Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Ideje lenne már. Persze azok akik nem rég vettek gépet, biztos mást szeretnének. :))

(#2) pschio


pschio
őstag

úgy se veszek konzolt :)

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#3) james001


james001
veterán

Előbb fókuszáljanak a PSVita-ra,hozzák ki még karácsony előtt aztán utána jöhet a PS4 :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4) Akos96


Akos96
senior tag

Xbox 720... lol. Utána hogyan tovább? Xbox 1440? :DDD

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#5) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Akkor gondolom a grafika dx11.1-el fog felérni. Sajnálatos. :W

PS4

(#6) Neoteric válasza Akos96 (#4) üzenetére


Neoteric
addikt

1920 ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#7) h-yle


h-yle
addikt

Nincs az az isten, hogy 2013 karacsony elott uj konzol jojjon a Sonytol.De 14 valoszinubb.
Jovore max elhintik, hogy lesz valami, 13-ban rendesen bemutatjak, es ha sietnek 13 ev vegen lesz belole valami, de inkabb utana.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8) kapeti07


kapeti07
senior tag

Nálam az X360 is csak porosodik mostanában :(

Xbox: kapeti

(#9) Tomekk. válasza h-yle (#7) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

PS2 után is 6 évvel jött a PS3 úgyhogy simán jöhetne, meg jönnie is kéne az új Xbox-al egyetemben, mert már nagyon elavultak ezek a gépek.

(#10) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Én elképzelhetőnek tartom a 2012-es E3 bejelentést, és majd utánavaló évben 2013-ban valamikor kiadják. Jöhet a váltás. Sőt .Nagyon is kellene már. Legfeljebb nem pc platformot váltok , hanem megveszem az új konzolgenerációt.

(#11) Angel1981


Angel1981
veterán

" nem is olyan régen még a legtöbben a 2013-at esetleg 2014-et valószínűsítették a PS4 és Xbox720 lehetséges megjelenési évének. Jelenleg több forrás is biztosnak tartja, hogy a jövőre esedékes E3-on bemutatják az új gépeket."

Magam is azt gondoltam, nincs már messze a megjelenés, hiába, hogy nem nagyon hallani róluk. Pár hónapja még igencsak megszóltak érte páran itt fórumon, hogy "naiv vagyok, 10 éves életciklus, nagyon nehéz egy ilyen hardvert kifejleszteni, stb." - azt egyre inkább úgy néz ki, hogy mégsem kell már sokat várni. :)

Egyébként a Sony részéről meg gáz, hogy egyedit nem tud alkotni, csak lenyúlja mások ötleteit, és esetleg továbbfejleszti...
(Ezt úgy mondom, hogy Sony-ban még nem csalódtam minőség tekintetében, és kedvelem, mint márkát.)

[ Szerkesztve ]

(#12) gab1ka válasza Angel1981 (#11) üzenetére


gab1ka
aktív tag

lolmár a Microsoft-tól nem gáz hogy lemásolta a Sony-t azzal hogy kiadott ő is egy konzolt? (Xbox,Xbox360)

Amúgy szerintem is itt lenne az ideje az új generációnak,a 60fps fullhdbe már most is alapkövetelmény lenne.Mondjuk csak pár hónapja szereztem be egy Ps3at,de valami leírhatatlanul nagyobb élmény egy Tekken6 vagy Gran Turismo 5 a pc-s tucat fpsek után,a megannyi egyéb arcade játékokról nem is beszélve.

(#13) nokia párti válasza gab1ka (#12) üzenetére


nokia párti
őstag

Szívemből szóltál. :D

(#14) Angel1981 válasza gab1ka (#12) üzenetére


Angel1981
veterán

Ezt most úgy írtad, mintha a játékkonzol maga a Sony találmánya lett volna...
A Sony lemásolta a Wii irányítóját, majd most, hogy látja, hogy a Microsofté népszerűbb, áttér arra? :F
Áhhhhhh......
Jó, mondjuk ez még csak pletyka, majd meglátjuk!
Jó lenne, ha az FPS irányítást rendesen megoldanák, mert igenis vacak hozzá a kontroller!

[ Szerkesztve ]

(#15) gab1ka válasza Angel1981 (#14) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Nem azt írtam hogy a Sony találmánya a konzol,csak próbáltam célozni rá hogy mennyire felesleges a "lemásolás"-t mint negatívumot említeni egy ilyen piacon.

(#16) gybazsi válasza Angel1981 (#14) üzenetére


gybazsi
senior tag

Azért abban nem vagyok biztos, h a Kinect népszerűbb a Wii megoldásánál. Mondjuk a Wii eladások mostanában visszaeestek, de azért elég sokat eladtak belőle.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#17) Angel1981 válasza gybazsi (#16) üzenetére


Angel1981
veterán

Én arra értettem, hogy a Kinect a Move-nál népszerűbb.

gab1ka: hát, nézd. Valóban nem csak a Sony másol, de pl. a Nintendo tényleg innovatívabb náluk, nem is kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#18) Fancy-boy válasza gab1ka (#12) üzenetére


Fancy-boy
addikt

És mi van a Nintendoval meg a Segával?

(#19) havasa


havasa
aktív tag

Remélem tényleg így lesz és a 2012 E3-on prezentálni fogják, mert nagyon eljárt már felettük az idő.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#20) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

FPS játékokhoz már tényleg kezdenek kevesek lenni a mai konzolok, azonban sport és fél-szim játékoknál (Forza - Gran Turismo) magasan a legjobb színvonalat hozza...meg kell nézni egy Forza 3-at (de még inkább a 4-et) vagy a GT5-öt...pc-re nem nagyon jönnek ilyen alkotások...(igaz nem is állnak annyira rá a fejlesztők)...de tény hogy a mai FPS-sek már jóval szebbek PC-n. :U

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#21) Sirandrish válasza gab1ka (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Főleg hogy a konzol születésénél a Sony sehol sem volt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) Anubiss


Anubiss
tag

Ez a kép az állítólagos PS4-ről csak szerintem gáz?

(#23) #08052480 válasza sosperecek18 (#20) üzenetére


#08052480
törölt tag

khm khm...Killzone3?

(#24) gab1ka válasza Sirandrish (#21) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Nem is ezért tetszik a God of War 3,mert a Sony x éve él e vagy sem..Erről beszélek..most az ami,ugyanúgy mint a többi konzol..ha ezen úgy csiszolnak hogy beépítenek egy egy bevált fogást attól csak jobb lesz.A Samsung is gyárt tv-t és az Lg is.Kit érdekel akkor egy Videoton fekete fehér őskövület..

(#25) Akos96 válasza Sirandrish (#21) üzenetére


Akos96
senior tag

Se a Microsoft, a Sega, a Nintendo, de még az Atari sem. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#26) Sirandrish válasza Akos96 (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ittenvane

Azé a Nintendo elég hamar beszállt..az Atariról nem is beszélve :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Háhá, áprilisban vettem ezt a sz@rt úgy néz ki adhatom is el jövőre. :C

(#28) zsigus válasza Angel1981 (#14) üzenetére


zsigus
őstag

Azért azt ne felejtsük el, hogy a Sony-nál létezett egy Eyetoy nevű cucc is: Youtube, Wiki, ami kísértetiesen hasonlít a Kinect-re, csak nem 3D-s követéssel rendelkezik, de egy pár évvel előtte jelent meg.
Szóval most a Sony másolja az MS-t vagy a Sony másolja magát? :D

Egyébként jövőre tuti nem fog jönni új PS, max bejelentik, és 2013 vége felé kiadják, és én még a Kinect szerű cuccban is kételkedem.

[ Szerkesztve ]

(#29) Angel1981 válasza zsigus (#28) üzenetére


Angel1981
veterán

Bevallom, az Eyetoy-ról kerek perec megfeledkeztem, igazad van! :B
A Sony idáig 6 éves ciklusokban jött ki az újabb PS-ekkel, valszeg most is ez lesz, így Japánban esetleg várható 2012 végére, Európában meg 2013 tavaszára - szerintem nincs már 2 egész év a megjelenésig. ;)

[ Szerkesztve ]

(#30) djfulness


djfulness
csendes tag

Nekem elég a jó öreg Ps2. Évente 1x használom kb. :DD :Y

(#31) Sirandrish válasza djfulness (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én pont most vettem elő!
Lekapartam róla a 4cm port és toltam egy kis DBZ Budokai Tenkaichi 2-t..
Most 1 évig megint pihen :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) - = Zk = - válasza djfulness (#30) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én csak a kontrollert használom a pc-hez, szal nálam még a gép sem kell ilyen alapon :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33) Gomez86


Gomez86
őstag

A Sony nemrég kijelentette hogy nem akarnak nagy lóvét áldozni a PS4 fejlesztésébe... Na azért egy kamerás mozgásérzékelős cucc, - ami mindenképpen fejlettebb kell hogy legyen kinect-nél, - azért nem lesz ingyen.

De én jobban szeretném ha mindenki (MS/Sony/Nintendo) beleadna apait - anyait a következő generációba! Úgy tovább maradnának életképesek...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#34) retina


retina
tag

addig talán kibirom még a mostani xboxommal!

retinamotors Bt.robogó alkatrészek,robogó bontó,robogó szervíz.Motorok itt:https://www.facebook.com/retinamotors

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.