Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) motoflug


motoflug
őstag

Érdemes várni rá, kár,hogy még pár hónap, míg ide is megérkezik.

(#2) Csapoati válasza motoflug (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pandawillen már rendelhető, kb 7000 Ft-ra jön ki az ára.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Már a Piston 2-vel is szemeztem (bár még mindig tökéletes a Panasonic fülesem, tökéletesen működő cuccot meg nem szoktam kidobni), de ez tuti vétel. Megvárom az első teszteket, ha csak a Piston 2 szintjét hozza már az is jó. Dizájnból pedig jeles. Az ár/érték arányban pedig verhetetlen. Kíváncsi leszek Magyarországon mennyiért lehet majd beszerezni!

Minden szavam magánvélemény!

(#4) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Mert a képek alapján tudjuk, hogy milyen lesz a hangzása. :D

Amúgy ha lesz olyan, mint a Piston 2, már jó. :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#5) Zol01


Zol01
tag

Én sikeresen megtörtem a jelenlegi fülesem, szól még de sokáig nem kínozhatom már. Piston 2 lett volna az utód, de így ez már nem is kérdés. Eszméletlen mennyire jó néz ki. :K

(#6) vicze válasza Csapoati (#2) üzenetére


vicze
félisten

Most már egyre több helyen van 24-26$ között van a nemzetközi boltokban, persze ehhez jön még az általad választott szállítási mód. Mivel még pár napos termék, ezért szinte biztos, hogy eredeti van mindenhol szerencsére.
Magyar át azonos lesz az eddigiekkel, hisz az változatlan, szóval 8-10e között áll be valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

(#7) batai15


batai15
félisten

Tegnap még piston 2be gondolkodtam. Lehet várok még kicsit ha tényleg hasonló árba lehet majd hozzá jutni.

(#8) Vincent_


Vincent_
aktív tag

Kell!! :C :C

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#9) TTommi


TTommi
aktív tag

Sziasztok! Akik Xiaomi fülest használtok, tudtok ajánlani olyan variánst, ami zajszűrésre képes? Köszi
Kinézetre ez a Piston 2 nagyon penge, gondolom hangzásra sem utolsó:)

SXZ2 és SXZ5c

(#10) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Olyan jo lenne, ha normalis minosegu nem agybadugos fulessel is kijonnenek:(

(#11) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Nem kell ide parasztvakító beats audio... Ez mindent visz.

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#12) default. válasza maggi1886076 (#11) üzenetére


default.
őstag

az biztos :Y

(#13) Dominó85


Dominó85
veterán

Instant get! Már nézem is honnan tudom beszerezni. Van pár kontaktom kint szerencsére. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#14) Izzé válasza Dominó85 (#13) üzenetére


Izzé
őstag

Pandáéktól már meg is rendeltem! :D
Pont jókor jött ez a Piston 3. Besz@rt a fülesem pár napja és amúgy is az elődjével szemezgettem. :))

(#15) maggi1886076 válasza Izzé (#14) üzenetére


maggi1886076
addikt

25$ nem is sok érte. Akcióban biztos 20 alatt lesz. Csak a forint lenne erősebb :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#16) Izzé válasza maggi1886076 (#15) üzenetére


Izzé
őstag

Nem mertem bevállalni a várakozást. Igaza van vicze1 kollégának, minél tovább várunk annál nagyobb az esélye, hogy klónt kapunk. :D Na jó, bolttól is függ persze.

(#17) maggi1886076 válasza Izzé (#16) üzenetére


maggi1886076
addikt

Nevesebb webshoptól nem kapsz hamisítványt.Ebay-t kell elkerülni ilyen szempontból. Pandawill a nevesebbek közé tartozik, de rájuk is lehet panasz, volt is. De nagyrészt megbízhatónak mondom őket.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#18) Dominó85 válasza Izzé (#14) üzenetére


Dominó85
veterán

Ó én nem veszek olyan drágán. Alin van Xiaomi kontaktom, tőle kikunyizok egy darabot. :D Olyan 18-19USD körül jó is lesz. :))

Igen, kár a xar forintért, de azért csak 365 embert kéne már felelőssé tenni! Mert az ő fizetésükkel és lopásaikkal meg sem érzik... Míg más a létminimum elkerüléséért küzd napról napra. Na de ne politizáljunk. Várj, mi? ;]

* Péter - 06302461862 *

(#19) Jeanne d'Arc

Ez ingyen van ennyiért!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#20) Dominó85 válasza Dominó85 (#18) üzenetére


Dominó85
veterán

Ha nem is 18-19, de 22.99-ért kapok egyet. Milyen garasoskodó lettem hirtelen. Bár az a 600Ft mínusz pont egy gyros pitában sok hússal. ;] :DD

* Péter - 06302461862 *

(#21) HenkStockton válasza ThorsHUN (#10) üzenetére


HenkStockton
csendes tag

+1

(#22) Wildpath


Wildpath
tag

Na majd ha a piston 2 bemondja az unalmast, megvan az utódja :K

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#23) kolosanyi válasza Dominó85 (#18) üzenetére


kolosanyi
veterán

És szerinted ki választotta meg őket? Aki a létminimumért küzd, az meg nem fog fülhallgatót rendelgetni magának, se gyrost enni. Az is érdekes, hogy akik ezt állítják magukról, legtöbbször láncdohányosok és/vagy alkoholisták. Kajára, számlákra nincs pénz, de 1000 forintos cigire meg kisfröccsre van.

(#24) vicze válasza ThorsHUN (#10) üzenetére


vicze
félisten

Minden Xiaomi fülest a 1 More Design csinálja, nekik van on-ear fülesük is.
Ezt kvázi tekintheted Xiaomi fülesnek, sok helyen így is árulják.

(#25) ctvagyok válasza Csapoati (#2) üzenetére


ctvagyok
őstag

Ennyiért szívesen kipróbálnám.

(#26) batai15


batai15
félisten

Tudnék olcsón vatta újj piston kettőt. Vagy várjak erre ami esetleg drágább lesz?

(#27) maggi1886076 válasza batai15 (#26) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ez is van már újan, 25 $

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#28) Dominó85 válasza kolosanyi (#23) üzenetére


Dominó85
veterán

Igen ez sajnos igaz. Aki saját magát zülleszti le, az meg is érdemli, ha az élet során csak a rúgásokat kapja. De ha egyik rúgás után sem kel fel, akkor veszett fejsze nyele... Az ember gyarló és az életet sokszor érezzük igazságtalannak, de sohasem szabad feladni!

* Péter - 06302461862 *

(#29) Halkow.


Halkow.
senior tag

Király úgyis szükségem van egy jó fülesre, és az előző generációs pistonból kiindulva ez is korrekt darab lehet. :)

(#30) kolosanyi válasza Dominó85 (#28) üzenetére


kolosanyi
veterán

de sohasem szabad feladni!

Úgy, úgy! :K

(#31) Garadow


Garadow
csendes tag

Honnan lehet jelenleg újjonnan egy ilyet beszerezni?

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#32) Dominó85 válasza Garadow (#31) üzenetére


Dominó85
veterán

Pandawill, Aliexpress, más kínai webshopok...

* Péter - 06302461862 *

(#33) Garadow válasza Dominó85 (#32) üzenetére


Garadow
csendes tag

és ezek megbízhatóak?

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#34) Garada válasza maggi1886076 (#11) üzenetére


Garada
őstag

Így van, amint lehet méltó utód lesz a 2 után. :D

(#35) Dominó85 válasza Garada (#34) üzenetére


Dominó85
veterán

Én írok egy összehasonlító tesztet a hangzásukról majd ha megérkezik a 3. A 2-őt megjelenése óta használom, semmi baja enyhe kopások vannak a fémen.

* Péter - 06302461862 *

(#36) llaszlo


llaszlo
veterán

Az iBuygou ami a hivatalos viszonteladója a xiaominak 25-ért adja sima postával.

[ Szerkesztve ]

(#37) vsgaborr11 válasza Dominó85 (#20) üzenetére


vsgaborr11
tag

Privátban nem tudnád lőni nekem a xiaomis aliexpress kontaktod címét? Most akarok nagy bevásárlást csinálni Xiaomiból :D

(#38) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Még kitart a Sennheiserem, megvárom a 4. generácios pistont.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#39) ÁrPi2 válasza kolosanyi (#23) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

A geekbuying.com-on 25 dollár free shipping

Óh? a dollárárfolyamról volt talán szó? Igen Vagy arról h mind a 365 (ami már már 200 de feledjük, de akkoris,
ugye :) ) monnnyon le? :)
Nézzük meg a dollárárfolyamot az elmúlt évben :

XE Currency Charts (USD/HUF) 1Year

ÉS nézzed csak meg az EUróhoz képest IS a Huf mozgását -ami az előbbi chart-hoz igazitva a függőleges tengelyt ahhoz képest szinte egy vizszintes vonal:

XE Currency Charts (EUR/HUF) 1Year

Szerintetek (domino85-el) az Euró erejéért valami említett 365 ember (nem a kétszáz fős magyari parlament) tehető felelőssé?? szomorú nevetés hagyná el a szájamat ha igy gpondolnátok... :(((

[ Szerkesztve ]

(#40) vicze válasza ÁrPi2 (#39) üzenetére


vicze
félisten

Így látványosabb hogy mi is történt. :P

(#41) Dominó85 válasza ÁrPi2 (#39) üzenetére


Dominó85
veterán

vsgaborr11
Bocsi, de nem publikus a kontakt. :( Ő is csak abban tud segíteni, hogy bizton eredetit kapjak és hogy honnan. ;)

ÁrPi
Bocs, egyre gondolunk, csak bennem a 365 maradt meg, nem a 200 (vagy 199?). :R

* Péter - 06302461862 *

(#42) ÁrPi2 válasza vicze (#40) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

well, yes. :K

Kb.a majdani események után mozog úgy ,vagyis annak sajátos folyományaképpen romlott az euró a dollárhoz viszonyítva,
de azé mégis jelen van az a csak suttogva mondom melyik 365 monnyonle :) mert ne politizáljunk jelenség :)

[ Szerkesztve ]

(#43) ÁrPi2 válasza Dominó85 (#41) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Szorri a "duplázásért"..

Mennyiért szerez neked a kontaktod 18-ért , 23-ért? Húsz körül érdekelne engem is egy ha annyiért neked is belefér...

off:

Nézzd csak meg az EUróhoz képest IS a HUF mozgását -ami az előbbi usd-huf éves chart-hoz igazitva a függőleges tengelyt ahhoz képest szinte egy vizszintes vonal!

Én például 175 dollárért vettem anno a Jiayu G3T-met. és most az S4 ennyiért van presell,
de mennyivel több forintot kell rá kiadni....Viszont belátható azt hiszem hogyha az euróval együtt mozgott a forintka akkor
nem hazánkban keresnék a dollárárfolyamunkra felelősöket...

(Nézzétek a halom ismert bolt linket: )

coolicool

Minideal

efox 160$

(#44) tybsen válasza ÁrPi2 (#39) üzenetére


tybsen
addikt

Itt csak pont az a gond, hogy 22 EUR felett van, igy rajon a 27% AFA is :(

(#45) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Hmm, tetszetős :K Esetleg van valakinek Piston 2 + Honor 6 párosítása? Ha működnek a vezérlő gombok, már veszek is egy 3-ast :DD

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#46) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Na francba, cserélhetek megint. :D

(#47) GALARDO


GALARDO
addikt

Akkor ez szifonnal nem kompatibilis ugye?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#48) szentkuti11 válasza GALARDO (#47) üzenetére


szentkuti11
addikt

iPhone-nal csak a felvevőgomb, illetve a mikrofon működik, a hangerőt nem tudod róla szabályozni.

(#49) Dominó85 válasza ÁrPi2 (#43) üzenetére


Dominó85
veterán

22.99-ért tudok szerezni Piston 3-at. Túl friss termék, nekem se adják jóval olcsóbban. Igaz így legalább tuti nem baxogatják a vámon. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#50) ttt1


ttt1
őstag

Nekem van Piston 2-m ,de nem bontottam még ki a dobozból:).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.