Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

igen ez egy igen jól sikerült autóverseny, már végigjátszottam de ezt hiszem neki álok még1x:)
a cikk kicsit elkésett de np...:) ilyen jó játékról többször is jó olvasni

(#2) whiz


whiz
aktív tag

Hogy a helyszín szónál randább alternatívát a "lokáció"-nál nem tudnék mondani az biztos... egyébként jó a cikk, ahogy a játék is :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#3) cudar07


cudar07
senior tag

sziasztok
én pont 3 napja tettem fel, nagyon ismerkedek még vel!
de teccikkk :D
mi az a viszapörgetés??
aztatat hogy kell??
előre is kösz :R :R

meg aszem keresek magyarítást :D

(#4) Jofi81


Jofi81
őstag

Nekem eddig ez az etalon az autós játékok közül. Nagyon hangulatos és nagyon szép is. :) Persze a hardcore szimulátorrajongók húzzák a szájukat, de ez a játék igazából nem is nekik készült.

Ja és nem minden csapattárs hülye, sikerült kifognom egyet, aki gyakran hozta a 2. helyet, de soha nem előzött meg. A nevére nem emlékszem, de angol volt.

(#5) Tottika


Tottika
tag

,,a boldogult emlékű McRae apó" Kicsit több tiszteletet neki,szerintem ha bármelyikünk 1/10ed annyira tudna vezetni mint ő,talán már akkor is Magyarország legjobb vezetői lennénk.
Amúgy szerintem sincs sok köze az autóvezetéshez,de ez nem McRae-t alázza,hanem a mostani játékigényeket.

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#6) katt777 válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


katt777
félisten

Ez egy jól sikerült szar, még arkádnak is vacak (játszottam arkád autós játékokkal is). Össze-vissza viselkednek az autók, két hasonló kanyarban akár homlokegyenesen eltérően, vagy pl. éles kanyart be lehet venni 200-zal, egy hosszú, elnyújtottról meg elszáll az ember 150-nel is. Azt hittem, elfelejtettem vezetni, aztán irány Spa, Murciélago GTR, de ugyanez GTR2-ben, és máris helyreállt a világ rendje. Mert az autóverseny, még arkád módban is, mert van neki olyan. Azaz, ha valakik értenek a valós fizika leprogramozásához, meg tudják csinálni, nem a tehetségtelenségüket adják el "arkád"-nak. :P
Mindemellett a játék úgy csal, hogy a Need for Speed-ek sírva könyörögnek a receptért. :P
A grafikája tényleg szép, de attól, hogy a szart szépen becsomagoljuk, még szar marad.
Szerintem próbálj ki inkább egy valódi autós játékot. De persze ha ez tetszik, játszd újra többször, nem beszéllek le róla. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#7) whiz válasza katt777 (#6) üzenetére


whiz
aktív tag

"Szerintem próbálj ki inkább egy valódi autós játékot"

Szerintem próbálj ki egy valódi autót, amit még sose vezettél, aztán csodálkozz, ha két egyforma kanyart nem tudsz ugyanúgy bevenni, mert még nem ismered... :U

A játék erősen árkádos, ez nem vita, és így elég könnyű megtanulni kezelni a verdákat. Van 1-2 amivel mondjuk én se bírok (hiába imádom a bimmert, ha egyszer a játékban nem bírok vele... inkább választom a szutykos lacettit) nem kevés próbálkozás után, de mégse rögtön a játék hibájaként róvom fel.

Hja, ha a gép csal, lépj fel netre, és nézd meg miket mennek az igazán jó játékosok. Mindjárt más véleményen leszel :D

Amúgy nem, nem akarlak rábeszélni a játékra, nyilvánvaló, hogy neked az igazi szimulátor jön be - ez meg nem az :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#8) remington2 válasza katt777 (#6) üzenetére


remington2
senior tag

Szerintem Te szimulátorokhoz szoktál, és onnantól az egész bukott ügy, mert ez - leírták - egy árkád cucc. Ennek ellenére - csak mert más - nem kellene leszarozni, ráadásul - bármilyen hihetetlen - másnak bejöhet a cucc, mert nem szimulátorokra buknak . . .

Ez egy jól sikerült szar, még . . . . Ez a mondat így ahogy van egyetlen hatalmas LOL.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#9) msgt.fubar válasza katt777 (#6) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

valamit nagyon rosszul csináltál barátom ha így viselkedett nálad a GRID :) mondjuk tény, hogy be kell kalibrálni az irányítást rendesen, de ha be van lőve, akkor a világ legjobb árkád(nál jobb, de szimulátornál rosszabb) autós játékával van dolgunk.

nyílván lenne hova fejlődnie, de ha megnézed a konkurenciát – az egekig magasztalt nfs szériát –, akkor láthatod, hogy még mindig ez a legjobb játék a mezőnyben. sajnálni tudlak, ha ilyen könnyen leírtad, mert ha rákap az ember az ízére, akkor hosszan lehet remekül szórakozni.

maga a single player kampány is élvezetes, de erre még rátesz egy pár lapáttal a multiplayer – végre rendes netkódot kapott a játék, ez az első race driver aminél sikerült ezt a csorbát kiküszöbölni.

gottagofast

(#10) ProEvoFan válasza katt777 (#6) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

na ez egy summás vélemény volt :)) :D
igen, izlések és pofonok
ez kb olyan mint anno a szimulátor rajongók istenítették a Richard Burns Rallyt (nyugodjék békében...) mások meg egyszerűen irányíthatatlannak találták...én az útobiba tartoztam :U
ez egy arcade játék, és annak tökéletes :C

[ Szerkesztve ]

(#11) bigz


bigz
tag

http://mek.oszk.hu/01500/01547/index.phtml

Kellemes böngészést mindenkinek! ;)

I <3 Razer Mantis Control.

(#12) bartucc


bartucc
addikt

Hali!

Nekem ez volt az egyik olyan autós játék, amit tényleg adta az élményt!
Jó messze nem szimulátor, de nem is kell hogy az legyen. A másik meg az hogy a szimulátorokhoz veszel egy g25-t mondjuk(hajaj de jó lenne :DDD ), akkor tényleg nem lehet azt überelni. De ezt a játékot nem is a "profi" autósjátékok szintjére lötték be, hanem azoknak akik szeretnének egy kicsit elszórakozni, és ehhez mondjuk csak billentyűzetük van.(saját véleményem szerint), de messze jóbb mint a NFS(a carbon, pro street valósághűségére gondolok :DDD )
Összeségében nagyon jó játék!!!

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13) engusz


engusz
veterán

Szeretek a Live for Speed-del játszani, de ugyanúgy sok-sok kellemes órát adott a Grid is. Logitech G25-tel némileg fokozódik az élmény mind a két játéktál, de egyértelműen más világ a kettő. A Grid-ből én csak a kuplung használatának hiányát említeném meg. Amúgy talán ebben a játékban a legerősebb a force feedback. Hihetetlen, hogy sokszor milyen erő kell egy Mustang bekanyarításához. Élvezetes, na.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#14) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Tökéletes játék!A Pro Street-et keresztbe hosszába lenyeli.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#15) rudi


rudi
nagyúr

Nekem is nagyon bejött a Grid. Látszik, hogy amikor a Dirt motorját megírák, akkor jó alapokat csináltak. Hajrá-hajrá, lássuk azt az F1-es Codemasters játékot!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#16) engusz válasza rudi (#15) üzenetére


engusz
veterán

Én is kíváncsian várom az F1-es szériát. Főleg, ha az idei, 2008-as évet dolgozzák majd fel.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#17) Tottika válasza ProEvoFan (#10) üzenetére


Tottika
tag

Én még mindig azt vallom a Richard Burns Rally az egyik( ha nem a ) legélethűbb szimuláció.Nfs prosztrít és amúgy is az nfs szériák sehol...Szóval arcade-ban szerintem ez most az 1.De akkor is inkább a szimuláció:D

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#18) athomi


athomi
veterán

Mivel nálam a szimulátorok nem igazán jöhetnek szóba, így a GRID-et nagyon vártam és nem kellett csalódnom benne. Nagyon jó játék lett, a gagyi NFS-ek fel sem vehetik vele a versenyt.

(#19) Zolee11


Zolee11
senior tag

részben osztom katt véleményét, az 1.1-es patch előtt a játékot szépen le is töröltem, mert az irányíthatatlan kategória volt. Itt szó szerint komoly fizikai hiányosságokra kell gondolni, amit szerencsére javitottak az 1.1-es csomaggal. A pacht után viszont kifejezetten tetszett, és még ma is lefutok pár versenyt, mert az ellenfelek nagyon bénák, ha már ismerjük a pályát még serious fokozaton is simán lehet őket verni, kivéve pár pályát ahol nem lehet sehol beférni, előzni csak úgy lehet ha töröd az autót. Ez komoly hiányosság, van 3 kör és előzz meg 11 autót, úgy hogy "Monaco-i" pályán kell versenyezni, beférni sehol, csak ha erőszakkal kifékezel, bevágsz.
Neten játszani, esélytelen, annyi láma van, h hihetetlen, versenyezni nem tudnak, de telecsapni hátulról a kanyarban na ahhoz értenek.
Am összességében szerintem is az egyik legjobb arcade.

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#20) janeko válasza athomi (#18) üzenetére


janeko
őstag

azért ez nem pontos így, mert az nfs ps azt tényleg meg se közelíti, de a városos részek nekem tetszetek és azt már nem lehet hasonlítani a gridhez, mert úgy már nyitottabb.. nekem tetszik a grid is élethű, őszi szünetbe ez is benne lesz a lanos játékok között :)

(#21) szpal17


szpal17
őstag

Az utóbbi évek szerintem legjobban sikerült autós játéka. Egyszerűen imádom :C

(#22) whiz válasza Zolee11 (#19) üzenetére


whiz
aktív tag

Hát sajnos tényleg jó sok a "csak a gázt ismerem, de azt nagyon" típusú majom a neten... :(((

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#23) Killer81


Killer81
csendes tag

A minap kipróbáltam ez a Pro Street játékot... Igazából nem találtam szavakat arra a borzalomra ami fogadott. Nem hittem el hogy ez lenne az NFS legutóbbi gyermeke.
Ezzel szemben a Grid nagyon tetszik. Marha jó mikor a 2. kör felénél már vagy hatodjára sikerült úgy odacsapni a külső ívhez a verdát hogy csörög csattog kerreg húz az autó minden írányba és minden ugrató után imádkozok hogy az úton tudjam tartani és óriási küzdelem árán sikerül még elsőként (pár méterrel ugyan) befutni a célvonalon. A REPLAY előtt is le a kalappal. Egy jóféle zenei aláfestéssel a Halálos Iramban nagy verseny jelenetét dézi. TETSZIK. :)

(#24) sagesz93


sagesz93
addikt

Nagyon faja ez a játék! Már végig toltam 1-2 szer nem nagyon lehet megunni! Drift is nagyon bejövős :)
NFS-éknél sztem nagyon néztek amikor kiadták ezt a játékot!
Kiváncsi leszek az új nfs-re .....

(#25) ProEvoFan válasza rudi (#15) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

miért lesz F1 a Codemastertől?

(#26) Elmör válasza ProEvoFan (#10) üzenetére


Elmör
senior tag

Pont ugyanígy érzek én is! :K
Ha annyira szimulátort akarok, akkor beülök a kocsiba, de gépen már ne kelljen olyan nehezen vezetnem, mint egy GTR-ben vagy Richard Burns rallyban, mert attól megőrülök! ;] Még a Colin McRae-k úgyahogy kiegyensúlyozottak voltak, de már ott is volt olyan eset, hogy nem tudtam végigmenni a pályán.

A Grid meg fantasztikus volt, csak meguntam. Végigvittem egyszer és elég is volt. A sok Le Mans 24 órás verseny ami igazán untatott, de már a résztvételi pénzért megérte végigmenni. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#27) Elmör válasza Killer81 (#23) üzenetére


Elmör
senior tag

Melyik volt az a nagy versenyjelenet? :Y

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#28) katt777 válasza whiz (#7) üzenetére


katt777
félisten

Vezettem éppen eleget, aztán meg nehogy ne ismerjek olyan pályákat, amelyeken ugyanolyan autókkal már 100X végigmentem. Direkt azért írtam a példát, hogy aki elolvassa, az ne írjon hülyeségeket.

Trainerekkel könnyű jó időt menni, de nem is az időmérésben van a csalás, hanem a lemaradt, de az utolsó kanyarban hirtelen melletted termő, és kilökő ellenfelekkel, vagy amelyek mintha ragasztóval tapadnának az útra, hiába mész nekik akár oldalról, ha meg ők megkoccintanak, te elszállsz a francba, és még sorolhatnám. Nem kell a netre mennem, hogy mindezeket lássam.

Azt spec nem tudom, hogyan lehet megtanulni olyan irányítást, amely teljesen véletlenszerű, de nem is érdekel.

Nem feltétlenül szim kell nekem, de amit az NFS1-5 széria tudott, az még 1 arkád autóverseny sem tudta felülmúlni. Mert nem röstellték megcsinálni a fizikát legalább egy elfogadható szinten. A többi NFS viszont, na, azok tényleg kukába valóak.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29) katt777 válasza ProEvoFan (#25) üzenetére


katt777
félisten

Azért lesz, hogy azt is elcsessze valaki. Mindegy, én reménykedem, hogy továbbra is készülnek F1C-hez + rFactorhoz az INGYENES, és valósághű modok. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#30) Zolee11 válasza katt777 (#28) üzenetére


Zolee11
senior tag

Nekem speciel tetszik, és annyira nem véletlen az a fizika, csak köze nincs valósághoz. Mint írtam 1.1-es csomag előtt számomra is játszhatatlan fos volt, de a patch érezhetően javított. A legjobban az idegesített, hogy rángatja az autót.
De még a 1-.2-es csomag után is sok hülyeség van ami alkalmanként iszonyat feldühít: pl. amit te is írsz, hogy tapadnak és utolérnek akkor is ha keresztbe állítom és 200-300 méterre is lemarad, de neki elég fél pálya és beér, de ez a kisebb gond, az már sokkal dühítőbb, hogy ha neked koccan hátulról és kanyarodni szeretnél akkor az autó mintha nem reagálna arra, hogy én éppen kanyarodnék.
És mi a hiba? tök egyszerű ha megnézi az ember az autó középpontosan forog egy képzeletbeli függőleges tengely körül, ez határozza meg gondolom az irányvektorokat, de ha egy másik jármű akadályozza ezt a tengely körüli forgást akkor nem tud megváltozni az irányvektor értéke így nem is kanyarodik. Hát csak gratulálni tudok a programozóknak, mert ekkora bakit ritkán látni. Persze ez az én elméletem és megoldásom, de igen valószínű, hogy igazam van.

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#31) engusz válasza katt777 (#29) üzenetére


engusz
veterán

Kicsit higgadj le.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#32) mycso válasza katt777 (#6) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

[OFF] Azt hittem, elfelejtettem vezetni, aztán irány Spa, Murciélago GTR, de ugyanez GTR2-ben, és máris helyreállt a világ rendje.

Azért ez kemény....

Én már kisnillió autós szimulátort végignéztem, köztük a gtr2, r-factor, toca-k, stb.. és az állítólag leg élethűbb Live for Speed-et is...és ezen játékoknak köze nincsen a valósághoz (na jó 1-2 dologban: ott is pl: 4 kereke van az autóknak, meg még 1-2 ilyen)!!!

Vezetni tudok (autót, elég jól) viszont ezek a játékok...elütni az időt, meg eljátszogatni/bohóckodni jók, de nagyon sokan azt hiszik profi versenypilóták, mert a gtr2-ben milyen szuperül mennek.... [/OFF]

Ez a grid azt csinálta amire hivatott..egy jól sikerült, jó grafikájú autós játék és kész...olyan, hogy autós szimulátor szvsz nem létezik (legalábbis én még ilyennel nem találkoztam)

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#33) manutdzoli válasza Zolee11 (#19) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Nekem patch nélkül is jó volt az irányítás.Ami az előzések mellett szól,jól kell ismerni a pályát és az autót,féktávokon ha jó vagy elég jól meg tudsz érkezni az ellenfélre.Én ninja fokozaton tolon,és elég jól megy. Kell egy kis idő mire rendesen belejön az ember ;)

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#34) syC


syC
addikt

Nem volt rossz, de szerintem túl rövid volt :(

(#35) Zolee11 válasza manutdzoli (#33) üzenetére


Zolee11
senior tag

Ami az előzések mellett szól,jól kell ismerni a pályát és az autót,féktávokon ha jó vagy elég jól meg tudsz érkezni az ellenfélre
Ez így van a legtöbb pályán, de van egynéhány városi zárt pálya, bukóterek nélkül, na én erre gondoltam, itt 2 kör kell ahhoz, hogy eloszoljon annyira a mezőny, hogy normálisan előzni lehessen, hogy megtudj érkezni féktávra és kifékezd, node az első két körben kiszámíthatatlan a többi jármű fékútja, sokszor szinte teljesen megállnak, mert annyira akadályozzák egymást. No én erre értem, hogy itt csak töréssel, koccolásokkal és durva bevágásokkal lehet előrébb jutni, mert ilyen pályákon nem elég 3 kör, legalább 5-6 kellene, persze állítani nem lehet.
Tehát hibapont.

no brain, no problem

(#36) JohnR válasza mycso (#32) üzenetére


JohnR
aktív tag

Hát igen...
Nagyon sokan vannak, akik azt hiszik, ha rá van írva a dobozra "szimulátor", akkor ők igazi pilóták, és azokban minden úgy van, mint a valóságban :DDD
És mindenki vezetett már Koenigsegg CCXR-t, és az F1-ben is részt vesz, mint 1-es számú piltóta...ahhhamm ;]. Ezért Ő TUDJA, hogy nem úgy viselkednek az autók, mint a GRID-ben, ergo az totál szar, játszhatatlan, ocsmány, nem is érti, hogy adhatnak ki ilyeneket.
Eddig levezettem már több, mint 300 000 kilómétert, de nem állítom azt, hogy igy, vagy úgy viselkedik adott szituációban egy Murcielago GTR, mert sosem ültem benne, és sosem vezettem, ezért nem is tudhatom (persze vannak olyanok, akik ezt megélhették, és el tudják mondani, milyen is az amikor 10 G le akarja szakítani a fejed). Ennyit a szimulátorokról.
A játék élvezetes, a járművek vezetését (billentyűzet alapos beállítása után) 3 perc alatt meg lehet szokni/tanulni, aki nem tudja az nagyon nem ért valamit, és maradjon a Super Marionál. A csalásról meg csak annyit: az NFS-ben kifejezetten idegesítő volt (Underground-tól kezdődően) az ellenfelek hihetetlen felzárkózásai, a GRID-ben csak a lökdösődés zavaró néha (a netes játékhoz képest azonban ez semmi, de ha változtatsz a saját játékstílusodon, akkor itt alkalmazkodnak hozzád), és a társ bugyutasága, vagy bénasága, esetleg nyerni akarása az, ami időnként kiverheti a biztosítékot. Mindezen hibák ellenére jól játszható.
Ezt a szimulátor vs. árkád dumát meg már el kéne feledni, mert aki nem vezette a valóságban ezeket a járműveket fingj@ sincs róla mi hogy történne ott a pályán.
Persze aki PRO ;] azoktól én kérek elnézést! :DDD (én is azt hittem az vok, fejre is álltam a jégen :D ).

(#37) syC válasza Zolee11 (#35) üzenetére


syC
addikt

Nekem mindíg is a nyitott pályákkal volt a gondom, mert kormányos nézetből játszottamés sohasem láttam az utat, hogy merre megy, viszont városin nem vesztem el :)

(#38) whiz válasza katt777 (#28) üzenetére


whiz
aktív tag

Mókásnak tartom, hogy te szólsz be, mert te meg értelmezni nem igazán tudod ezek szerint, amit a másik ír.
Arról beszéltem, hogy az autót ha nem ismered (és nyilvánvalóan itt a játékok egyedi fizikájára gondolok, nem arra, hogy más játékban már mentél azzal a kocsival), akkor hiába ismered a pályát, nem fogsz úgy menni, hogy megirigyelje a csíter a neten (egyébként még eggyel sem találkoztam, nálam a gépi ellenfél se csinált még hihetetlen dolgokat - mondjuk én nem is 5 percet játszottam a játékkal).
Hja és nem trainerekről beszéltem, hanem olyanokról, akik áldoztak időt a játékra, és megtanulták kezelni azt.

Egyébként meg az magyarázzon arról, hogy a szimulátorok mennyivel jobbak/mennyire élethűek, akik vezettek már legalább Ilyet!

Díjaznám tehát, ha te nem írnál hülyeségeket.

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#39) twine válasza mycso (#32) üzenetére


twine
addikt

...osztom a véleményt! itt a pc, és konzol világban ha tetszik, ha nem JÁTÉKOKRÓL beszélünk...mindegy minek hivjuk, Arkad, vagy szimulátor....ez JÁTÉK!
Én személy szerint ha leülök a gép elé akkor játszani szeretek, kikapcsolódni, nem pedig görcsölni! Véleményem szerint a szimulátor jellegű játékok görcsölősek, és nem pedig felhőtlen szórakozást nyújtó játékok!
Ez az ÉN véleményem! De ezt itt mondom, és nem egy szimulátor topicban kezdem el fikázni a Live for Speed-et hogy micsoda egy mocsok, mivel még a feléig sem tudom elvezetni az autót! Hozzáteszem, az én lábamban is közel 300.000 valós vezetett km. van! (ami nem sok, de a rutinhoz azért éppen elegendő)

(#40) twine válasza twine (#39) üzenetére


twine
addikt

Egyébként meg sajnos ezek örök visszatérő viták, mint ahogy az AMD-INTEL, és az NVidia-ATI.....Soha nem lesz ennek vége... :O

[ Szerkesztve ]

(#41) hemaka


hemaka
nagyúr

Jó, nekem tetszik, igaz az autó mozgása kicsit furcsa a farolások végénél... :)

(#42) ígyvanferi válasza JohnR (#36) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Tökéletesen egyetértek azzal, amit írsz.

A cikkhez: ezt az "árkád" szót jó lenne, ha elfelejtené a tisztelt Gamer365 nevű hölgy/úr/akármi, maradjunk csak az arcade-nál.
A Le Mans-i 24 perces pedig inkább 12. Bár komoly időérzék kellett ennek megállapításához... :U

Még egy apróság: "A versenyek alatt nem szól zene, de epikusabb viadalok végén, vagy a páros kihívásoknál." valami kimaradt ebből a mondatból.

[ Szerkesztve ]

(#43) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a játék kell nekem. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#44) 3.14stike


3.14stike
csendes tag

Ennyit a ProStreet-ről

(#45) Sirandrish válasza 3.14stike (#44) üzenetére


Sirandrish
legenda

fantasztikus hsz :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46) plaszy


plaszy
őstag

Sztem is jó kis game lett :C
Igaz, hogy csak nemrég jutottam el odáig, hogy meglegyen a megfelelő vas alá.
Most jobban tetszik, mint az NFS UC :))

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#47) plaszy válasza plaszy (#46) üzenetére


plaszy
őstag

Ehh...minnél többet játszom annál inkább kiábrándítóbb.
De lehet, hogy csak kormánnyal kéne tolni, nem pedig billentyűzettel :DD

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#48) engusz válasza plaszy (#47) üzenetére


engusz
veterán

Kormánnyal amúgy is van egy plusz töltet minden autós játékban. A GRID rendkívül adrenalin-dús játéknak számít a maga kategóriájában. Szerintem.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#49) DerStauner válasza katt777 (#28) üzenetére


DerStauner
senior tag

"aztán meg nehogy ne ismerjek olyan pályákat, amelyeken ugyanolyan autókkal már 100X végigmentem."

de az más játékban volt, nem??

"Trainerekkel könnyű jó időt menni, de nem is az időmérésben van a csalás, hanem a lemaradt, de az utolsó kanyarban hirtelen melletted termő, és kilökő ellenfelekkel, vagy amelyek mintha ragasztóval tapadnának az útra, hiába mész nekik akár oldalról, ha meg ők megkoccintanak, te elszállsz a francba, és még sorolhatnám. Nem kell a netre mennem, hogy mindezeket lássam."

nem lehet, hogy béna vagy?? (aztán nem megsértődni :U ). normal-on kezdtem a játékot, és az első pár futam után végig kiírta, hogy tegyem már magasabbra, mert úgy több pénzt és pontot kapok. én ezekkel, amiket te itt leírtál, nem találkoztam. ilyen gondjaim nem voltak. minden versenyen csak az első hely volt az elfogadható. és az is lettem (kivéve a le-mans versenyek, bár a végén, amikor már jó autóm volt, és az első osztályban indultam, ott is csináltam első helyet).


"Azt spec nem tudom, hogyan lehet megtanulni olyan irányítást, amely teljesen véletlenszerű, de nem is érdekel."

most itt arra gondolsz, hogy ugyanaz az autó más pályákon máshogy viselkedik?? ez a valóságban is előfordulhat.
ha pedig arra, hogy minden autónak más az irányítása, az meg méginkább normálisnak mondható.

[ Szerkesztve ]

(#50) plaszy válasza engusz (#48) üzenetére


plaszy
őstag

Igen, gondolom.
Logitech MOMO jó lenne hozzá tutira :)
Ha jól sejtem most már olyan 23k körül lehet kapni, lehet hogy megkéne kockáztatni egyet.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.