához mérten. Szerintem :D

(#163) gaborw válasza Kvg (#161) üzenetére


gaborw
tag

"Szopó" hűtés egyàltalàn nem rossz vàlasztàs. Vannak előnyei is, amiket màr vagy 100x kibeszéltünk. Amúgy a pcx-ek, finoman szólva is egy vicc kategória. Az életbe nem bíznàm ràjuk, hogy a sajàt gépemet összerakjàk. Tény, belenézek néha a videójaikba, de csak azért mert kis hazànkba senki màs nem foglalkozik ezzel a témàval. Akkora oltàri "hülyeségeket beszélnek" néha, hogy az màr fàj. Teljesen alapvető dolgokkal nincsenek tisztàba.

(#164) fisi válasza gaborw (#163) üzenetére


fisi
senior tag

Miért? Amúgy van más útja is egy gép össze rakásának? Bele pattintod a slotba amit bele kell, azt hella.

[ Szerkesztve ]

(#165) Gibo válasza Cifu (#38) üzenetére


Gibo
senior tag

Ausztriában 379€ a nyitóára a strix-nek, a németeknél 365€...még ha 330-al számolok is, akkor is 125e HUF max. Pulse, Mech OC már 289/299€.

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#166) martonx


martonx
veterán

Egyrészt jó kártya lett, másrészt én ezt full HD-ra sokallom (mind teljesítményben, mind árban). Miközben a 6gb ram miatt fhd felett korlátolt a tudása.
Szóval kicsit kiegyensúlyozatlannak érzem.

Én kérek elnézést!

(#167) Create. válasza fisi (#164) üzenetére


Create.
addikt

Amikor azt mondja, hogy a blower hűtés azért jó, mert kintről szívja a friss levegőt... ezt a videót már le is szedték.

(#168) tasiadam válasza gaborw (#163) üzenetére


tasiadam
veterán

Eroltetett poenjaik is isteniek... Karomkodos "stupek", jaj csak igy kenem fel a pasztat mert ize meg hoze.... Ez szr konfig mert a lap nemjo...

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#169) tasiadam válasza Create. (#167) üzenetére


tasiadam
veterán

Az aquanal dolgoztam 3 honapig es a kovetkezo tortent:
Rendeltek egy 1950-es konfigot. Mondjak h a gyari huto jo lesz. Oke. Elore osszeallitott konfig volt. Lehozzak, es hopp, nincs huto hozza. :U 13ert kapott az ember egy arctic 33mat...

Masik konfig:
Valami plexis fancy kinai gephaz, hozza ODD. Szereles kozben kerdeztem h oke, de hol van a hazban az ODD helye. Neztek ram, majd: akkor ingyen koszallitjuk. :F

Felmentem par hete az oldalra, elore osszeallitott gepeknek oriasi tehetsegek voltak.
1300x, rx570, vizhutes, 270e ft.
1200, rx580, rgb, 180e ft
I5, 1050 ti, ronda gephaz, koze 300e ft

Ott mar tenyleg bajok vannak. A pcx ehhez kepest sokkal de sokkal jobb.

Kifelejtettem hogy 3.1 lite cm hazba kertek vizhutot, hdd-t es ssd-t is. Hat hely meg nem volt...

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#170) MeszesKPT válasza MrB85 (#158) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Isten hozott, uszályok nagy ismerője. :P

(#171) Hopkins95 válasza XuChi (#162) üzenetére


Hopkins95
addikt

Pontosan, 116-ért már kapható a RX 5700, úgyhogy így a drágább verziók értelmüket veszítik. :K

Ennek nagyon max 85 ezerbe kéne kerülni, nem többe.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#172) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Pont ezért volt hülyeség az 5600XT-ket ennyire ráhúzni az 5700-akra, saját piacukat kannibalizálják.

(#173) Sinesol válasza XuChi (#162) üzenetére


Sinesol
veterán

Szerintem inkább az 5700 számít drágának, mégis hol ér meg plusz 15-20k ráfizetést az átlag 4-6 százaléknyi plusz teljesitmény? Ha meg lemegy majd 90 re, akkor végképp értelmetlen az 5700, hiszen akkor már plusz 25k-t fizetsz a minimalis plusz teljesitményért. Felsőkategóriában lehet értelme a nagy felárnak, de itt középkategóriában miért fizetnék jóval többet minimális teljesitménytöbbletért?

Kb. ugyanaz a szint a két kártya, az extra ram egyrészt azért nem sokat ér, mert amugyis elég hatékonyan kezeli a ramot a radeon a navi megjelenése óta, másrészt meg szűk 15 év PC-s pályafutásom alatt kb. sose láttam még olyat, hogy valami a ram miatt legyen jövőálló. Mire odakerül a sor, a gpu már rég kuka.

[ Szerkesztve ]

(#174) rezessanyi


rezessanyi
csendes tag

[link] nalunk ennyiert van 1 napon belul. ez jo ár?

(#175) Create. válasza rezessanyi (#174) üzenetére


Create.
addikt

2év gar, meg ha olyan rossz a hűtése mint a többi asrocknak, akkor inkább kihagynám.

(#176) Create.


Create.
addikt

Illetve aki vesz/vett 5600xt-t megtenné, hogy a véleményét leírja a topikjában: [AMD Navi radeon rx 5xxx sorozat] . Köszi :R

(#177) Pécsi gyerek válasza MrB85 (#158) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Üdv :R

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#178) #16939776 válasza hokuszpk (#141) üzenetére


#16939776
törölt tag

Szerintem a teljes dinamika tartományt nem sikerült beállatni, ezért szürkés a kép baloldalt. Ha megnézed alaposabban a textúrák élesebbek tűnnek ugyan itt.

(#179) Prof


Prof
addikt

A Navi10 szerintem igazan a fogyasztasban jeleskedik. Ezert nem ertem, hogy miert nem a mobil 5600, 5700-akat nyomatjak... Szerintem sokkal tobben vesznek notit, mint desktopot es magasabb profitok vannak a szegmensben.
Legalabb valami kis meretu ITX hazba rakhato lapos valtozatokkal jonnenek.

Kiadni 23.-adik FullHD kartyat amin mar lassan 1 evtizede jatszanak az emberek akar 5-10eve kartyakkal nem sok ertelmet latom.
Ami nem fut jol egy 1060, 580-on ezen se fog.
Igaz manapsag lehet mondani hogy az a fullhd kartya ami mindent futtat maxon 144/240fps-el, vagy az ami 60-al. Oriasi kulonbseg.

[ Szerkesztve ]

(#180) Create. válasza Prof (#179) üzenetére


Create.
addikt

én így szeretek játszani, ultrán minden, semmi lag, folyamatos a kép. Sajnos még az 5700xt-vel se minden játék ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#181) MzperX07 válasza fisi (#160) üzenetére


MzperX07
tag

Szia. Az én Strix 2070-em a gyári ventiprofillal és feszültséggel 60-61 fokon megáll. Kikísérleteztem, hogy 0.9-re ha belövöm a feszültséget és a TDP %-ot egészen 85%-ig csökkentem, akkor még mindig tartja a gyári órajeleket 100% terhelés mellett Furmark/ Gpu-z/ pubg/ rdr2 alatt és nincs fps csökkenés. Az eredmény 48 fok egy Fractal Design Meshify C házban, zéró hallható ventik mellett. Nem mintha a gyári az sok lenne, csak ahhoz a 60fokhoz a venti hang volt nekem sok. Így 170 helyett 150wattot fogyaszt. Remélem, tudtam segíteni.

(#182) Cifu válasza Create. (#180) üzenetére


Cifu
nagyúr

Na jó, de akkor innen nézve Prof érvelése valahol érthető. Én pl. 60FPS-el játszom, mert a kijelzőm 60Hz-es. Vagyis már nem csak az számít, hogy milyen felbontás, de az is, milyen képfrissítés. Folyamatos 144Hz-es képfrissítés FHD felbontáson konkrétan több számolást igényel, mint 1440p @ 60 FPS...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#183) Create. válasza Cifu (#182) üzenetére


Create.
addikt

Persze, csak arra akartam utalni én is, hogy mindenkinek más az igénye, nekem fhd-ra az 5600xt kevés lenne.

(#184) Cifu


Cifu
nagyúr

Kíváncsiságból ránéztem a webshopokra, hogy egy héttel a megjelenés után mi a helyzet az RX5600XT-kkel. Hát lehangoló.

[Ipon] : Csak ASUS TUF és Strix, ~143 és ~158 ezer forint.
[PCX] : Csak MSI Gaming X és Mech, ~139 és ~141 ezer forint, pedig elvben a Gaming X a jobb...
[AQUA] : Itt is csak MSI Gaming X és Mech, ~137 és ~139 ezer forint, itt is a Gaming X az olcsóbb
[Alza.hu] : Továbbra is itt a legnagyobb a választék, továbbra is 103 ezer a Sapphire Pulse, aztán 111 ezer az ASROCK belépő szintű, majd 122 ezer az ASROCK középszintű modellje. Az MSI Mech 123 ezer, az MSI Gaming X 141 ezer, az ASUS Strix 142 ezer.

Ehhez vegyük hozzá ugyanezeken a helyeken az RX5700-ak közül az olcsóbbakat:

Ipon: 125 ezer forintos az RX5700 referencia Basic garanciával. 130 ezer az MSI Mech, 135 ezerért pedig a középszintű hűtések közül már válogatni lehet.
PCX: 123 ezer a referencia, 130 ezer szinttől kezdődnek a custom hűtésűek, 143 ezer a Sapphire Pulse, 149 ezer az ASUS Strix.
Alza: 124 ezer a referencia, 133 ezer a Sapphire Pulse, 141 ezerért már Gigabyte RX5700XT Gaming OC kapható. 144 ezer az MSI RX5700 Gaming X.

A probléma tehát jelenleg továbbra is az, hogy egy hét után is csak az Alza.hu-s Sapphire Pulse RX5600XT éri meg. Az MSI Gaming X esetében az RX5700 továbbra is 3 ezer forinttal drágább mindössze. Ráadásul 141 ezerért már RX5700XT-t is lehet kapni, ami BestBuy.

Maradjunk annyiban, hogy ez így továbbra is katasztrófa, és a Sapphire Pulse-t leszámítva sehogy sem lehet ajánlott, hanem inkább kerülendő.

Aki ennél többet szán rá, vehet egy RX5700 referenciát, és boldogan használhatja. Aki meg a jobb custom hűtésűeket nézi, vehet Gigabyte RX5700XT Gaming OC-t azon a pénzért...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#185) Create. válasza Cifu (#184) üzenetére


Create.
addikt

Én is ezt mondom, hogy a pulson kívül, ha így maradnak az árak, akkor felesleges volt kihozni. Hacsak az 5700-at el nem törlik idővel, vagy minimum 30dollárral nem megy le az ára az 5600xt-nek. És még mindig ott az rtx2060, amit inkább vennék, régebb óta kint van, jobb driverek stb...

[ Szerkesztve ]

(#186) nubreed válasza tibaimp (#52) üzenetére


nubreed
veterán

Kívánjad már azt is, hogy a CP2077 mégis megjelenjen áprilisban. :D Hátha összejön... :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#187) nubreed válasza DeathAdder (#153) üzenetére


nubreed
veterán

Nem tudom volt e már, de pont erre az egészre ez a video nagyon jól összefoglalja, hogy mekkore öntökönrúgás és mások szivatása is egyben az AMD hirtelen döntése:
[link]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#188) Gibo válasza Cifu (#184) üzenetére


Gibo
senior tag

Tessék, 5600 XT 95700,-HUF-tól (330HUF/€)

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#189) Create. válasza Gibo (#188) üzenetére


Create.
addikt

Ezzel sokat ér. 337ft 1euro és a posta gondolom nem 1ezres. Akkor inkább az alzás 103-ért.

(#190) Cifu válasza Gibo (#188) üzenetére


Cifu
nagyúr

Kicsit nézzél már rá jobban a linkeltre... [hol is annyi?]
Alza.at. Ha kimegyek érte Bécsbe, akkor jó.
Mert Magyarhonba ha jól látom nem szállítanak..

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#191) MeszesKPT válasza Gibo (#188) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Garanciát is könnyű ügyintézni, ha valaki nem jár hetente sógorékhoz...

300 euróért se akkora deal ez szerintem. Elég gáz, hogy ennyiért szinte csak a középkategória alját lehet megkapni (ez igaz a másik oldalra is).

(#192) Gibo válasza Create. (#189) üzenetére


Gibo
senior tag

èn adok nagyon szívesen 333-ért is... :DDD decemberben 327-ért váltották, két hete 329 Ft-ot kaptunk egy €-ért.

Cifu, feltételezem ausztriából is lehet küldetni ugyanúgy mint a németektöl. Kissebb boltoktól pedigl ehet kérni ajánlatot szállításra (postaköltségre).

MeszesKPT, garanciális ügyintézés szimplán annyi, hogy vissza kell küldeni. Ebben olyan nagy kockázatot nem látok.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#193) Cifu válasza Gibo (#192) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az Alza.at nem fogad el magyar címet, legalábbis most kísérletképpen megpróbáltam, de nem lehet.
Ha megnézed, a többi helyen 322 euro-s árak vannak, ezért linkeltem vissza az általad belinkelt oldalt.

322 * 330 = 106 260 Ft

Ennyiért az Alza.hu-n is megveheted, és nem kell szórakoznod a sógorokkal.

Az árkülönbség (Alza.hu vs. Alza.at) tehát leginkább az alacsonyabb osztrák Áfa miatti. Hogy kis hazánk a legdrágább számítástechnikai termékek terén az EU-n belül az eddig is tudtuk. Felesleges tehát más országok áraival jönni. Magyar webshopok árait néztem, mert az releváns.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#194) Gibo válasza Cifu (#193) üzenetére


Gibo
senior tag

Rákédeztem kíváncsiságból Cyberprotra, ott a Mech OC 299€. Ha válaszolnak megírom.

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#195) Cifu válasza Gibo (#194) üzenetére


Cifu
nagyúr

Még mindig nem érted mi a probléma. Külföldi oldalak áraival jössz. Ezzel az erővel a hardveraprós árakat is belinkelhetnénk.

Shkiz0 a Gigabyte RX5600XT Gaming OC-t 111 500 Ft-ért árulja. De akkor meg mellé rakom az RX5700 referenciát, ami szintén nála 109 ezer forint. Megéri az RX5600XT ilyen árak mellett? A válasz továbbra is az, hogy nem...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#196) Gibo válasza Cifu (#195) üzenetére


Gibo
senior tag

Nem, de ezek nem is azok a 130+ -os árak, amiket itthon találni, és Ausztria szomszéd ország. Azért mert mondjuk Béskéscsabáról kiesik nem azt jelenti, hogy az egész országnak felejtös..èn sem willhaben-es hirdetésekkel jöttem, hanem hivatalos bolti árakkal, hiszen Te is azt kérted számon, hoyg a cikkben szereplö árak hol is vannak valójában.

A mech OC-t pl. arukeresö szerint csak a PCX listázza 140k-ért. Ehhez képest ausztriában 299€ a cyberport-nál.

Abban teljesen igazad van, hogy az 5700 mellett ez így...nem teljesen logikus. Hogy diplomatikusak legyünk. Ugynakkor ezek bevezetö árak, remélhetöleg azért csökkenni fognak. (Mindemellett beszállítók rebesgetik, hoyg az 5700 így ki lesz vezetve...de ez ugye egyenlöre erösen csak pletyka.)

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#197) Cifu válasza Gibo (#196) üzenetére


Cifu
nagyúr

A külföldi árak továbbra sem mérvadóak.
Átlag egyorrú felhasználó azon az áron veheti meg, amiket lát. Hazai webshopok, esetleg hardverapró. Nem azok az árak, amik a cikkben vannak.

Innen kezdve a cikkben is szereplő árak falsok. Jelenleg egyedül az Alza.hu féle Sapphire Pulse kártya ára elfogadható, vásárlásra megfontolandó. A cikkben szereplő kártyák közül az ASUS ROG Strix kapható, az Iponban 158 ezer forintért. Ennyiért egyenesen nem ajánlott.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#198) Kvg válasza Gibo (#196) üzenetére


Kvg
senior tag

Nem tartom valoszínűleg, hogy kivezetnek az 5700 at. Ekkora balf@sz nem lehet az AMD, vagy igen? :D

A 3600 es 3600X szinte ugzanaz és megis jól elfernek egymás mellett a piacon.
Az 5600XT viszont egy kiherlt termék, így 5-8% al biztosan minding lassabb lesz az 5700 tól.

[ Szerkesztve ]

(#199) Raymond válasza Gibo (#194) üzenetére


Raymond
félisten

A Cyberport nem szallit Mo-ra.

(#197) Cifu

"Jelenleg egyedül az Alza.hu féle Sapphire Pulse kártya ára elfogadható, vásárlásra megfontolandó."

Ez nem csak Mo-n van igy, mashol is ez az egyetlen elfogadhato aru kartya raadasul az ami flash-elheto biztosra.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#200) MeszesKPT válasza Gibo (#196) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Téged lehet nem érint, de használtan eladni is nehezebb egy külföldi garos terméket. Továbbra is almát a körtével ez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.