Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) PierNight


PierNight
aktív tag

nekem is volt piercinges időszakom :) alsó ajakba 2, nyelvbe, fültágesz, fül felső részén porcba, meg pár hétig egy sima 2. fülbevaló...mostanra már csak a nyelv pc-m van meg és a 2 tágesz (azok is csak fele akkorák az eredeti méretüknek :D)

(#52) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Szájpiercing? A fogak közül még csak-csak lemosod a szmötyit, a szájpadlásodon, oldalt és a nyelveden is megoldod, de egy piercing belsőről és a lyukból aztán hogy operálod ki? :) Valóban megér ekkora plusz macerát?

Ha már egyszer valaki piercinget rakat, akkor ha van esze, csak olyan helyre tesz, ahol mindkét vége kívül lesz, különben szívni fog.

(Amúgy meg szerintem nem ízléses. A legletisztultabb ékszerhasználati kultúra nem épp az őskorban keresendő... És nem is praktikus, rengeteg olyan helyzet adódik, amikor komoly baleseteket okozhat.)

(#53) pussymano válasza Crystalheart (#52) üzenetére


pussymano
csendes tag

de ha úgy vesszük a tetoválás sem épp a legszebb ....mert oké most még így 20 évesen megcsináltatja az ember....de majd mikor túllép a 60-on nemépp gusztusos látványt fog kelteni a ráncos, narancsbőrős testen :Y

ρυѕѕу мαησ

(#54) moha21 válasza pussymano (#53) üzenetére


moha21
addikt

60-on túl szerinted hol mutogatja az ember magát?:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#55) dew28 válasza moha21 (#54) üzenetére


dew28
aktív tag

gyogyfurdoben.. :D
mellesleg igaza van, de aki agyon van tetkozva, az altalaban ugyis meghal 60 eves kora elott

[ Szerkesztve ]

(#56) moha21 válasza dew28 (#55) üzenetére


moha21
addikt

örülni fogsz tetoválásom is van és lesz is még: :DDD Szerintem te engem már messze elítélsz:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#57) dew28 válasza moha21 (#56) üzenetére


dew28
aktív tag

jo, kerdes hogy a fel testedet fedo balazspali , vagy csak egy ph! logo odal.. na tudod.. ott.. :D

amugy nem tisztem elitelni senkit, ilyen dolgokert legalabbis nem, mint ahogy azokat sem iteljuk el, akik festik a szemuket, vagy epp ruzsozzak az ajkukat.. igy erzed jol magad, es ez a fontos.. 'ennyikehh, cijja'

[ Szerkesztve ]

(#58) pussymano


pussymano
csendes tag

nincs senki elítélve , mindenki saját maga szabja a stílusát stb. :))

és igen....az a legokosabb ha valaki olyan helyre tetoozik ahol nem nagyon fog látszani mikor nagypapa lesz!^^

a piercinget meg ugyis ki lehet venni bármikor ;)

ρυѕѕу мαησ

(#59) dew28 válasza pussymano (#58) üzenetére


dew28
aktív tag

a fogpiercinget is ki lehet barmikor? :D nem vagom az hogy van rogzitve, csak azert kerdezem..

[ Szerkesztve ]

(#60) pussymano válasza dew28 (#59) üzenetére


pussymano
csendes tag

hát...arról gőzöm sincs bár csak tipp:kilehet :DDD csak gondolom nem túl szép látvány marad utána ;]

ui.:ha valaki tudja írja meg :))

[ Szerkesztve ]

ρυѕѕу мαησ

(#61) moha21 válasza pussymano (#58) üzenetére


moha21
addikt

Annyira nem szeretem kivenni őket.. Már hozzám nőttek.:D Sürgősségin mondjuk muszáj volt, amíg rötgeneztek kivették a fejemből, de raktam is vissza.:)

fogpiercing: passz azt kihagyom szerintem.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#62) dew28 válasza pussymano (#60) üzenetére


dew28
aktív tag

na bovul a cikk.. melyik a sajat kep? :D

[ Szerkesztve ]

(#63) moha21 válasza dew28 (#62) üzenetére


moha21
addikt

Remélhetőleg a pussy feliratú ;]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#64) dew28 válasza moha21 (#63) üzenetére


dew28
aktív tag

wiki-n olyan jo illusztraciok vannak.. ;]

nameg a tipus leirasok.. tejoisten. .:D

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#65) moha21 válasza dew28 (#64) üzenetére


moha21
addikt

:R Köszönöm! Remélem egyszer viszonozhatom! :R :DD

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#66) pussymano válasza moha21 (#65) üzenetére


pussymano
csendes tag

:C :DD

ρυѕѕу мαησ

(#67) moha21 válasza pussymano (#66) üzenetére


moha21
addikt

Neked is van hasonló?:P

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#68) dew28 válasza moha21 (#65) üzenetére


dew28
aktív tag

biztos lehetsz benne, hogy talalunk ra alkalmat ;]

#67: a nicke nem eleg arulkodo..? :DDD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#69) Crystalheart válasza pussymano (#53) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A tetoválást sem szeretem. Legföljebb fantasy-hős éjelfek vállán néz ki jól nyolcvan év után is ;] Mint mondottam, a legkiforrottabb ékszerhasználati szokások nem a jelen korra jellemzőek...

(#70) dew28


dew28
aktív tag

kinek mi a velemenye a "stretching"-rol? van rola egy blogbejegyzes epp az index cimlapjan....

[ Szerkesztve ]

(#71) pussymano


pussymano
csendes tag

nah hali :))
kicsit lemaradtam ... hol tartunk? :DDD

am ez a szteccsing XD ez az a nyújtós izéé??

[ Szerkesztve ]

ρυѕѕу мαησ

(#72) dew28 válasza pussymano (#71) üzenetére


dew28
aktív tag

//18+ link volt :D//

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#73) pussymano


pussymano
csendes tag


Deszépek :))

ρυѕѕу мαησ

(#74) pussymano válasza dew28 (#72) üzenetére


pussymano
csendes tag

ez undorítóó.....fujj!!
sok eszük lehet.... :O :W

ρυѕѕу мαησ

(#75) pussymano


pussymano
csendes tag

ha van valaki jó matekos segítsen :U

(1)1/2x-2/3y=x-3/4
(2)-4/5x+5/6y=y+7/8

ennek kéne kijönnie,de valahogy nem sikerül:

előre is köszönöm :C

ρυѕѕу мαησ

(#76) pussymano


pussymano
csendes tag

probléma megoldva...
visszatérhetünk a piercingekhez.

ρυѕѕу мαησ

(#77) shadow1901 válasza dew28 (#46) üzenetére


shadow1901
aktív tag

Rendőrségnél nincs semmi, ha tetoválásod van, csak ne lógjon ki az egyenruha alól. Alkaron tetoválás -> hosszú ujjú ing nyáron is... piercingről nem tudok nyilatkozni ha kiszedegeted mehet az is, szerintem! Katonaságnál jobban örülnek ha nincs, de ha van és olyan ami kilóg akkor nem leszel azért elküldve. Ott azért leszel elküldve mert túljelentkezés van! Közel ezer főből 100 kell nekik. Rendőrségen meg lecsökkentették a képzési időt kb 2 évről !!9!! hónapra. Valószínű tetoválásba belekötnének, ha lenne a hátadon? tetoválást majd egyszer csináltatok én is de ilyen nonfit meg tipikus sárkányt nem akarok. Kínai írásjelek meg :C kitudja valójában mit jelent. Lehet akár baracklekvár is...
Lányoknak köldök talán de nem vmi harangnyelv stílusú, meg az orrba egy kis fikusz.
Kicsit hosszú lett bocsi :)

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#78) dew28 válasza shadow1901 (#77) üzenetére


dew28
aktív tag

errol nem tudtam, noh de nem is erint, nem leszek en se katona se rendor :DD

[ Szerkesztve ]

(#79) pussymano válasza shadow1901 (#77) üzenetére


pussymano
csendes tag

rendőr vagy katona vagy tán?vagy honnan ez a sok tapasztalat? :C
egyébként nekem pont ez a kettő van köldök meg orr PC.
most jön a derékon a teto.

ρυѕѕу мαησ

(#80) shadow1901 válasza pussymano (#79) üzenetére


shadow1901
aktív tag

Rendőrnek túlképzett vagyok, katonának meg kevés :D Vicc!! Ha mindenképp ilyen szakmát kéne választanom akkor mentős vagy tűzoltó lennék!
Nyitott szemmel járok. Mire gondoltál nonfi vagy épp sárkány, netán kínai jelek?! :D
Én ezért nem csináltattam még... Mit??? Jellemző és egyedi. 2 kritérium, de nézegettem szalonban a katalógust vagy 6-ot, 10Kg/katalógus, mind minta vagy kép papíron ! Egyet sem találtam amit felvarratnék magamra. :F Kitalálás meg nem az én műfajom. Szépen írni sem tudok, nem hogy rajzolni :D

Dew28: mindíg tanul valamit az ember!

[ Szerkesztve ]

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#81) pussymano válasza shadow1901 (#80) üzenetére


pussymano
csendes tag

nem pont kínai, de valami külföldi irásjel persze értelmes tartalommal :C
egyébként nem igazán vállalnék be kezdetnek egy olyat amit ki is kell színezni....az fáj a legjobban. nem? :O ;]

ρυѕѕу мαησ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.