Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Crytek válasza Tibee86 (#49) üzenetére


Crytek
veterán

Pont ezért nekem senki ne fitness karkötő meg órázzon amikor 99% uk telefont igényel.

És igenis legyen benne minden cucc ha csak 10 órát bír akkor 10-et. Az átlag ember ennél bőven kevesebbet edz,fut akármit csinál egy nap.

Next PC Upgrade: 2022

(#52) Kékes525 válasza Tibee86 (#49) üzenetére


Kékes525
félisten

Az ára tényleg sok, de akinek szükséges megveszi. Tudomásom szerint elég jól fogy.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#53) Flind válasza Ornagy (#11) üzenetére


Flind
senior tag

Pulzusszámlálóval mutatkozhat be a Xioami (*Xiaomi) :) Mi Band 1S

Sikerült egy címben két hibát ejteni. :D

(#54) daczkó válasza Crytek (#51) üzenetére


daczkó
aktív tag

Mi van a túrázókkal, akiknél az üzemidő a lényeg? Ja, persze tudom. Ez a városiaknak van... bla-bla-bla (Teljesítmény túrákon használom a Band-et, megjárta már a Kinizsi 100-at is, ott baszhattam volna a 10 órás, de még a 15 órás üzemidődet is). Egy fitneszkarkötő legyen kijelző nélküli, hosszú üzemidővel. A pulzust sem fogod fél percenként csekkolni, csak a végén, az összesített eredményben, amit meg telefonon fogsz megnézni és értékelni. A GPS meg a többi hülye felvetés pedig nevetséges, amikor egy 3000mAh-os aksit is lezabál 1-2 óra alatt a folyamatos GPS kapcsolat.

De oké, tegyük fel, hogy minden szemetet bele tesznek, meg még valahogy egy nagy aksit is, meg kijelzőt meg bla-bla-bla. Az ára olyan 200x-os lesz, a mérete 3x-os, akkor ezért sírnátok folyamatosan, jaj minek tették bele ezt, meg azt meg amazt.. Miért 600 font és nem 10 ? Meg, nemá' miért ekkora?

....

[ Szerkesztve ]

/ignore wwenigma

(#55) Kékes525 válasza daczkó (#54) üzenetére


Kékes525
félisten

"Egy fitneszkarkötő legyen kijelző nélküli, hosszú üzemidővel."
Tévedsz, egy túrázónak, vagy aki csak kíváncsiságból hordja annak az is jó lehet, de aki fitnesz, egészségének megőrzése miatt, erőteljese gyalogol, vagy fut, vagy bármilyen edzést csinál, annak menet közben kell gyakran néznie az értékeket, azoknak kijelző nélkül elképzelhetetlen. Gondold meg futás közben előveszed a telefont és megnézed. :U

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#56) Crytek válasza daczkó (#54) üzenetére


Crytek
veterán

Az nálam véletlenül se fitnessz ha a szaros telefonnak ott kell göröcslnie a zsebembe ,hogy legyen ami mérje is merre futottam ,mennyivel stb.
És igen vannak órák sport futó órák amik GPS-el elmenne 10-12 órákat. Igaz 50+ ezerbe kerülnek ,de jók is valamire nem kell cipelni a telefont pl futni, úszni stb.

Ezzel úgy feltudnak idegesiteni mint az "okosóra" fogalommal okos a lószart azokhoz is telefon kell.
De szerencsére olvasom ott is már elkezdik megtölteni az órákat sim foglalattal meg minden jóval és végre már azokhoz se fog kelleni telefon.

Valaki kis méretű aksi forradalom is jó volna ezekhez és akkor tömör gyönyör lenne.

Next PC Upgrade: 2022

(#57) Kékes525 válasza Crytek (#56) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem sokára teljesülni fog:

Óriási forradalom előtt áll az akkumulátoripar, Gondolom a versenytársak sem tétlenkednek: Future batteries, coming soon: charge in seconds, last months and power over the air

Eljött végre az ideje az okosóra-vásárlásnak?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#58) Graphics válasza daczkó (#54) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Leirtam, hogy nekem egy kismeretu kijelzovel kene.

Nem szines biszbaszos. Sima.

Arra is kb ezt reagaltad.

Az nem hiszem merfoldekkel dragitana...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#59) M3aN


M3aN
senior tag

Már az előddel is szemezgettem, de pont ez hiányzott belőle. Ez pulzusszámlálóval remek lehet, ha az elődhöz hasonló áron jön. Akkor én már megvettem! :)

(#60) csasaKKP válasza Crytek (#56) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nem kell hozzá telefon! :W Sőt, a MiBand is el tud tárolni pár napi adatot a memóriájában! Aztán ha sznkronizálsz, a telefon lementi... Nincs szükség állandó Bluetooth kapcsolatra.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#61) daczkó válasza Kékes525 (#55) üzenetére


daczkó
aktív tag

Fogjátok már fel (elhiszem, ez nehéz nektek ), hogy nem kell a Band-hez telefon, 48 órás adatot képes eltárolni. Vagy ha nem használjátok a Band-et, pontosabban semmit nem tudtok róla, akkor miért próbáltok okoskodni?

[ Szerkesztve ]

/ignore wwenigma

(#62) Graphics válasza daczkó (#61) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"annak menet közben kell gyakran néznie az értékeket, azoknak kijelző nélkül elképzelhetetlen. Gondold meg futás közben előveszed a telefont és megnézed. :U"

Olvasod, vagy csak írod a mondandódat?

Fitnesscuccra szerinted nem kell kijelző? Akkor mégis miért lenne fittness cucc...
Van aki megadott pulzusszám tartományban fut... Ezt hogy fogja monitorozni ezzel?

Persze, ez azt nem tudja, de tudhatná egy filléres szar kijelzővel.. Pulzusszámot mér...ez oke..

Write-onlyzz tovább.

Amúgy a tökönszúrás része: Itt van rajtam a MiBand... :C cummi, kb ugy irsz, hogy Neked van, mindenki mas meg csak hulye lehet hozza, ugye? :U

Te kb a sajat igényeid kapcsán irogatsz a MiBandrol... Nem?

En befejeztem. Huzok a topicbol...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#63) daczkó válasza Graphics (#62) üzenetére


daczkó
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

/ignore wwenigma

(#64) Zophia


Zophia
csendes tag

Üdv! Lenne olyan kedves vki,aki vágja a Miui rendszert? két kártyásról lenne szó(redmi 2). problémám lenne,és privátban megkérdezném.hogyan tudnám megoldani. előre is köszönöm

(#65) batai15 válasza Zophia (#64) üzenetére


batai15
félisten

mondjuk ezt fel teszed a topikban és segítenek.. :U

(#66) DummyBoy válasza daczkó (#61) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Pontosan ...

Lusta, geek disznó vagyok, kb. geostacionárius ivből ejtek a fitnesz sületlenségekre, de ezekben a topikokban mindig jókat rögöhök xD

Nekem is volt MiBandem, egész addig, amig el nem vesztettem :(

Szuper kis találmány, tökéletes ébresztő volt, jelezte a hivásokat, az értesitéseket, és nem utolsó sorban nem kellett állandóan kódokat pötyörészni a telefonomon, ha kivettem a hátizsákból. ... Apropó hátizsák: pont ez volt benne a jó, mivel nem tudom a telefonom egész nap magamnál tartani, igy ezzel a kütyüvel nem is kellett kivenni a hátizsákból, nem kellett hogy nálam legyen a telefon, csak akkor vettem elő ha jelzett a Band, vagy ha meg akartam nézni valamit ...

Roppant kényelmes és hasznos dolog volt, ezért az árért még ajándék is. Attól még, hogy van akinek semmire sem lenne jó, lehet mások nagyon is jól tudnák hasznositani pár funkcióját ...

Való igaz, egy óra még jól jött volna mellé, de mivel az üzemidő miatt nem veszek okosórát, igy kiegyeztem vele, a sima órámat sem használom már évek óta ...

Nem tudom manapság hogyan fejlődik a fitneszipar xD , de ez az állandó értékellenőrzés és kijelzőbambulás nem érzem úgy hogy tényleg létfontosságú lenne, főleg hobbi és egészségmegőrzés szinten.

Természetesen jó ha van, van akinek ez az elvárás, de annyi féle cucc van már a piacon, hogy biztos vagyok benne, hogy aki keres az talál ...

Life is shor...

(#67) DummyBoy válasza daczkó (#61) üzenetére


DummyBoy
senior tag

szerk: hopp, dupla lett sorry...

@Duliee: "Fitnesscuccra szerinted nem kell kijelző? Akkor mégis miért lenne fittness cucc..."

Ööööö ... Na most a görkorimon pl. nincs. De a "szolgáltatásai" alapján lehet fitness, ugye? Miután kimosolyogtam magam: BIZTOS vagy benne, hogy MINDENKI aki esetlegesen szeretné mérni mennyit futott, tekert, és mennyi volt a pulzusa közben, az futás közben szeretné ezt megtenni?

Roppant kiváncsi lennék, mondjuk 5-10 évvel ezelőtt (Bár akkor még lehet nem fitnessz volt a neve, hanem csak kikapcsolódás vagy sport vagy hobbi) hogyan élték túl a kőkorszakbeli futók azt a traumát, hogy nem tudták folyamatosan monitorozni a pulzusszámukat (Bár szerintem tudták ... xD Csak az a módszer ma már nem működne mindenkinél xDÖ

Biztos vagyok benne, hogy mindkét tipusra van igény, kijelzősre és nélkülire is ... De mivel mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya, igy nem olyan nagy baj, ha mindkettő elérhető a piacon, nem?

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#68) Graphics válasza DummyBoy (#67) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem mondtam, hogy nincs igény mindkét típusra :)

Én nekem is van, de a hiányzó rész nekem a kijelző, mert okosóra nem kell, viszont a MiBand ébresztője pl jó dolog számomra, de azért néha, amikor felkelek, nem tudom hány óra van. :D

Ekkor azért előnyös lenne, de ez is csak egy felhasználói igény.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#69) M3aN


M3aN
senior tag

Keresgéltem a termék után, és találtam egy ilyen cikket:
[link]

Valaki tud ezen felül valamit? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.