Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Angry Birds Star Wars: 1.5Gb : $49.99 -> Ez mit tud (amit a mobilos / tabletes / PC-s változat nem), hogy 10USD híján egy BF4 árába kerül? :Y

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#2) Jakesz


Jakesz
őstag

Angry Birds 50$-ért? :F

(#3) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Én as az elsőn akadok ki. Úgyhogy WTF?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) anulu


anulu
félisten

a cikkben az nem 2K14 akar lenni? :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) errorcode06


errorcode06
őstag

Na és a ghost kemény 120 dolcsija...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#6) Raysen623


Raysen623
addikt

A listáról csak a Shadow fall és a BF4 érdekel, a többi tavasszal jön Destiny és az autós, aminek a nevét még nem tudo pontosan, mert kezdő PS4 tulaj leszek....ezért elnézést is kérek az őstagoktól! :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) ricshard444


ricshard444
veterán

Ez így durván gyenge kezdés, de majd az évek alatt felsorakoznak az Only minőségi címek, amiért érdemes lehet megvenni a dobozt :K

Vannak dolgok...

(#8) mephi666 válasza ricshard444 (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, mondjuk egy kratos nem ártott volna a ps4 debütálásához, mi? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) ricshard444 válasza mephi666 (#8) üzenetére


ricshard444
veterán

Egyértelmű ;] Vagy legalább egy bejelentés, hogy merre mozdul el a legepicebb széria amivel valaha is játszottam :)

Vannak dolgok...

(#10) myckie2


myckie2
őstag

NBA 41GB okkééééé.

(#11) a.sebi


a.sebi
őstag

Tudom hogy a Magyar társadalom a ps 4 et preferálja a 30 rongy különbség miatt, de exclusive gamekben sehol sincs az x1 hez képest...
Forza, dr3, ryse, killer ins, halo.., tiatfall, stbstb 1000szer jobban érdekelnek...es nekem az a 100 euro különbség megèr ennyit, főleg a kinekt miatt, mert a vibrátoros move nem jön be!
Szvsz...

(#12) Plazmacucci válasza a.sebi (#11) üzenetére


Plazmacucci
félisten

és remélem új GoW rész is készül :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) a.sebi válasza Plazmacucci (#12) üzenetére


a.sebi
őstag

Azt én is nagyon várom...a judgment, annyira nem jött be. De a 3 az nagyon nagy volt...

(#14) Plazmacucci válasza a.sebi (#13) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja az nem volt jó mert csak egy map pack volt ahol sorb jöttek a termek. Egyértelműen multihoz való rész. Am viszont várni kéne még egy évet a vásárlással legalább. Addig beszerzek egy két kihagyott régi játékot :D A teljesítménykülönbség is érdekel, annak fényében ugye, hogy a két gép majdnem azonos alapokra épül.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15) Raysen623 válasza a.sebi (#11) üzenetére


Raysen623
addikt

Az egyetlen ami tetszik a box-nál, az a Forza lenne, DE mivel nem vagyok túl nagy autófan ezért kibirom nélküle! A Ryse szimplán gagyi lesz ami a játékmenetet illeti - sajnos! A Titanfall nem mozgat meg, mivel egy COD másolat lépegetőkkel...a Halo meg soha nem is érdekelt...Szóval marad a PS4!

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#16) bAtt001


bAtt001
addikt

angry birds-re mégegy WTF tőlem is :D de nem csak az árára hanem a helyigényére is, mi a fene foglal azon 1.5GB-ot? :DDD

(#17) Peat;)


Peat;)
veterán

Arról volt szó a FIFA14 már teljesen az új konzolokhoz igazított saját motort kap és már valamennyire kiaknázza a képességeket. Ehhez képest a 9 giga nem sok. :F

(#18) devast válasza =WiNTeR= (#1) üzenetére


devast
addikt

Ez azt tudja, hogy azon a piacon sokan vannak olyan mérges madarak, akik annyiért megveszik.

(#19) a.sebi válasza Raysen623 (#15) üzenetére


a.sebi
őstag

Nem tom miert mondod hogy a titanfall cod másolat, ezzel az erővel a killzone méginkább az... Ha neem tudnád hogy a. Tf et régi cod fejlesztők készítík akkor ilyet nem mondanál...
De hát ez a kijelentésed jellemzi a hozzáértésedet, kb olyan a szitu mintha egy apple boyal beszélgetnék arrol hogy miért jobb a droid mint az ios

(#20) Mythsardan válasza devast (#18) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Biztos lesznek páran :(((

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#21) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Egy kettőnek akad azèrt mérete.

Angryn èn is meglepődtem amikor láttam újságba, kicsit sok èrte. :DD

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#22) Dexar007 válasza a.sebi (#11) üzenetére


Dexar007
veterán

Uncharted, The Last of Us, LittleBigPlanet, God of War, Metal Gear Solid, Killzone, Ratchet & Clank, HeavyRain, Resistance, Gran Turismo, MotorStorm .... és a lista közel sem teljes.

Xbox-nál? Forza,Halo,PGR ... őőő .. a többi pc-re is van.

Ez erős csúsztatás persze,de a Ps mindig is az exkluzív címek miatt volt vonzó,és ez most sem lesz másképp. Igaz, nyitócímnek egy új Uncharted-et el tudtam volna képzelni,mert így ez valóban elég karcsú..de konzolt sem a megjelenés napján kell venni.

Give me your cum,bull!

(#23) kovsol válasza Dexar007 (#22) üzenetére


kovsol
titán

Gears of War még Xbox360 húzócím.

May the Force be with you!

(#24) JanR


JanR
addikt

Nem semmi árak az biztos :U Vesz az ember 5-6 játékot aztán már a konzol áránál van.

(#25) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Elég nagy bajban lennék, ha konzolt kéne választanom. Mind2 félnél vannak nagyonjó cuccok, de melyiknek lesz jobb/fejlettebb a mozgáskövető rendszere és az arra épülő játékok, teszem azt sport és egyéb ügyességiek? Mert engem főleg ez mozgatna, autózni a valóságban is tudok, illetve pc-n. :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26) parandroid válasza JanR (#24) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vársz fél évet (vagy sokszor akár csak 3 hónapot), és megveszed őket 20 dolcsiért / euróért. Vicc az az ár, amennyivel a prémium játékok indulnak. Persze kereslet az van rá így is, úgyhogy hadd menjen, nekem meg tökre nem fontos, hogy mikor próbálom ki, amennyit én játszom - mindig van mit csinálni így is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#27) mephi666 válasza parandroid (#26) üzenetére


mephi666
nagyúr

itthon is? mert ha röhögni akarok, akkor csak besétálok egy konzolos boltba, vagy valamelyik hipermarketben megnézni a játékok árait :DDD több éves címek mennek 10ezer környékén, amiket ügyesen megveszünk pl angliából 10fontokért vadonatújan, vagy használtan töredékéért... én mondjuk türelmes vagyok: nem játszok megjelenés napján új játékokkal, viszont ahogy (számomra) elfogadható lesz az ár, lecsapok... így is túl sok a játékom és kevés az időm: nyugodtan megvárom majd castlevania los2-nél is, hogy 10-15font legyen, esetleg 20körül valami ce :K (más meg perpillanat nem nagyon hoz lázba: talán a gta5 előtte, ha beáll erre az árszintre) ...ja és ezzel a kivárással elkerülöm a zsákbamacskát is (resi6nál meg aliens cm-nél is elkapott volna rendesen az ideg, ha előrendelem)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28) mentoloshypo válasza myckie2 (#10) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Annyira nem kell meglepődni 41 gigácskán, 2007-ben a generáció legelején az MGS4 ennyi helyen terpeszkedett a blu-ray lemezen, de a God of War 3 is ekkora terjedelmű volt.

Én inkább meglepődtem, hogy a messiásként várt új generációs verziók még mindig DVD-re van kalibrálva.

(#29) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Jah, amúgy fúj péesnégy a videó magnó (ahh elnézést, exbákszván) sokkal jobb lesz... :P

(#30) Plazmacucci válasza mentoloshypo (#28) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát nem a textúrák foglalnak rajta annyit :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31) JanR válasza parandroid (#26) üzenetére


JanR
addikt

Én tervezem egy PS4 beszerzését, csak ugye akkor kéne több játék is, de ilyen árak mellett. Előrendelni nem fogom, majd a karácsonyi mizéria után beszerzek egyet, nem lepődnék meg, ha az ára is elmozdulna lefele egy kicsit. Na meg tegyük hozzá, hogy GTA V-vel szeretném megvásárolni :)

(#32) a.sebi válasza Dexar007 (#22) üzenetére


a.sebi
őstag

Az azért remek hogy felsoroltam majdnem az osszes exclusivot ami megjelenz ps 3 ra, olvass bele a cikkbe, itt a ps4 nyitócímeiről volt most szó

(#33) kovsol válasza Plazmacucci (#30) üzenetére


kovsol
titán

hanem az , hogy redundásan volt rajta az adat

May the Force be with you!

(#34) Raysen623 válasza a.sebi (#19) üzenetére


Raysen623
addikt

Nyugodtan fikázzál droidos kisfiam, de attól még Te sem vagy szakértőbb nálam...Amit írtam, csupán személyes benyomás, mivel mindkét játékot figyelemmel kísérem egy ideje, nézem a videókat, olvasom a cikkeket stb. Szóval leírom mégegyszer hátha ismét átsiklottál rajta (talán túl gyorsan mozog a szemed): személyes benyomás, impresszió, vélemény, érzet vattafak. Jó ideig COD-oztam szóval ne akard nekem elmesélni milyen is az.....Egyébként iOS-em van, de nem vagyok almaboy, van droid is táblagépen de kész katasztrófa....Vita zárva, szép álmokat.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#35) a.sebi válasza Raysen623 (#34) üzenetére


a.sebi
őstag

Szerencsètlen:)

(#36) Dexar007


Dexar007
veterán

Mindenki nyugodjon le a pic**ba:DDD

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#37) Put2


Put2
tag

Atya Úr isten.. Itt aztán vannak árak :D

(#38) Raysen623 válasza a.sebi (#35) üzenetére


Raysen623
addikt

Látom elhagyott az erő.... :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#39) a.sebi válasza Raysen623 (#38) üzenetére


a.sebi
őstag

Igen, mert en nem mondtam semmi roszat, csak annyit, hogy nem codcopy a game,
Es fikáztam az iost...de hūlyeseg a codot hasonlìtani a titanfallhoz...
De tudod mit legzen igazad, nintendòzzál...
Bocs mobilròl ment ...

(#40) DonDennis


DonDennis
senior tag

NBA 2k14 megéri a 41gb-t, eddig ami teszteket olvastam nagyon dicsérik a játékot, grafikában nagyon durva lett és játék élményben is sokat nyújt, én első körben csak ezért veszek majd next gent.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#41) jalicsbal


jalicsbal
tag

Assassin's Creed IV: Black Flag PS4-en is magyar felirattal lesz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.