Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Druss válasza Imy (#146) üzenetére


Druss
aktív tag

Nekem is teljesen életszerű volt NL postával jött. Még tart a bejáratós korszakom.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#152) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Ha a bankod árfolyamán konvertálják, lehet nyerni 5-10 forintot is dolláronként
Ezt hol lehet beállítani?

(#153) bulikavagyok válasza Heavyrain (#152) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Profile > My money > My preapproved payments > Update > Set available funding sources > Conversion options > Bill me in the currency listed on the seller's invoice.

(#154) Heavyrain válasza bulikavagyok (#153) üzenetére


Heavyrain
őstag

:R

(#155) Imy


Imy
veterán

3 napja feladták, de nem tudom trackingelni, legyek ideges? (geekbuying)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#156) werszomjas válasza Imy (#155) üzenetére


werszomjas
őstag

https://www.17track.net

itt próbáld

2015-05-30 12:43
The shipment item is under transportation, Item received for processing
2015-05-30 12:43
Direct Link, PostNord Receiving HUB, Item received for processing

üdv

(#157) Ordowick válasza Imy (#155) üzenetére


Ordowick
tag

Szerintem ne! Nekem kb egy hét volt.
Bejárattam azóta,sokkal szebben szól így,megérte! Mindenkinek javaslom,hogy csinálja végig a fentebb linkelt módon! :))

(#158) Imy válasza werszomjas (#156) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, ez tényleg működik. Remélem jövő hét utáni héten már a kezemben lesz. :)

Megrendeltem a 2-at is tegnap, de még azt nem küldték el. (mármint tracking no-t sem)

(#159) Imy


Imy
veterán

EZ hogyan hogy ennyire olcsó? :O

(#160) Viktor0610 válasza Imy (#159) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert ez valami "fiatalos" kiadás, gondolom, más a belső kialakítás, anyaghasználat, illetve a hangja is gyengébb lehet. :)

Samsung Galaxy A54

(#161) Imy válasza Viktor0610 (#160) üzenetére


Imy
veterán

Igaz, a vezetéke is már. :)

Akkor nem gond, hogy a drágábbat rendeltem. Csak már lenne itt... :U

(#162) Viktor0610 válasza Imy (#161) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mondjuk, azt nem értem, ha a "fiatalos" kiadást tudták nemgabalyodó vezetékkel gyártani, a normál verziót miért nem? Ráadásul az a drágább, tehát az inkább megérdemelte volna a gubanc mentes kábelezést...

Samsung Galaxy A54

(#163) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Piston 3 + Youth Editiont rendeltem.
Megjött. Kipróbáltam, nagy különbséget nem hallottam a kettőt között. Nekem kicsit sok a basszus, igaz ez pár gyengébb kódolású .mp3-nál jól jöhet. S Advance tartozék, EHS64-nek "frissebb" a hangzása. Persze lehet, hogy ez a jó basszus, csak én már megszoktam a másikat. Majd valaki szakértő megmondja. Ahogy a videón látszódik, csak kínai felirat van. Remélem eredeti, Piston 3-ra ez jött be, Youth-t nem tudtam beolvasni. Mindkettő kialakítása, elég masszívnak tűnik. +3$-t vettem olyan lehetőséget, hogy Spanyolországba küldessem javításra. Youth gombjainak szerintem jobb a kialakítása. Ha kibírnak 1 évet, szerintem jó választás.

Ezt a QR címkét le lehet szedni róla, csak meg kell őrizni a garancia miatt?

[ Szerkesztve ]

(#164) hatala


hatala
tag

Sziasztok.

Én is vásároltam egy ilyet a Geekbuying-tól, május 16-án feladták, 29-én reggel már a Postánál volt a központban, június 5-én megkaptam.Persze le is csekkoltam a QR kód olvasóval, így eredeti és nagyon minőségi, jó hangú és kényelmes füles. Szerintem nagyon megéri az árát, elektronikus zenén hatalmasat szól!
Azért az a Magyar Postát minősíti, hogy Kínából itt van 12 nap alatt az országban, de a Pesti központi raktárból csak 7 nap alatt ért hozzám Szentendrére. Ez a Posta ha nem egyedüli monopólium lenne itthon, hanem piaci alapul kellene megélniük, szerintem már régen éhen döglött volna.

Samu Note 3-mat tökéletesen működteti.

[ Szerkesztve ]

(#165) pinnacle válasza hatala (#164) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Érdekes ez a postázás. Most látom, hogy 6 nap után már Magyarországon volt, utána 5 nap alatt ért a postára?

(#166) Imy válasza pinnacle (#165) üzenetére


Imy
veterán

Én 2-t rendeltem, az egyiket 05/27-én arról 05/30-én lett tracking no, és amit 06/02-án rendeltem arról 06/04-én. De forcsállom, hogy az első még nincs Mo-on. :B

(#167) hatala válasza pinnacle (#165) üzenetére


hatala
tag

Káosz a magyar rendszer. :O

(#168) pinnacle válasza hatala (#167) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Lehet, hogy minden csomagot átvizsgálnak.

(#169) hatala válasza pinnacle (#168) üzenetére


hatala
tag

Nem bontanak ki mindent, az enyém sem volt kibontva.
Amúgy ez úgy működik legalábbis Ferihegyen a Posta és vám közös raktárában, hogy minden átmegy a röntgenkapun és amit látnak a röntgenképen, az alapján bontják ki.
A röntgenképen pedig minden elektronikai cucc, vezeték, stb. tökéletesen látszik.

(#170) Windex


Windex
tag

Megérkezett nekem is ma a Geekbuying-tól, nem is gondoltam volna, hogy ilyen hamar ideér (5.29 -> 6.5). Elsőre meghallgatva nagyon pozitív számomra, sokkal jobban tetszik a hangja, mint a kettőnek. :)

(#171) Imy válasza Windex (#170) üzenetére


Imy
veterán

Nekem 05/27-én és 06/02-én adták fel, de a tracking szerint még Mo-on sincs...

(#172) Heavyrain válasza Imy (#171) üzenetére


Heavyrain
őstag

05/30.-án rendeltem és nekem is 06/02-.án adták fel.
Tracking ugyanaz,még nem érkezett Magyarországra.

(#173) sug3r


sug3r
csendes tag

Sziasztok!

Akiknek már megérkezett: mennyire szűrődnek ki a hangok magasabb hangerőn?

(#174) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Sziasztok,

Miután a másik Piston II-m is meghalt elgondolkodtam azon hog rendelni kéne egy ilyet. Mit gondoltok, ennek a jack csatijánál a kábel ugyanolyan könnyen megtörhet mint a Piston II-nél?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#175) Imy


Imy
veterán

Megjött a Piston 3-am, elég szép. :) És jól szól. :)
Elsőre sikerült visszahajtogatni a kábelt. :D

(#176) obZen


obZen
tag

Kb. két hete használom a 3-as Piston-t (frankón komáltam a 2-őt is, de azt sajnos ellopták).

Szerintem 15-ször jobb az elődjénél. Hangzásban ugyanaz a lenyűgözően tiszta és steril hangkép (amit persze rendre szarráveretek méllyel, mert így szeretem) fogad.
Viszont az amúgy is kényelmes Piston2-nél is kényelmesebb. Lehet, hogy csak az én hallójáratom ilyen elb¤szott, mert minden más cucc kiesik, vagy ha bent is marad, fél óra múlva a nyomás hatására inkább a fájdalomhoz közeli kellemetlenség érzete veti szét a séróm, és nem a hangzás...
No, itt ilyen nincs. Bal fülbe a mellépakolt "S" jelzésű harang, a jobban pedig a gyári szilikon (ez nincs méretezve). ESZMÉLETLEN.

Mi4-gyel hajtom, a lejátszó appok PowerAmp és Neutron.

Szerk.: Kb 16 másodperc visszacsévélni a gyári hordozóra.

[ Szerkesztve ]

"Nice car, must be fast but I don't give a fvck, and will laugh if you get stuck under a truck!" *http://www.dongatto.com* *http://www.facebook.com/itoldu.hu*

(#177) Steve1207


Steve1207
veterán

Berendeltem egyet én is, már kis hazánkba érkezett pénteken, úgyhogy holnap remélem már ide ér a világ végére :)

.

(#178) RBJ


RBJ
addikt

youth mivel másabb? Kevesebb a csicsa? :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#179) JJazon


JJazon
tag

Sziasztok!

Szemezek most ezzel a fülessel, de ahogy látom két fajta van:

piston 3 és piston 3 youth edition

Webshopok alapján én csak abban látok különbséget, hogy a youth edition harmadáron, és laposkábellel jön...el tudna ezt magyarázni valaki? :F köszi ^^

(#180) motox002 válasza JJazon (#179) üzenetére


motox002
csendes tag

A piston 3 "szebben" szól.

Nekem feladás után 12 nappal banggoodról ma érkezett meg, abszolút megéri az árát(4300 Ft). Amíg nem volt fülesem egy SONY MDR-E 9 LPB (2000 Ft)-el pótoltam a hiányt. Mondanom sem kell, ég és föld a különbség.
Ár-érték arányban verhetetlen a Nagy Testvér.

(#181) skyli válasza JJazon (#179) üzenetére


skyli
senior tag

A youthnak több a basszusa, én ezt olvastam róla még.

(#182) RBJ


RBJ
addikt

Én is a kettő közt függök. Nem vagyok vájt Fülű de lomot se hallgatok el. En csak a philiphs gogear hoz használnám ami csak edzés közben hallgatok jvc gumy val. Ha ettől jobb a youth akkor már elég. Tecccikerteni? :DD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#183) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

sziasztok!

Tegnap kaptam meg a fülest és tapasztaltam vele egy furcsaságot, amiről viszont sehol nem olvastam. A fülesen lévő vezérlőgombok közül a középsőt benyomva tartva szépen szól, de egyébként elég zajos a hang. Csak telefonon tapasztaltam, de gépnél nincs ilyen. Egyedi gond lenne vagy ez normális?

(#184) skyli válasza II.Démonlord (#183) üzenetére


skyli
senior tag

Kell neked egy átalakító hozzá szerintem, ilyen: http://www.fiio.hu/index.php/webshop/fiio-kabel-kellek/fiio-lu1-iphone-kabel-detail

Galaxy S-emhez pl kell ez hozzá nekem.

(#185) xKRIPAPAx


xKRIPAPAx
csendes tag

Sziasztok. Van egy mi piston 3-am, de van vele egy kis probléma:
A honor 6-os készülékemmel tökéletesen működik, viszont az alcor tabletemre csatlakoztatva nem ad ki minden hangot csak, ha nyomva tartom a középső vezérlőgombot. Találkoztatok ezzel a problémával? Van megoldás?

Közben megtaláltam a választ, átalakító kell...

[ Szerkesztve ]

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#186) trialboj


trialboj
őstag

Üdv,

Már elég rég szenvedek egy rendkívül szutyok fülhallgatóval, és most jött el az idő hogy váltsak.

Egy Piston 3 youth verziót néztem ki BG-ról. Viszont lenne 2+1 kérdésem:

Ez a típusú füles, mennyire tudja kizárni a bringázás közben keletkező menetszelet? Jelenleg régi típusú műanyag fülhallgatóm van, ahol 30 kph felett csak sejtem hogy mit kellene halljak :))

A másik, és talán a fontosabb, pont alattam írták ketten hogy nem megy rendesen, csak ha nyomják a középső gombot?! Ez milyen baromság? Miért nem megy? Kinai ZTE V9180 Redbull telefonon használnám, nem lehet kideríteni hogy működne-e vagy sem? // Nem vagyok a tákolás és toldozgatás híve //

És akkor egy 3. kérdés: A kábelen a gombokat be lehet állítani arra is, hogy a zeneszámokat váltogassa?

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#187) bulikavagyok válasza trialboj (#186) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem egy sima Piston 3 van, de gondolom nincs nagy különbség. Sokat használom bicajozás közben. Ez már kb a tizedik fülesem, és sajnos szélzaj szempontjából volt már jobb is. Jelenleg kizárólag a híresen halk Spotify-al használom, de még azzal is simán vállalható kategória. A második kérdésed passzolom, nekem az S6-al 100%-ban kompatibilis. Az enyémen három gomb van, a két szélső a hangerő, a középsőt egyszer megnyomva elindítja/megállítja a zenét, kétszer-háromszor megnyomva előre/hátra ugrik egy számot. Ezenkívül Poweramp-al szabadon konfigurálható a gombok funkciója, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#188) JJazon


JJazon
tag

Én most fogok venni, a geekbuying oldalon 18$ és ingyenes szállítás, ha esetleg érdekel valakit. A youth edition ugyan itt 8$.

(#189) motox002 válasza JJazon (#188) üzenetére


motox002
csendes tag

Banggood-on csak 15$ és eredeti. A youth szintén 8$.

(#190) DFB


DFB
tag

Sziasztok!

Vettem egy P3 a Geekbuying on keresztül.
Honnan lehet megállapítani, hogy Origi-e?
Van benne egy QR kód ami valami Chatprogramra mutat.
Kinézetre annak tűnik.

Köszi a választ.

(#191) bulikavagyok válasza DFB (#190) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A kábelen keress egy QR kódot. Nagyon kicsi..:)
Ezt kell látnod.

(#192) DFB válasza bulikavagyok (#191) üzenetére


DFB
tag

A dobozán volt belül egy kód, de az más képet adott.

(#193) bulikavagyok válasza DFB (#192) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kell lennie a kábelen egy nagyon kicsi fehér matricának. Azon van a kód. De ha a Geekbuying-tól rendelted, szerintem 100%, hogy eredeti.

(#194) JJazon


JJazon
tag

Nektek mennyi idő alatt jött meg? Én is geeybuyingról rendeltem, két hete, várom már nagyon :DD

(#195) kuthim válasza JJazon (#194) üzenetére


kuthim
tag

Én a Banggood-ról rendeltem és 3 hét alatt jött meg.

(#196) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Van itt olyan, aki a P3-at és a P3 Youth Editiont is hallotta már? Mekkora a hangzásbeli különbség a kettő között? Megéri a dupla árat?

A szalagos kábel nekem tetszik, kevésbé gubancolódik és talán nehezebben is törik meg.

Vélemények? :))

(#197) trialboj


trialboj
őstag

Megérkezett BG-ról 17 nap alatt.

Elsőre egész pozitív benyomást tett. Oda is raktam délután dolgozni, (puhuljanak a membránok). Nem igazán voltak nagy elvárásaim, egy alap fülbe akasztható gomb és mikrofon nélküli fülest váltott.

A szobámban hallgatva nem volt rossz, de ahogy kimentem a forgalomba, egyből eltűnt a kellemesebb térhangzás, és-meg-vagy basszus. Teljesen átlagosnak hatott, persze ott nem próbáltam egyiket a másik után.

A fő problémám vele, hogy a jobboldali kiesik a fülemből. Persze biztos az én hibám, a jobb fülem alsó része ahova be kellene akadjon nem olyan "odvas" :)) mint a bal (amiben viszont szépen fekszik.) Továbbá az sem segít, hogy a jobboldalin vannak a gombok amik kissé nehezebbé is teszik, + váltogatásnál simán kimozdítják a fülemből.

Mint említettem eddig fülbeakasztós típust használtam, ami teljes mértékben megfelelt, csak ugye nem voltak rajta gombok, és a hang sem volt elég minőségi, ezért kellett váltanom.
Ezt viszont elég mélyen kell bedugni a füledbe, ami 2 haver szerint is inkább kellemetlen, persze biztos megszokható idővel, de aki erre érzékeny annak elég nagy gondot jelenthet.

Sajnos hiába cseréltem le a legnagyobbra a gumibetétet, csak kiesik a fülemből bringázás közben, elég egy kicsit hepehupásabb út. Nincs erre valami trükk?

8$-ért semmiképp nem volt rossz vétel, de elsőre inkább negatív mint pozitív benyomást keltett. Remélem ha még kicsit erőltetem, sikerül hozzászoknom, mert a mai kb másfél órás útból többnyire az maradt csak meg, hogy hányszor kellet megálljak, vagy félkézzel ügyeskedjek földes leejtőn, mert kiesett az egyik fülemből, és féltem, hogy ha nem rakom vissza, a másikból is kijön, és átmegyek rajta...

ZTE V9180 RedBull telefonnal tesztelve - szépen működik nincs kompatibilitási probléma

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#198) bulikavagyok válasza trialboj (#197) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A jobb fülemből nekem is gyakran kiesik bringázás/futás közben. Ez talán megoldja a problémát. Folytatás..

[ Szerkesztve ]

(#199) desolator


desolator
senior tag

Ez mi a 6.8 dollárért? Hamisítvány?

[link]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#200) bulikavagyok válasza desolator (#199) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Sanszos. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.