Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adamssss


adamssss
veterán

Ezek az "apró" hibák mennyire javíthatóak patch-ekkel? Illetve már "elég" rég megjelent a játék. Azóta volt érdemi előrelépés?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#2) electrodoki válasza adamssss (#1) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Én azt sem értem, hogy gondolta a cikk író így 2018-ban a tesztet :D Egyébként semmi javulás, sajna ugyanolyan hulladék. Ahogy eső, vagy bármi meteorológiai tényező van, szétakad... Van alatta vas, az adatlapomon látható. De ez csak egy bug, a százezerből..

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#3) jorgoszka válasza electrodoki (#2) üzenetére


jorgoszka
tag

Nálam GTX970-nel simán megy Full HD-ban, High/Ultra grafikai beállítások mellett.

Ami viszont nagyon igaz, az a sok apró, de annál bosszantóbb hiba. Pont emiatt parkolópályán van nálam a játék Karrier módja, hátha néhány DLC és "pecsenye" után sikerül az összesen úrrá lenni. Pl.: Bathurst, havazás, havas aszfalt, a gép meg úgy megy rajta, mintha száraz lenne az aszfalt. Esélyed sincs pontot szerezni. Egy a sok közül. :W

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#4) proci985 válasza adamssss (#1) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nagyreszuket mar javitottak, az AI pl mar nem tud zuhogo esoben elhuzni (hockenheim classic porsche 962 komboval pl). emberi jatekosoknak pedig mindenkinek ugyanott van a tocsa mar ket patch ota ami az elejen kritika volt.

alap nehezseg egyebkent tenyleg palyaismeretet es gyakorlatot feltetelez, de lejjebb lehet huzni, kezdo fokozaton pedig tenyleg konnyu es nemi tapasztalattal ugy is lehet nyerni, hogy az ember akkor latja eloszor a palyat az adott kocsival.

en 70 ora alatt egyszer se futottam bele CTDbe, igaz en i7 / 32GB komboval tolom, lowon a VR miatt (joval 4K folotti pixelszamon).

a VR supportja egyebkent elsorangu, ahogy a haromkijelzos is.

rossz ido pedig nem alkalmas hotlapra, de ahogy spaban a fel palyan sut a nap, a felen zuhog az eso, a harmadik reszen pedig szarad (ahogy adott esetben egy valos futamon is), na az az, amiben a project cars 2 tenyleg eszmeletlent alakit immerzioban. jobb idot senki nem fog menni, de a bathursti hegy hoesesben telen eszmeletlen elmeny volt, ugyanugy, ahogy megprobalni nordschleifen hoviharban 8perc ala menni.

a belter pedig vrhez pont tokeletesen kidolgozott. egyetlen baja, hogy tenyleg magas a gepigenye, VRben az 1080ti is magas supersampling mellett mediumra epp eleg.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#5) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Nagyon sok csiszolatlanság van a játékban, viszont az összes többi autós cuccnál jobban visszaadja a tényleges autóversenyek élményét. Mondjuk az Eurosporton látott FIA WEC vagy Le Mans 24 órás versenyeket itt lehet legjobban reprodukálni. Pont olyan fapados, jó és rossz értelemben is igénytelen, mint egy versenyautó. Spártai, ha lehet így fogalmazni, de annál erőteljesebb. Én imádom.

A bugok nagy részét a 3.0-ás patch-csel egyébként már javították, de készül a negyedik adag hibajavítás is. Sajnos kell alá az erős hardver, az tény. Xbox One X-en játszva teljesen sima 60 fps, van többféle grafikus mód, és nagy mezőnnyel, esőben is csak ritkán akadozik, persze van rá példa.

Összességében sokkal jobb, mint az első rész, messze nem tökéletes, de rengeteg olyan dolgot tud (dinamikus időjárás és napszakok, élethű bevilágítás, nagyon jó motorhangok), amiket mások jelenleg nem, vagy nem ilyen szinten.

A játéknak soha nincs vége.

(#6) atike


atike
nagyúr

Na majd ha azt a sok apró hibát is javítják... Ennyire elcsúsztak a kiadással, hogy azokra már nem volt idő? Oké, majd jön patch, de akkor is... :U

(#7) Segal


Segal
veterán

Nekem ennek ellenere tetszik a jatek. Oculussal nekem boven jo kategoria.

Kivancsi vagyok mikor er ide Elnano:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#8) gyurica úr


gyurica úr
tag

Én PS4 Pro-n használgatom, és nekem tetszik a játék összességében.

Bár azt, hogy az alapbeállítás okés az autóknál, szerintem nem teljesen fedi a valóságot.

A hangok nagyon jók, a pálya, és az autók viselkedése is rendben van, és a többször "megénekelt" évszak változások tényleg szenzációsak. :-)

Aki nem foglalkozott korábban szimulátoros játékkal, mint én annak az autók beállításaival rengeteg idő el tud menni.

Vannak számomra érthetetlen menübeli megoldások, hogy mi honnét érhető el, de nem bántam meg, hogy megvettem a játékot.

Igazából az idő kevés rá, mert mellette ott van a GTS is ( :) ), így felváltva játszom velük.

Ha lesz PC3 mindenképpen megveszem, ha megtehetem.

(#9) Moleman


Moleman
addikt

Én GTX960-on próbáltam 768p-ben, ultrán szépen fut. De szerintem csak ennyit tud, hogy szép, mert a szimulátor élmény nagyon nincs meg az Assetto Corsához képest. Egyrészt alig ismerte fel a G25-öt (játékban combined pedálra kellett állítani, míg a profilerben nem, addig a kormány mozgatását sem észlelte...), a valóságtól pedig nagyon messze van, minimális és esetleges ellenkormányzással irreális drifteket lehet tolni (természetesen minden segédlet ki van kapcsolva). Az AC valósághűbb bármelyik alacsony költségvetésű utólagos pályával/autóval is.

[ Szerkesztve ]

(#10) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Sikerült letesztelni egy SZEPTEMBERI játékot? A teszt hiánya kevésbé lett volna tragikus, mint január végén kiadni a tesztet.

(#11) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Ez sem lett olyan világmegváltó mint az előző rész.
Szerintem 85 pont teljesen megfelelő rétékelés.

(#12) Jeanne d'Arc

Számomra jobb mint az új GT, az valahogy nagy csalódás.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#13) b.


b.
félisten

Huh, némely mondat olyan kacifántosan, szinte értelmetlenül lett megfogalmazva, hogy kétszer is neki kellett futnom az értelmezésének..
Sok helyen értelmetlenül vannak az írásjelek, kettőspontok.

"Illúzióromboló, milliónyi apró bugokból a folyamatosan megjelenő, fizetős DLC-k ellenére rengeteg van, egy igazságos időmérő/büntető rendszer csak álom lehet, időnként a lehetetlenséghez közeli időket futnak a virtuális ellenfeleink – őket jellemzően kevésbé befolyásolja a tragikus időjárás, mint a mi kocsinkat."

Itt nem is értem a következtetés logikája a fizetős DLC-nek a bugokhoz,meg kb. 5 gondoltat és kifejtendő hiba, van belesűrítve egy mondatba.

Mindettől eltekintve köszönöm a cikket, csak tanácsként , építő kritikaként írtam a fentieket.
Biztos vásárlás lesz a részemről :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) ForRedGlory válasza Dr. X (#10) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nemreg a Resident Evil: Revelationt fikaztak szet (szanalmasan) teszteles cimszoval, ami egy tobb eves resz. :D

En sem ertem, hogy mi ertelme van honapokkal kesobb irni egy tesztet, ami meg annak is keves... Egy szimulator eseteben sokkal tobb dolgot meg kellene emliteni, mint a grafika, fika, bug es tarsai...

[ Szerkesztve ]

(#15) NandoXXL válasza b. (#13) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Mit nem értesz? Fizetős tartalomra van idejük, javításra nincs.Segítek még: illene rendbe rakni a játékot, és utána foglalkozni a DLC tartalmakkal. :DDD Amúgy korrekt iparos munka, csak sorjázni kell még.

[ Szerkesztve ]

(#16) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nekem a normális single karriermód hiányzik. Meg a kocsik nagyon csúszkálnak, irányíthatatlanok xone controlleral.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#17) b. válasza NandoXXL (#15) üzenetére


b.
félisten

És ezt így láttad megfogalmazva ahogy leírtad? Na akkor tudod már mit nem értek? :N
Ha a játékra gondolsz,a korrekt munkával, akkor nekem is ez a véleményem. Megvárom amíg beesik valami erősebb akcióba, úgy sincs sok időm most ilyen típusú játékra, ráér.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#18) proci985 válasza GodGamer5 (#16) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mi hianyzik neked a normalis single karrierbol?

kb 80 oras, az osszes letezo autoosztalyt lefedo, valtozatos karrierje van, emiatt kerdezem.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19) gyurica úr válasza ForRedGlory (#14) üzenetére


gyurica úr
tag

Talán annyi, hogy 3 (?) jelentősebb update jött ki a megjelenés óta, amiben ha jól emlékszem, csak javítások, fejlesztések voltak, autók, pályák nem.

http://www.player.one/project-cars-2-301-update-new-online-mode-140-fixes-improvements-122327

(#20) GreatL


GreatL
őstag

Hétvégétéket el van írva a cikkben

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#21) ribizly


ribizly
veterán

De jó volna már végezni az első részével... Alig volt időm arra is. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Akad hibátlan játék? :O :F Remélhetőleg felpatchelik majd.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.