Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gombsadi


gombsadi
aktív tag

Erre kivancsi leszek. Ma az okostelefonok egyik legnagyobb energiafogyaszto alkatresze, a kijelzo.
Jo lenne ezen minnel hamarabb javitani, ha mar az akksik ugyeben nem tortenik semmi.
Azt azert jo lenne tudni, mennyi az a minimalis energia?!

[ Szerkesztve ]

(#2) osztraksajt


osztraksajt
őstag

AZ LCD-nek is minimális energia elegendő a kép fenntartásához, a háttérvilágítás fogyszt sokat.

Minél nagyobb kapacitású az akksi annál balesetveszélyesebb. Csökkentsék csak szépen a fogyasztást inkább, én nem szívesen hordanék egy 3-4000mah akksit telefonban a zsebemben az biztos. Az már zárlat esetén szép lyukat tudna égetni a combomba.

(#3) RaveForce válasza osztraksajt (#2) üzenetére


RaveForce
veterán

de ha jól vettem ki ebben az a nagyszerű h a lepkeszárnytechnológia( :)) ) segítségével napközben nemkell háttérvilágítás, csak akkor ha egyébként nem éri fény

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#4) .mf


.mf
veterán

Az élénk színekre azért még kíváncsi vagyok, mert ez minden, csak nem az :DDD Hacsaknem egy bő százéves dagerrotípiát mutat a kép... ;]

Sztem a transzflektívhez képest már nem lenne sokkal nagyobb a megtakarítása, de hát a kicsi is számít. A képernyő fogyasztása még a szubnotiknál is egy nem lebecsülendő tétel. Esetleg még az e-ink újabb konkurenciája lehet, amennyiben a színes és gyorsabban váltó e-ink még lassabban készül.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.