Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szekra


szekra
őstag

Sokat utazóknak tényleg hasznos cucc, feléért még meg is érné.

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem hordok magamnál bankkártyát. Bedigitalizáltam.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

80$ nagyon sok.

Akárhogy matekozok, mondjuk legyen Ugreen/Orico/Baseus-ból olcsóbban kijövök.

Az meg hagyján, hogy 3D nyomtatóval szerintem elég hamar lehet tervezni hasonló dobozkát, bele kis mágneseket is.

És kész is vagyunk.

Ugreen PD60W Type-C kábel, 0,5m: 3,3$
Adapterek:

Darabja: 3-4$

@pusszycat: Javaslat, előbb olvass, utána kommentelj...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) szekra válasza pusszycat (#2) üzenetére


szekra
őstag

Akkor most olvasd el a cikket és ne csak a borítóképet nézd meg. :N

(#5) bzoli71 válasza Graphics (#3) üzenetére


bzoli71
csendes tag

azért aki már használt Pitaka terméket az tudja hogy az általad felsorolt márkákkal nem egy ligában játszik... :)

(#6) gzbotii válasza pusszycat (#2) üzenetére


gzbotii
veterán

Backupnak sem?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Szép és jó, de nem ér ennyit.

B.Cs.

(#8) joey04


joey04
titán

érdekes cucc, de szvsz ennyit nem ér.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) somogyib


somogyib
őstag

"ha kiveszem az SD adaptert, akkor utána nagyon nehéz kinyitni megint az oldalsó ajtót, mert annak az egyik végét meg kell nyomni, hogy a másik felemelkedjen"

Azt nem SIM-tűvel kell kinyitni?

És amit még a gyártó honlapján olvastam: SD cardreader is egyben, ha van az SD adapterben kártya, akkor a c-c kábellel gépre köthető és olvasható.

(#10) scope2007


scope2007
addikt

Tetszik a cucc, de nem ér ennyit.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#11) Graphics válasza bzoli71 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aki használt Ugreen/Orico/BaseUS termékeket ezt elmondhatja.

Nekem olcsóbb USAMS van, de az is fényévekkel jobb minőség, mint pl a gyári kábeleim. :)

25 ezer forintért ez a Pitaka sok. Akárhonnan nézzük.

Nézz rá arra amit pl. írtam. Töredék áron van ez a minőség. Pitaka túlárazott..

Szívesen látnék egy hasonló packot , de tény ezt összeszedem 5 ezer forintért.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Bog válasza somogyib (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Őszintén szólva kerestem ezt a lehetőséget, de nincs rajta port. Hacsak nem az, amiben gyárilag fekszik a Tpye-C kábel, de ez az eshetőség csak most jutott eszembe, este megnézem, most nincs velem a termék.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) GreatL


GreatL
őstag

Ha ilyet viszel, powerbankot is viszel. Azt meg beteszed egy könnyű neoprén tokba amiben szintén vannak helyek ezeknek a kacatoknak.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#15) somogyib válasza Bog (#12) üzenetére


somogyib
őstag

Igen, amiben gyárilag fekszik szerintem az lesz a port. Én legalábbis képeken így láttam.

(#16) petymeg


petymeg
addikt

80 dodóért a hülyének is megéri.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#17) Graphics válasza somogyib (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Így igaz, gyárilag card-reader.

Sőt írnak valami 16GB-os tárhelyről is

Built-in Data Storage
Import and securely store your important data using the built-in memory card reader and removable 16GB flash drive

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Bog válasza Graphics (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A 16 GB-os tárhely egy pici pendrive, az benne van a cikkben. Az egy műanyag mélyedésben fekszik, offline van.

Kiegészítettem a cikket közben, köszönöm az észrevételeket.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Az iPhone tokjaik egyébként milyen minőségűek? Mert árban vetekszenek a gyáriakkal. :Y

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#20) maximilian4 válasza bollokcs80 (#19) üzenetére


maximilian4
addikt

Jók. Inkább veszek egy pitakát 15-ért, mint egy apple szilikont 20-ért. :D

Maxi

(#22) moleculez


moleculez
veterán

Nagyon bejön, csak nincs rá szükségem :DDD Ha valaki kétlaji életét él (barátnő-otthon-munka), annak is jó lehet. Meg úgy igazából ha valakinek van kistáskája, abban elfér.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#23) crey


crey
MODERÁTOR

Alapvetően ez nem az egyszeri user hobbija, hanem az olyan hülyéké mint én.
Akinek van 100 repülő útja egy évben (Covid mentes időkben), annak bizony az is számít hogy mennyi cuccot visz magával a kéziben, és ezek összeadva mennyit nyomnak (illetve mennyi helyet foglalnak). Később ránézek majd újra, hátha lesz valami speckó kedvezménnyel.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#24) Bog válasza crey (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ezért a neve az, hogy Travel Kit. :D Tök ugyanerre jutottam én is, amikor két-három napos sajtóutakra kell menni repcsivel, akkor csak kézipoggyász, ott meg számít, hogy mennyi hely van még egy zokninak. Vagy a sok kábelköteg helyett egy 360-as kézikamerának, egy mikroportnak, egy külső akkunak, vagy hazafelé egy helyi üveg bornak :P

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#25) FіkuszKukіsz válasza maximilian4 (#20) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Jó néznek ki, de ha egyszer felteszed a telóra, utána soha ne akard leszedni, mert kész szenvedés. Volt akinek a fehér iphonejának ezüst szélét szétkarcolta egy levétellel. Persze a fehér szifon eleve kényes jószág.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#26) moleculez válasza crey (#23) üzenetére


moleculez
veterán

Simán, nekünk a sokadik nyaralásra állt össze az "utazós setup". (mondjuk mióta a gyerekeknek teljes méretű hátizsákot vettünk, cipelik a saját szarjaikat :DDD ;] ) De tényleg egy hosszú több átszállásos repülőút alatt minden ilyen apróság sokat segít. :K

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#27) maximilian4 válasza FіkuszKukіsz (#25) üzenetére


maximilian4
addikt

Ismerős. Nekem is ezüst a a keret, a hátlap kék, az eleje pedig fekete. :D

Maxi

(#28) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Elolvastam a cikket természetesen, azt azért írtam amit írtam, h startból az a része hogy van hely bankkártyának nálam az nem előny. Na jó, tényleg nem nekem találták ki ezt a holmit.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#29) #90305280 válasza Bog (#24) üzenetére


#90305280
törölt tag

'vagy hazafelé egy helyi üveg bornak'

Menjé' görögbe, egy retsináért... :O
Azt a xart... :U

(#30) Bog válasza #90305280 (#29) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Leginkább Rioja, leginkább MWC után :D De a Napa Valleyból is hoztam, mondjuk ott mindegy volt, hogy van-e Pitaka, mert nyilván nem kézipoggyásszal szüttyögtem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#31) crey válasza Bog (#24) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát a kommentem inkább az előző 20 hozzászólásnak szólt, hogy "mocskosdrága".

Olyannyira vagyok az ilyen okos megoldások fetisisztája, hogy az utazó pénztárcám is ez (minden fillérjét megéri).
Ha a magyar forgalmi nem lenne egy dunnyha méretű rettenet, itthon is ezt használnám.
Aprót nem oda gyűjtöm, és fizetni is mindehol kártyával fizetek ahol csak lehet. Ebben meg elfér 4 kártya (személyi + 3 bankkártya), de már a bankkártyák is amolyan vésztartalékként vannak nálam, szerintem mióta megvan az Apple Watch elő sem szedtem egyiket sem a tárcámból.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#32) joey04 válasza crey (#31) üzenetére


joey04
titán

Hát a kommentem inkább az előző 20 hozzászólásnak szólt, hogy "mocskosdrága".

Akkor azt írd. Mert a legtöbb ember szerint ez hasznos cucc, csak éppen "mocskosdrága". A kettő nem zárja ki egymást.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) energy4ever


energy4ever
addikt

Jol latom, hogy ez bizony egy sima 3D nyomtatott targy?

Szerk:
Jobban megnezve a kepeket, beleertve a gyarto kepeit. A jelolt resz a gyarto osszes kepen elvan mosva. Ez nem szenszalas doboz, hanem egy 3D nyomat egyszeru muanyagbol, mely kapott egy erosen gagyi carbon mintas(nem anyagu, hanem mintas) bevonatot...

[ Szerkesztve ]

(#34) maximilian4 válasza energy4ever (#33) üzenetére


maximilian4
addikt

Szerintem nem sima.

Maxi

(#35) energy4ever válasza maximilian4 (#34) üzenetére


energy4ever
addikt

A piros kereten szereplo resznel ott vannak a retegek. Azok pedig 2 dologtol lehetnek:

CNC marassal csonaltak egy fem sablont, amivel ontottek ezeket a dolgokat. Ezesetben a latszodo reszeket minden esetben jobb minosegben szoktak marni, sokszor meg pollirozzak is a sablont.

Masik dolog, ami szerintem valosabb, az az hogy a lathato retegek 3D nyomtatas retegei...

A gyarto kepe a szanalmasan gagyi teruletrol:

Meg elmosni sem sikerult szepen, virit a nagyzet alaku elmosas... :DDD

Oke, legyenek gagyi szar termekek. De legalabb ne fals kepeket, fals adatokat rakjanak ki rola. Az arara meg annyit, hogy oke, a szart is lehet dragan addni, aki nem ert hozza vegye meg, de nem a minosegek fogja megfizetni ezzel, hanem egy gyarto(sufnyi) kicsinyes perverziojat elegiti csak ki.

[ Szerkesztve ]

(#36) Logan_M válasza petymeg (#16) üzenetére


Logan_M
csendes újonc

csak nekik éri meg :D

Egy dal szavak nélkül, mint egy éjszka álom nélkül...

(#37) moleculez válasza energy4ever (#33) üzenetére


moleculez
veterán

:Y Ez így elég tré. Mármint felőlem készülhet bármiből is ha jó, csak a marketing, eladni ezt szénszálas műanyagként hááát... De a tesztelőnek mégis minőséginek tűnt. :F

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#38) Graphics válasza energy4ever (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebből a képből nem túl sokat lehet kivenni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) energy4ever válasza Graphics (#38) üzenetére


energy4ever
addikt

Igen. Epp ez az! Ez a gyarto fele "termekfoto".

PhotoShop-al kicsit utanamenve. Igy latszik szerintem meg azoknal is akiknel eddig nem volt kiveheto. Ott a negyzet alaku elmosas amivel kitakartak azokat a reszeket amik meg kepen is rikitanak.
A feljebb linkelt kepen amit a Mobilarenas csapat tagja csinalt, ott jol latni mi az ami gaz.

(#40) zone válasza crey (#31) üzenetére


zone
őstag

Nekem is hasonló van, és minden fillérjét megéri. :D

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#41) genlog válasza Graphics (#3) üzenetére


genlog
junior tag

3D-nyomtatóval sosem nyomtatsz ilyen tokot. :U

(#42) maximilian4 válasza energy4ever (#35) üzenetére


maximilian4
addikt

Azért nem sima, mert ha végighúzod rajta az ujjad, akkor recés a lépcsők miatt. Ezért írtam hogy nem sima. A szó szoros értelmében. :DDD

Maxi

(#43) crey válasza zone (#40) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Mondanám rád hogy troll vagy, de akkor szétoffolnám a topikot... amit meg modiként csak nem kéne... ;]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#44) energy4ever válasza maximilian4 (#42) üzenetére


energy4ever
addikt

Jaaa... :DDD A smile lemaradt a vegerol akkor... :P

(#45) atikó


atikó
őstag

Hat erdekes, nem tudnak atkoltozni ebbe egybol mert nem fernek bele altalaba tobb aprom van mint 5-8 erme es fura hogy a papir penzes resz nem alap tartozek en nem tudnák ilyet hasznalni.

(#46) Graphics válasza genlog (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miért nem?

Úgy néz ki ők is nyomtatták... :DD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) dzsi23 válasza energy4ever (#33) üzenetére


dzsi23
addikt

Hogy kellene kinéznie egy full szénszálas dolognak?

(#48) Eastman válasza dzsi23 (#47) üzenetére


Eastman
őstag

Így. Fullos.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#49) #90305280 válasza Eastman (#48) üzenetére


#90305280
törölt tag

És ha valaki ilyesfajta mintával (valóban ilyesmivel!) jönne ki, királycsávó lenne a piacon! :K

(#50) dzsi23 válasza Eastman (#48) üzenetére


dzsi23
addikt

Remek utazós cucc. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.