Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) brian1987


brian1987
tag

És van aki ilyennel vagy ezzel játszik? :F

Régi értékeléseim :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=brian1987

(#2) ldave válasza brian1987 (#1) üzenetére


ldave
félisten

Nem is tudom, az első részből 11 és fél milliót adtak el világszerte. Lehet csak papírnehezéknek vették.

A Slime draws near! Command?

(#3) ViharVadász válasza brian1987 (#1) üzenetére


ViharVadász
őstag

Kipróbálnád azonnal beleszeretnél :K
Én is így voltam vele eleinte, de végül úgy döntöttem megveszem a Black Version-t, és hát nos... Le se bírom rakni! [link] Itt még ráadásul lehet követni is Online, hogy ki mit művelt(ki kivel párbajozott, cseréltek, stb...) :)
Én tuti beszerzem előbb-utóbb a 2. részt is, abból is lehetőleg a Black verziót. Remélem itt is lesznek majd Online funkciók :)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#4) Specter


Specter
tag

Én simán! :))

(#5) brian1987


brian1987
tag

Ba***ki :DDD szerintem ez 6-8 éveseknek való.
De ez is csak szubjektív vélemény volt, mint az 1 hsz-em.

Régi értékeléseim :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=brian1987

(#6) Kanczy válasza brian1987 (#5) üzenetére


Kanczy
veterán

És mekkora tévedés... nem is tudjátok, milyen mély a harcrendszere :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#7) ViharVadász


ViharVadász
őstag

[link] Itt van az első részről egy teszt. Az egyik híres kritikus oldalon(nem jut eszembe a neve:S) maximális, 40/40 pontot kapott az első rész, a 2. rész ha jól emlékszem 35 feletti pontot kapott. Egyébként igen örülnék neki, ha a 2. részbe már változó időjárás is lenne, mert 1. részbe városonként más-más idő volt, örülnék neki, ha pl itt-ott beborulna és esne az eső meg ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#8) Daczy válasza brian1987 (#5) üzenetére


Daczy
aktív tag

Erősen tévedsz! Inkább idősebbeknek való, nem olyan egyszerű egy jó Pokemon csapatot összerakni. Nagyon bonyolult a harcrendszer, és a játék végigjátszása során gyakran vannak fejtörők, gondolkodást igénylő részek. Nem az idióta anime-ből kéne kiindulni!

(#9) Specter


Specter
tag

Legjobb handheld RPG kb.

(#10) Kvelstadt válasza brian1987 (#1) üzenetére


Kvelstadt
veterán

van.
én még a gba-s verziókkal játszottam. hasonlított ehhez csak sokkal csúnyább volt. a pokémonok meg sem támadták egymást vagyis nem volt hozzá animció csak kiírta a sebzést és ment lejjebb az életük ők meg ott álltak egymással szemben. de ettől függetlenül 70órát lazán beleraktam egy részbe mert baromi jó volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#11) szabakaa


szabakaa
aktív tag

best games EVER! :DDD

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#12) GeryFlash válasza Kvelstadt (#10) üzenetére


GeryFlash
veterán

a sebzéseknek volt animációja, nem is gyenge :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) Kvelstadt válasza GeryFlash (#12) üzenetére


Kvelstadt
veterán

jaj tényleg. ah három vonal ami karmolás (és társai) összesen állt vagy 20pixelből tényleg animáció volt. hogy is felejthettem el? fire led-leaf green-be azért biztos volt összesen vagy 200órám. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#14) GeryFlash válasza Kvelstadt (#13) üzenetére


GeryFlash
veterán

a szart, a tüzes támadások a surf animációja, a hurrikán, ezeknek mind tetszetős animációja volt... és igen 20 pixel, nézd meg mekkora volt a felbontása a gba-nak

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#15) tobal válasza brian1987 (#5) üzenetére


tobal
tag

Ja igen, egy összetett harcrendszerrel és normális sztorival rendelkező RPG az gyerekeknek való, bezzeg a "mész oszt lősz" játékok sokkal felnőttesebbek :D. nice one

(#16) Beri78


Beri78
őstag

hát lehet lassan ki kell egy ilyet is próbálni :K

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#17) Kvelstadt válasza GeryFlash (#14) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kezdenek beugrani az emlékek. Tényleg micsoda animációk. Igazad van és én kérek elnézést! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#18) Specter


Specter
tag

Sima gameboyosra gondolsz nem? Ott nem voltak animációk.
GBA-n voltak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.