Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) RexMaximus válasza elithun (#5) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Nem tudom, hogy jutottak erre a kovetkeztetesre :). Van melo, csak oda kell a tudas is, ami amugy megszerezheto az internet koraban. Alazat meg raforditott ido kerdese. Ezzel el is jutottunk arra amit irtal - "user error".

Ennek okait boncolgattam postomban, amit irtal, megerositi azt.

(#6) nemlehet

En a sajat generaciomrol irtam, meg akikkel egyutt dolgoztam es fiatalabbak.

1. Nem tudassal van a baj, a tudas az potolhato, megszerezheto. De ha mas a szandek ezzel veget is ert az egesz. Bizony a szandekkal van a baj. Ha ez egy kapcsolo lenne amit atkapcsolunk akkor nem is lenne akkora gond. (fikcio)

2. Az egy kulon vilag. Igazabol ha hatekony szervezes tortenne ott akkor jelentosen csokkentheto lenne az apparatus. Na ezt senki se vallalna be :)

4. Ez visszacsatolhato az egyeshez. Ha szandekodban all jo szakembernek lenni akkor meg is teszed azt ami ehhez szukseges. Ez ma sokkal konyebb mint regen, itt a net, csak sokan nem tudjak (akarjak) hasznalni. Nem csak tibiatyas kontent van fent :).

A hiany abbol van amire szukseg lenne. Ezert hiany, meghozza igazi :). Ez nem szokas kerdese, hanem funkcioe. Van e olyan aki el tudja latni az adott funkciot vagy nincs. Ez fekete vagy feher, igen vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.