Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) bulikavagyok válasza geris197 (#100) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, az Ebay-ről rendelni elég kockázatos, mert sok a hamisítvány, de a Geekbuying állítólag biztonságos. Több helyen is utánaolvastam, de majd kiderül miután megérkezett. :)

(#102) geris197 válasza bulikavagyok (#101) üzenetére


geris197
tag

Ok. Kíváncsi vagyok,majd szólj. Neked volt előtte valami jó fülesed? Esetleg piston csak régebbi? Én mindég azt használtam amit a mobillal adtak,most is az LG G3 fülesét használom,és azért határoztam egy jobb füles beszerzésén mert furdal a kíváncsiság ugyan mi a különbség egy gyári és egy prémiumos füles között.

[ Szerkesztve ]

(#103) bulikavagyok válasza geris197 (#102) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jelenleg leginkább egy ilyet használok, illetve van 4 vagy 5 Samu fülesem amiket a telefonokhoz kaptam, S2-től S6-ig. Az S6-é már elég jól szól, csak sportolásra alkalmatlan sajnos (nem agybedugós). A Skullcandy meg túlságosan is basszus orientált, PowerAmp-al még hallgathatóvá lehet tenni, de Spotify-vel szinte lehetetlen.. Viszont most elolvastam még pár Piston 2 vs. 3 tesztet, és mindenképp szeretném kipróbálni a kettest is, ezért veszek egyet abból is, hogy legyen összehasonlítási alapom. Két emberre is írtam itt a hardveraprón, de még egyik sem válaszolt..:) Nem akarom azt is Kínából rendelni, mert nem szeretnék heteket várni rá..

(#104) geris197 válasza bulikavagyok (#103) üzenetére


geris197
tag

Köszi szépen a gyors és terjedelmes választ. Háát nekem nincs ennyi fülesem,sőt semennyi. Csak ez az egy ami a g3-hoz jár.Elméletileg haver most szombaton megy Szegedre és hozza Piston 2-őt.Nagyon kíváncsi vagyok ezzel az én bot fülemmel élvezni fogom-e az ilyen minőségi fülest. :U

[ Szerkesztve ]

(#105) bulikavagyok válasza geris197 (#104) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

LG füleshez még nem volt szerencsém, de szerintem kb a Samu szintjén lehet (az S6 fülesét leszámítva, leginkább csak telefonálásra alkalmas az összes). Tehát szerintem elég jelentős minőségjavulásra számíthatsz az új füleseddel! ;) Ha szeretsz zenét hallgatni, biztosan élvezni fogod!

[ Szerkesztve ]

(#106) csabili74


csabili74
aktív tag

Végül nem sok választ kaptam, így megrendeltem innen. Majd tesztelem, és irok.

[ Szerkesztve ]

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#107) Ordowick


Ordowick
tag

Sziasztok!

Most végülis melyiket éri meg megvenni? Amennyiben a 3-at, akkor azt szabad a geekbuying.com-ról? Most elég jó árban van ott.

Köszi!

(#108) Viktor0610 válasza Ordowick (#107) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindenkinek más-más tetszik a fülesekben.
Összességében nekem pl. a 2-es jobban bejött, de a 3-as is teljesen megfelelő, szuperül szól az is. :)

Samsung Galaxy A54

(#109) bulikavagyok válasza Ordowick (#107) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én a Geekbuying-ról rendeltem hétfőn, ha vársz pár hetet megmondom, hogy rendben megjött-e.:) Egyébként mindenhol "ajánlott" kategóriás az oldal, így én nem parázom kicsit sem..

[ Szerkesztve ]

(#110) Ordowick válasza bulikavagyok (#109) üzenetére


Ordowick
tag

Köszönöm a választ!
Viktor 0610: köszi neked is! Max megpróbálom valahol meghallgatni a 2-es.

(#111) skyli


skyli
senior tag

Tegnap megjött a Piston 3-am (tinydealről, 19 nap alatt) :)

Nekem Xears n3-am van emellett és még nem döntöttem el, hogy melyiket szeressem jobban :D
Egész jól szól a Piston3, a basszusa nem olyan erős és nincsenek olyan mély basszusok se benne, de a zenék egész vidáman és természetesen szólnak. Amúgy nem is annyira hangos és nem olyan erőteljes mint az n3, de a Galaxy s-em meghajtja mind2-t. Tényleg nehéz összehasonlítani :D De tetszik az, hogy a Pistonnál nincsenek annyira éles, magas hangok.

Szóval én elégedett vagyok vele, szerintem bizonyos zenékre ez lesz a jobb, másra meg az n3. Az n3 talán harsányabb, ez meg visszafogottabb kicsit (?)

(#112) geris197


geris197
tag

Sziasztok!
Meghozták a piston 2. Nem semmi.Nekem eddig csak a telefonokhoz adott fülesek voltak,nem voltam-vagyok annyira igényes-vájtfülű ilyen téren,de a fórumot olvasgatva bebuzdultam,mondom megnézem ugyan mi a különbség.Háát van és nem is kicsi.Ki a fene gondolta volna,hogy ennyire szépen és jól szól egy ilyen kis "ketyere".És még nincs is bejáratva.Nem bántam meg,hogy megvettem,szuper.

(#113) Fkris


Fkris
őstag

Na, ma erkezett meg, eddig pozitiv nagyon. Kezeloszervek kiralyak, jo nyomaspont, a ketyere szepen szol, de nem valtotta meg a vilagomat.Lehelletnyi a kulonbseg a sony mdr ex50 hez kepest, de ez pont eleg.Nem kell ennel melyorientaltabb fulhallgato, ez igy kellemes, EQ val meg tudok rajta bigyuzni.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#114) Imy


Imy
veterán

A Tinydeal-ről ez eredeti? Vagy honnan érdemes rendelni?

Notebookhoz milyen átalakító kell?

(#115) Viktor0610 válasza Imy (#114) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem a Tinydeal nem forgalmaz hamisítványt (bár én jobban megbízom az Ibuygouban, mégiscsak hivatalos viszonteladók. :) )
Notebookhoz semmilyen átalakító nem kell, bár a mikrofon részét nem próbáltam, hogy az is működik-e. :)

(Nyilván nem működne, mert ahogy látom, az én notimba vagy mikrofont dugok vagy fülhallgatót -mármint külön csatlakozóba. )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#116) netseft válasza Imy (#114) üzenetére


netseft
aktív tag

Az iBuyGou-nál biztosan eredeti, de kicsit drágább.
Az átalakító attól függ, hány jack aljzat van a notebookon. Ha 1 darab, ami fejhallgató és mikrofon is, akkor valószínűleg nincs szükség átalakítóra. Ha 2 darab, ami külön fejhallgató és külön mikrofon, akkor egy ilyen jó hozzá:

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#117) Imy válasza netseft (#116) üzenetére


Imy
veterán

Igen, ilyen átalakító kellene. :)
Hol találtad, vagy mi a neve?

Iboygou-nál néztem a piston3-at 24$ tracking No-val, sztem annyit megér. :) Köszi!

(#118) netseft válasza Imy (#117) üzenetére


netseft
aktív tag

eBay-en árulnak például, "headset dual adapter" néven van jó pár 1 AUD körüli áron, tökéletesen működik vele (kivéve persze a gombokat).

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#119) Imy válasza netseft (#118) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, rendeltem is egyet. :)

Már csak egy Piston 3-at kellene rendelnem. :)

Nagyon bejönnek ezek a xiaomi termékek. Telefon is majdnem az lett, de mivel Redmi 2-ből a 2G-s verzió mér nem lett elérhető, azért más lett. De a MiBand már bizonyított. :)

(#120) Imy válasza Imy (#119) üzenetére


Imy
veterán

Amugy ki honnan rendelte a Pison 3-at?

(#121) Viktor0610 válasza Imy (#120) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ibuygou. :)

Samsung Galaxy A54

(#122) Druss válasza Imy (#120) üzenetére


Druss
aktív tag

GeekBuying sajnos még nem érkezett meg, de a nyomkövetés szerint már itt van az országban :) május 6.-án rendeltem. Ez az első komolyabb füles amivel találkozom, nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz (remélem eredetit kapok).

[ Szerkesztve ]

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#123) Ordowick válasza Druss (#122) üzenetére


Ordowick
tag

Én is onnan rendeltem, május 5-én, most azt írja hogy a vámon van már egy pár napja, remélem hogy hamarosan megérkezik. Itt mindenki azt mondta hogy a geekbuying megbízható úgyhogy reméljük, de írok ha megérkezett :)

(#124) Imy válasza Druss (#122) üzenetére


Imy
veterán

A 18 $ csabito.
De tenyleg erdekes lenne, hogy tenyleg eredeti-e. ;) Lehet innen rendelem.
Hozzaszolasokban azt irjak, hogy eredeti.

De erdekes lenne, hogy akinek van piston 2-ese, annal mennyivel jobb. :) Erre valaki?

[ Szerkesztve ]

(#125) Viktor0610 válasza Imy (#124) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Változóak a visszajelzések a Piston 2 vs. Piston 3 témában.

Szerintem a Piston 2 jobb, de olvastam olyat is, hogy a 3-as jobb illetve olyan visszajelzés is volt, hogy hasonló a kettő. :D

(Most légy okos! ;] )

Samsung Galaxy A54

(#126) Druss válasza Viktor0610 (#125) üzenetére


Druss
aktív tag

Én még 15.99 $-ért vettem ami nagyon jó ár. Az oldalról jókat olvastam. Majd meglátjuk :)

Ordowick nekem is ott dekkol remélem a héten megjön!

[ Szerkesztve ]

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#127) Imy válasza Viktor0610 (#125) üzenetére


Imy
veterán

És neked miért jön be jobban a 2 mint a 3?

(#128) Viktor0610 válasza Imy (#127) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Korábban írtam pár szót. :)

Samsung Galaxy A54

(#129) Imy


Imy
veterán

Itt a 3-at hozták ki, hogy az a jobb. Nah most így nem könnyű. :)

(#130) csabi236 válasza Imy (#129) üzenetére


csabi236
tag

Egyértelműen a Piston 3-as a jobb szerintem is .Szebbek a hangok és sokkal kényelmesebb ! :D

(#131) bulikavagyok válasza Ordowick (#110) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pénteken megkaptam a Geekbuying-tól, de csak ma tudtam átvenni. Szerintem eredetit kaptam, legalábbis ebből a képből ezt veszem le, így szerintem rendelheted bátran tőlük! :) Egyébként nagyon durván szól! Leginkább Spotify-al teszteltem, ami a többi fülesemmel elég halk, de ezzel nem tudnám sokáig max hangerőn hallgatni. Abszolút nem bántam meg a vételt, ennyit bőven megért (4300HUF), de még kétszer ennyiért is nagyon jó vétel lenne.. :)
Szerk.: Most olvastam vissza, hogy közben megrendelted Te is. :B

[ Szerkesztve ]

(#132) Ordowick válasza bulikavagyok (#131) üzenetére


Ordowick
tag

Köszi azért! Jó tudni, hogy eredeti lesz akkor remélhetőleg az enyém is. :C már várom, Elvileg lassan megkapom a követés szerint! :)

(#133) Imy válasza bulikavagyok (#131) üzenetére


Imy
veterán

Köszi az infót, most rendeltem 1db-ot 17.99 $ és nekem paypallal fizetve 5330Ft-ot vontak le. Ha feladják, akkor rendelem a következőt, egyik ajándék lesz, másik pedig magán célra.. :)

(#134) bulikavagyok válasza Imy (#133) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Most 15 forinttal drágább a dollár, mint amikor én vettem, illetve akkor mintha 15,99-ért adták volna. És a PP sem mindegy, hogy hogy van beállítva. Ha a bankod árfolyamán konvertálják, lehet nyerni 5-10 forintot is dolláronként - ez mondjuk bankfüggő. De nincs jelentősége, mert mint az előbb is írtam, nagyon megéri ennyiért is! :)

[ Szerkesztve ]

(#135) Imy válasza bulikavagyok (#134) üzenetére


Imy
veterán

Igen nagyon megéri. :) Pár nap múlva rendelem a 2-at, csak nem mertem egyben, nehogy adót kelljen rá fizetni. :)

(#136) Ordowick


Ordowick
tag

A mai nap megjött az enyém is, még tüzetesebben nem teszteltem, de az egyértelmű, hogy ennyi pénzért nem igazán találni hasonló ajánlatot. Nagyon igényes az egész! :)

(#137) Imy válasza Ordowick (#136) üzenetére


Imy
veterán

Szuper, akkor jó, hogy nekiálltam a rendelésnek, a 2-at sem fogom megbánni. :D

(#138) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Én mindenesetre nyomtam ma egy 12 órás bejáratást az itt leírtak alapján, és holnap folytatom még egy 12 órás menettel. :)

[ Szerkesztve ]

(#139) Imy válasza bulikavagyok (#138) üzenetére


Imy
veterán

:) Lehet érdemes, majd várjuk a tapasztalatodat. :)
Amúgy ugye nem alvás közben a szobádban csináltad? Engem tuti zavarna.

(#140) bulikavagyok válasza Imy (#139) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tegnap egész nap ment telefonról (kb 12 órát), de betettem egy takaró alá, így semmit sem hallottam belőle. Éjszakára kikapcsoltam, mert lehet, hogy zavart volna, illetve gondoltam hadd pihenjen. :) Most indítottam újra..

(#141) Druss


Druss
aktív tag

Nekem is megérkezett még tegnap a Geekbuying-tól (20 nap) :) Nagyon minőségi a kinézete és így elsőre a hangja is. Nem vagyok vájtfülü és eddig csak alap füleseim voltak, de ég és föld a különbség. Az ajánlott bejáratást ezt el fogom rajta végezni. Innen letölthető az összegyűjtött hangok IEM bejáratás THE ULTIMATE COLLECTION Köszönet AeSDé Team kollegának a gyűjtésért :R Az eredetiséget én is leellenőriztem és bulikavagyok-hoz hasonlóan eredetit kaptam :D Az oldalt és a fülest is bátran merem ajánlani!

[ Szerkesztve ]

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#142) bulikavagyok válasza Druss (#141) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én is az általad linkelt bejáratással kezdtem, de túl zajos volt, így inkább most ezt nyomatom -már majdnem 24 órája..:)

(#143) Druss válasza bulikavagyok (#142) üzenetére


Druss
aktív tag

Gondolom a telefonon érdemes nem pc-n járatni. Milyen zenelejátszóval csinálod? Nekem most a mobilon az AIMP3 van. Érdemes felrakni mást? Beállítod örök ismétlésre hogy menjen folyamatosan 10-12 órát? Kiváncsi leszek milyen változást fogsz tapasztalni (na meg én is :) ).

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#144) bulikavagyok válasza Druss (#143) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Van egy régi S4-es Samum, annak a gyári zenelejátszójával megy a 3 track végtelenítve. A változásról szerintem nem fogok tudni érdemben beszámolni, mert nincs túl kifinomult hallásom. :B Tegnap este hallgattam pár órát 12 óra bejáratás után, és teljesen odáig voltam a hangzásától. Van itthon két minőségi fejhallgatóm - az egyik gamer - és majdnem hozza azoknak a minőségét - a TB-et hangerőben meg is veri... Kis túlzással nincs már hová javulnia..:)

[ Szerkesztve ]

(#145) Druss válasza bulikavagyok (#144) üzenetére


Druss
aktív tag

Kösz majd meglátom az én botfülem is mit tapasztal :D

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#146) Imy válasza Druss (#141) üzenetére


Imy
veterán

A link amit küldtek nyomonkövetés mennyire életszerű?

(#147) bulikavagyok válasza Imy (#146) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem teljesen életszerű volt. NL Post ha jól emlékszem.

(#148) Ordowick válasza Imy (#146) üzenetére


Ordowick
tag

Írják, hogy 1-2 nap csúszás lehet a tárgy holléte és annak adminisztrálása között, de nálam is elég korrekt volt, amikor azt írta, hogy a kiszállítóknál van, aznap meg is kaptam.

(#149) Imy válasza Ordowick (#148) üzenetére


Imy
veterán

És ide írtad bele a tracking no-t? [link]
Mert nekem még semmit sem dob.

(#150) Ordowick válasza Imy (#149) üzenetére


Ordowick
tag

Nem, nekem is az NLpost volt a követő oldal, de eltelt 2-3 nap mire megjelent benne b bármi is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.