Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) trialboj válasza trialboj (#197) üzenetére


trialboj
őstag

Ekkor kezdtem el használni 2015-07-30, és a mai napig tartott :(. Pedig tényleg vigyáztam rá amennyire csak lehet, de mégis megtört a jack dugó vége. És nem is biztos hogy a kábel rész, hanem még a kemény gumi vége, mert ha azt mozgatom akkor rendesen megy.

Nem hallgat el teljesen, csak teljesen más hangszínek jönnek át, és elhalkul... ami kissé fura ilyet még nem tapasztaltam.

További negatívum habár ez inkább nálam hiba, a jobb fülemből állandóan kiesett, akármilyen gumimembránnal próbáltam, odáig jutottam hogy raktam rá 1 csipeszt amit a galléromra csíptettem, és ez megtartotta a mikrofon részt, és így ritkábban lazul ki, de így sem volt olyan passzentos mint a bal fülemben.

nem árt ezt tudni mielőtt megrendeled!

kulcs szavak:

xiaomi piston youth , meddig bírja, egy év után elromlott

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#252) Imy válasza trialboj (#251) üzenetére


Imy
veterán

Youth verzió, azaz az olcsóbb.... Én nem is venném meg, valahol spórolni kellett... ;)

(#253) trialboj válasza Imy (#252) üzenetére


trialboj
őstag

Már nem azért, de szinte csak jót olvastam róla mindenhol, meg erről a lapos kábel megoldásról is. Ezek után biztos nem kockáztatok be egy 2-3k nál drágább fülest. Nem igazán hiszek benne hogy meg tudnák oldani ezt a problémát.

Ismerősök a 300k telefonjaik töltőjét cserélgetik 6-10 havonta, mert ugyanúgy megtörik :)) azért az nevetséges, hogy a csúcskategóriában sem képesek egy kis minőséget csempészni.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#254) pietrrr válasza trialboj (#253) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Nekem egy telefontöltőm se ment még tönkre, és a Pistonom is jó ideje bírja. A tömegtermelésben mindenhol becsúsznak hibák, meg a felhasználóknak sem ártana jobban vigyázni a cuccaikra.

(#255) gjo


gjo
tag

Sziasztok, lehet nem az a legjobb fórum, de ezt találtam.

Vettem egy Piston basic headsetet Banggodról, nevezetesen ezt:

[link]

Mondjuk úgy hogy a hangminőséggel nem vagyok elégedett (de úgy is mondhatnám hogy egyenesen SZAR). Ez tényleg ennyire belépő kategória, vagy hamisítványt küldtek? Teljesen életszerűtlen, távoli hang, meg mintha a jobb oldali még hangosabb is lenne. Van valami módja a hamisítványok azonosításának?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.