Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha van hozzáférésem a Bethesda launcher-be akkor az steamre is átvihető?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) ribizly


ribizly
veterán

Helyes helyes! Jöjjön csak. Már most is eléggé jó állapotban van. :C
Talán találhatna hamarabb szervert, de ez gondolom a rajta lévő játékosok számától függ inkább, semmint a lobby rendszer kiforratlanságán.

@(#1) .LnB
Ez bennem is felmerült. Gondolom lesz ingame login, vagy lesz úgyis egy reset a stat-okra és akkor ez meg is van oldva, mert "nem fáj" átmenni másik platformra.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem.

" However, players who previously redeemed a Closed Beta key will be able to continue playing Quake Champions in free-to-play mode, only via Bethesda.net. "

Live-Die-Respawn

(#4) Gery9112 válasza oriic (#3) üzenetére


Gery9112
őstag

Kérdés, hogy ez mennyire befolyásolhatja a játék terjedését mert nekem személy szerint herótom van már, hogy kb ahány játék annyi kliens, fiók meg még ki tudja mi. :W

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5) oriic válasza Gery9112 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jo kerdes. Nyilvan aki eddig nem betazott de most ranez a jatekra az szerintem Steamen veszi meg a Champion pakkot. Bar az kerdes hogy pl Bethesda acc kell-e ehhez a kiadashoz.

Live-Die-Respawn

(#6) .LnB válasza Gery9112 (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Steam, Origin, Uplay, Battle.net, Bethesda launcher, GoG Galaxy.. Nekem ennyi van fent. Valóban sok ez már, én úgy oldom meg, hogy egyiket sem engedem automatikusan indulni. Azért annyira nem a világvége ez, együtt lehet velük éni.

(#5) oriic Aki betazott az is lehet megveszi a champs packot. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) Gery9112 válasza .LnB (#6) üzenetére


Gery9112
őstag

Persze meg lehet szokni de jobban szeretem minden dolgomat egy helyen tudni. Igazából nekem a gondom velük az, hogy sok esetben csak akadályoznak, pl. nekem ilyen a uplay. Az origin is így indult de az annyit fejlődött, hogy support terén szerintem jobb mint a Steam. De nem panaszkodom, maradok a jó kis Steam-Origin-Battle.net (izé Blizzard Battle.net) triónál. :DD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#8) Franklin válasza Gery9112 (#7) üzenetére


Franklin
addikt

Pedig szerintem jobb több lábon állni, mert ha egy helyre gyűjtögetsz mindent és az behal (akár ideigelenesen, akár örökre), akkor minden játékod buktad.

(#9) .LnB válasza Franklin (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg aztán az is egy "különös" érzés mikor ellopják a 260 játékos steam accountodat. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) atidzsiforc válasza .LnB (#9) üzenetére


atidzsiforc
őstag

en sztem sirva is fakadnek :DDD

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#11) .LnB válasza atidzsiforc (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem vagyok agresszív típus, de olyat bele b*sztam a falba, hogy csak zengett. :D Fájt is. De visszakaptam szerencsére.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) Gery9112 válasza Franklin (#8) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát nem vagyunk egyformák, én felhasználói szempontból feleslegesnek érzem, te nem. Ennyi erővel mondjuk minden digitálisan vásárolt terméket "bukhatsz" hiszen nem porosodik a fiók mélyén a lemez, amit bármikor elővehetsz és feltelepítheted róla a játékot. :U
Lekopogom fiókom csak egyszer lopta el egy Vladimir Vladimirovics de az EA support fél perc alatt visszaszerezte és azóta nem az Űrgolyhókból merítem az ötleteket :DDD most már nem 1,2,3,4,5 a jelszó. (hanem 6,7,8,9)

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#13) Fitzgerald válasza Gery9112 (#12) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem 5 éve egy ázsiai forma bugázta meg a Battle.net accomat. Vagy egy hétig vergődtem egy ticketben a Blizzard supporttal, mire sikerült visszakapnom. Sajnos minden új bejegyzésemre más-más supportos reagált, és ezek jellemzően basztak visszaolvasni a teljes ticketet, magyarul minden egyes válasz után lehetett elölről elmagyarázni mindent. Rettentően boldog voltam. De végül jött valami overmind, és rájött, hogy vissza kéne olvasni (na jó nem magától jött rá, akkor már kezdtem elveszíteni a türelmemet, és odaírtam a bejegyzés elejére, hogy OLVASS VISSZA FIAM VAZZEG!!!444).
Vissza is kaptam, a gyerek meg addig farmolt nekem jó pár millió goldot Diablo 3-ban, úgyhogy rollbacket sem kértem, örült a fejem. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.