Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beteg


beteg
őstag

Az ára vicces.

Csak futni kell!

(#2) #10691584 válasza beteg (#1) üzenetére


#10691584
törölt tag

Hú a 2 dimenziósból 3 dimenziós hatást csinál mmmh.. már vakulok is :R

(#3) Gabir válasza beteg (#1) üzenetére


Gabir
aktív tag

Egy több tíz milliós autóé nem?

[ Szerkesztve ]

(#4) gianni85


gianni85
veterán

és ez miben különbözik a BDP-105 től, ami "csak" 1200$? Egyébként durva cucc... elfogadnám

[ Szerkesztve ]

(#5) gianni85 válasza beteg (#1) üzenetére


gianni85
veterán

nem te vagy a célközönség, ennyi.

(#6) flexxx2


flexxx2
őstag

ez a sok funkció mind benne van egy TVben is, a kérdés jobban csinálja-e, és látni is lehet-e a különbséget

(#7) Dassler


Dassler
őstag

Nem occó, az biztos. Sokan mindig kiakadnak az árakon. Nyilván van benne egy adag márkanév is, de ugye a komplex folyamat, ami egy termék mögött van, annak ára van. Válogatott és tesztelt alkatrészek, amit ugye nem ingyen csinálnak, meg nem minden 10.000. terméket ellenőrzik szúrópróba szerűen, hanem mondjuk mindegyiket, stb. Pont ebben különbözik egy 100$-os lejátszótól. Ha valaki erre nem tart igényt, vehet mást, nagy a kínálat szerencsére.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#8) bteebi


bteebi
veterán

Nice. Mondjuk az ára is prémium... :U

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#9) beteg válasza gianni85 (#5) üzenetére


beteg
őstag

szerinted ki a célközönsége?

Csak futni kell!

(#10) gianni85 válasza beteg (#9) üzenetére


gianni85
veterán

Aki ki tudja használni az összes funkcióját.
1. van egy régi, de minőségi AV erősítője, amit nem kell az új hangformátumok és csatlakozók miatt lecserélni.
2. sztereó és 8csatornás referencia DAC van benne, én pl. szívesen etetném rajta keresztül a sztereó rendszeremet is.
3. Füles erősítőt is ki tudnám használni
stb

bár hozzá kell tennem, hogy nem értem még mi indokolja ennek az 1700$ árat, nekem az 1200$-os "JP" nélküli modell birizgálja a fantáziámat

[ Szerkesztve ]

(#11) MaUser válasza beteg (#9) üzenetére


MaUser
addikt

Mondjuk egy átlag felső-középosztálybeli amcsi (mérnök, orvos, stb.), akinek a 3 fürdőszobás suburbiai lakásában van egy külön moziszoba is, amiben a hangcuccok értéke több, mint az átlag magyar mérnök kétévnyi fizetése. :)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#12) Dassler válasza MaUser (#11) üzenetére


Dassler
őstag

😊

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#13) dabadab válasza MaUser (#11) üzenetére


dabadab
titán

Es o miert nem rendes HTPC-t hasznal normalis szoftverrel, ahelyett, hogy egy meglehetosen korlatozott medialejatszoval szenved?

DRM is theft

(#14) #06658560 válasza flexxx2 (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

Melyik TV tud SACD-t lejátszani?

#13dabadab: htpc-k közül mennyi tud SACD-t lejátszani?

[ Szerkesztve ]

(#15) dabadab válasza #06658560 (#14) üzenetére


dabadab
titán

Eros a gyanum, hogy ez sem a nativ DSD streamet jatssza le, hanem atkonvertalja PCM-be, ugy meg a HTPC-knek is megy.

szerk: ja, nem, ES9018 van benne, az tud DSD-t is.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#16) xmaas


xmaas
őstag

Jo cucc de az arra igazgatoi fizetesekhez van igazitva

(#17) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Szép darab. De itthon ez nem hír értékű infó.. szerintem.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#18) #06658560 válasza xmaas (#16) üzenetére


#06658560
törölt tag

Miért gondolod? Tán azt hiszed Magyarország a világ közepe?

(#19) Gabir


Gabir
aktív tag

Havi nettó 400-500e Ft-nak megfelelő fizetés mellett nem kell sokáig spórolni rá.
És az nem csak nyugaton van.
Ahogy elnézem, nem kevés televizió van 2-300e ft körül vagy felett.
Érdekes mód azok is fogynak.

[ Szerkesztve ]

(#20) Benzoldog


Benzoldog
tag

Nekem is tetszik, de az ára igen hajmeresztő. :D

[ Szerkesztve ]

(#21) MaUser válasza dabadab (#13) üzenetére


MaUser
addikt

Jó kérdés, én pl. azt használok, mert 100eFt-ig nem találtam olyan médialejátszót ami megverne egy beállított jriver+madvr kombót legalább képben, használhatóságban meg ez közel esélytelen. De pl. nekem is ugrál négy percenként egy frame-t a lejátszás, mert nincs normális 24p nvidia-n. Simán elhiszem, hogy ezt nem viseli el valaki, aki sokat áldozott időben és pénzben a mozijára. Emellett egy ilyen lejátszó képileg összességében előbbre van, mint nálam a htpc (kivéve upscaling).

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#22) solaris17


solaris17
aktív tag

Ennyit nen fizetnék az oppo-ért :))

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.