Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ricshard444


ricshard444
veterán

A kijelző minősége egyszerűen szólva visszaesett, az, hogy ez kit zavar döntse el mindenki maga, engem nem kicsit.
Szimpla olcsósítási folyamat.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#2) kovsol válasza ricshard444 (#1) üzenetére


kovsol
titán

És mindezt megmagyarázzák azzal, hogy kevesebbet fogyaszt a sima LCD? Raktak volna bele nagyobb aksit és megtartották volna a régi kijelzőt, szerintem mindenki jobban járt volna.

May the Force be with you!

(#3) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Hát akinek már van PS Vitája, az ugyan nem fogja lecserélni eme innovatív termékre :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#4) Prof01 válasza BlackSoft (#3) üzenetére


Prof01
veterán

Én biztosan nem! Imádom az OLED kijelzőjét! :) Az új Vitán erősen meglátszanak az árcédula csökkentés nyomai. Olcsó műanyag kinézet az egész... :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5) BlackSoft válasza Prof01 (#4) üzenetére


BlackSoft
addikt

Szerintem aki újat vesz most, az sem ezt vegye, hanem a régit. Az jobbnak tűnik. :) Mondom ezt abszolút konzol hater-ként, és a PSP sorozatnak sem láttam értelmét sohasem.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#6) XuChi


XuChi
addikt

Ez borzalmas. Ha veszek akkor a "fat" verziót veszem. Ez a slim egy hányadék.

(#7) nednez


nednez
tag

réginek szerintem 100x jobb a kijelzője :U :U :U

(#8) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én addig nem mondok semmit sem, amíg nem láttam élőben. Az eddigi OLED kijelzőnek mondjuk (viszonylag) jó a színhűsége, de napfényben ez is elvérzik, továbbá a sötétebb részek itt i a tipikus LCD betegségben szenvednek.

Japánban amúgy ha lassan is, de megindul a szekér. Jönnek sorban az exkluzív címek (igaz, ezek 80%-a sosem hagyja el a szigetországot), ez a verzió már árban is versenghet a 3DS-sel (mondjuk ez arrafelé a legkisebb szempont). Csak le kellene raknia egy aktatáskányi pénzt a Sonynak a Capcom elé egy Monster Hunterért cserébe. Vagy el kell készíteniük egy saját MH-t (valami hasonló emlékeim szerint most is készl).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.