Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jookomak


jookomak
őstag

Mióta bejelentették, hogy kiadják a god of war 1,2-t ps3-ra, azóta kevésbé érdekel a ps2 kompatibilitás. bár a metal gear solid-okat szívesen végigjátszanám.

(#2) Def26


Def26
félisten

Nagy ötlet. Ezzel ki is köszörülnék a PS2 kompatibilitási problémát. Habár nem hiszem, hogy a régi ps2 lemezeket bárhogy be lehet majd "regisztrálni". :U (Szvsz pénzt csinálnak ebből is. ) Ha jól sejtem arra gondolsz, hogy beregeled, és "ingyen" letöltöd az adott játékot PSN -ről.

A Dreamcast rész is marha jó ötlet. Nagyot lépne előre ezzel a PSN. :K

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) Zsoccc válasza Def26 (#2) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Igen, valami ilyesmire gondoltam. Egy szép gesztus lenne ez a Sony részéről.

(#4) Def26 válasza Zsoccc (#3) üzenetére


Def26
félisten

Az biztos. Valószínűleg megint megugorna az eladási statisztika. 3 in 1 gépet kapnának a vásárlók. :))

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) orkester


orkester
senior tag

De jó lenne végre. Pont a napokban gondolkoztam, hogy veszek egy Ps2-t, a kimaradt/félbehagyott játékok miatt, de így azt hiszem várok vele.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#6) Siera


Siera
senior tag

én sztem max a SotC-t szedném le,de szép gesztus :D

(#7) JanR


JanR
addikt

Ideje lesz beszerezni egy PS3-at :DDD
Egyre jobb dolgok derulnek ki rola, meg persze jatszani szeretnek mar vegre a Little Big Planet-el ;]

(#8) DiVaD


DiVaD
senior tag

Ennek nagyon tudnék örülni. A legjobban annak örülnék, ha DC játékok is fent lennének, mert a PS2 offline módon megoldható. Max. az ember használtan vesz konzolt. De a lemez bereggelés lenne a legjobb, de amíg PS1 játékok is fent vannak 5-6$-ért store-on addig csak reménykedni lehet.
Amúgy PS1 játékokat az összes viszi?

(#9) dezz


dezz
nagyúr

Úgy tűnik, már nem lehet letölteni.

(#10) nike_ válasza dezz (#9) üzenetére


nike_
addikt

Jaja ;]

(#11) DiVaD


DiVaD
senior tag

Egyedül azt sajnálom, hogy nincsenek Classic demók. Az azért jók lennének. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.