Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Hát pár hónapot megéri (megérné) várni vele. Jelen állapotában akad pár bug a kampány játékmenetben és az engine-ben (az átvezető animációk kb. 8-10 FPS-el mennek nálam például).

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) Tyrel válasza Cifu (#1) üzenetére


Tyrel
őstag

Valamelyik streamer olyasmit mondott hogy ami most játszható Beta 2 az még nem végleges és lesz launch day patch is... remélem tényleg lesz, és kiküszöbölik vele a legégetőbb issue-kat, mert ma este szeretnék nekiállni...

BUUURN HERETICS!!! ;]

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#3) Cifu válasza Tyrel (#2) üzenetére


Cifu
nagyúr

Túl sok hiba van benne ahhoz, hogy az elmúlt két hétben ezeket orvosolhassák.

Pl. a Necron kampányban megnyílik a második szektor, de ha nem állsz neki egyből hajót építeni oda, és elfoglalják a rendszert a következő körben, akkor bukovári van, mert követlenül nem lehet mozgatni a flottákat a két szektor között.

A bal shift gombot (nav-pontok) nem lehet átkonfigurálni.

Egy csomó helyen találkoztam placeholderekkel meg speciális karakterekkel terhelt feliratokkal.

A flottakezelő ablakban (ahol "eladni" és "venni" lehet hajókat) ha vásárolsz, akkor jobb oldalt alul rá kell nyomni a jóváhagyás gombra, hogy megvalósuljon. Viszont ha ugyanitt eladod az egyik hajódat, az minden további nélkül megvalósul.

Azt már említettem, hogy az átvezető videók élvezhetettlenül szaggatnak.

És ez csak az, ami így hirtelen eszembe jutott...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) persil


persil
nagyúr

Basszus hirtelen úgy olvastam, hogy Battlefield Gothic, mondom is magamban mekkora zsírkígyó lenne valami Fantasy-sített BF... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5) MikeWazowski válasza persil (#4) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Vagy inkább nem... ;] :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.