Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) munky


munky
őstag

Ez szimpatikus a Valve-ban: nem akarnak EA módjára minden évben lehúzni egy újabb rókabőrt a nagyobb neveikről...

Bár a HL2 kiegészítőit heggeszthetnék gyorsabban is...

(#2) whatever válasza munky (#1) üzenetére


whatever
aktív tag

A nem akarnak helyett inkább a nincsenek ötleteik és szenvednek hogy összehozzanak valamit kifejezést használnám.

(#3) LucifeI2 válasza whatever (#2) üzenetére


LucifeI2
őstag

Jó nagy hülyeséget írtál.

A folytatás nem a Portal első része lesz, új skinekkel, néhány extrával.

Szerintem ez éppenséggel azt jelenti, hogy nem akarnak kiadni egy ugyanolyan játékot csak más textúrákkal.

(#4) orbano válasza whatever (#2) üzenetére


orbano
félisten

igen persze. az EA meg azért ad ki mindenből egy folytatást évente, mart annyira teli vannak ötletekkel, hogy ha ritkábban adnák ki, akkor felrobbanna a designerek feje :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#5) illusiON válasza whatever (#2) üzenetére


illusiON
őstag

hát, ha azt mnézzük ők legalább szenvednek érte... csak túl sok ideig :F

( : no woman no cry : )

(#6) fpeter07


fpeter07
veterán

megvan a portal és nem is játszok vele
na majd töltök le pár mapot csak lusta vagyok hozzá ;]

(#7) #97544192


#97544192
törölt tag

Nekem is megvan, jó játék, de annyira nem köt le... Ettől függetlenül kíváncsi leszek a folytatásra. Hajrá VALVE! :DD

(#8) maxlanders válasza #97544192 (#7) üzenetére


maxlanders
tag

Én már kétszer kijátszottam. Szerintem jó.
De ha csak módosítás lesz a "2.rész" az is jó lenne!

(#9) sti10p


sti10p
senior tag

1. Ami leginkább tetszett a Portal 1.-ben, az hogy teljesen erőszak mentes játék (remélem ezt a formuát betartják)...

2. Javaslatok a 2. -részhez:
A környezet túlságosan statikus, bár nekem bejön ez a futurisztikus, steril, labor feeling, de kicsit fel lehetne dobni ezzel-azzal: Lehetnének videók pl. bizonyos fiktív kíséreltezésekről, amik a falakon, és/vagy ami még jobb: a liftekben futna monitorokban, nekem az a torzított speach kicsit kevés volt...

A szobák elég "üresek" voltak, olvastam, hogy eredetileg sokkal sokszínűbbre tervezték őket, szemtem jobb lenne egy kis változatosság...
A lifetek midíg ugyan olyanok voltak, lehetnének legalább más színűek, stb...

Az egész játékban elég "egyedül" éreztem magam, jó lenne - ha nem is aktívan - de valahogy bekalkulálni más karaktereket is, pl., hogy nem én vagyok az eggytelen teszt alany a laborban és néha látni, ahogy npc-k gurulnak erre-arra... Még akár egy kis strory is lehetne, nem?

[ Szerkesztve ]

XY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.