Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bocaa


Bocaa
senior tag

Az első 10 játékból 3at játszottam ki a többivel csak játszottam de az összesel.
Szerintem elég korrekt lett a lista. kicsit sok a régi játék

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#2) alien_


alien_
őstag

Köszönjük :C
A listából nekem az jön le, hogy van még mit fejlődnie a játékiparnak a kb. 10 évvel ezelőtti önmagához képest..

Swarm is coming.

(#3) CYBERIA válasza Bocaa (#1) üzenetére


CYBERIA
őstag

Szerintem nem véletlenül van ennyi régi játék.

Egyébként jó lista, bár van egy-kettő játék, amit nem raktam volna annyira előre (pl. GTA,NFSU2).

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah jöhetnek a kommentek..kinek hogy tetszik a PH-s lista?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) feka007


feka007
nagyúr

Jó lista. :C Nagyjából bent vannak amiket írtam én is

(#6) ftc


ftc
nagyúr

Azért kár, hogy commander keen-t nem sokan ismerik :))

(#7) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

jó kis lista :R
1-2 kivételével minddel játszottam
nekem kifejezetten tettszik h sok régi játék fent van, ugyanis a mostani játékok nem hozzák azt a játékélményt amik a régiektől megszoktunk sajnos

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#8) Lenry válasza ftc (#6) üzenetére


Lenry
félisten

én ismerem. az id első játéka :)

egyébként kicsit csodálkozok, hogy a WoW ennyire a végén van, de úgy látszik, hogy kicsi a PH! WoWos közössége

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) HaaS


HaaS
addikt

Befért a Mafia mellé a Beyond Good and Evil is, én megnyugodtam:D!

(Lehet, hogy érdemes lenne nyitva hagyni a szavazást, aztán ránézni egy hónap múlva, hátha szaporodik még a szavazók száma. Ohh, tényleg érdekes lenne, körülbelül hány szavazó volt? Már csak azért is, hogy mennyi "aktív" péhás van...)

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#10) JanR válasza ftc (#6) üzenetére


JanR
addikt

Pedig a Commader Keen hatalmas jatek! Emlekszem, mikor a szomszednak meg volt az elso 2 resz es leultunk jatszani vele. Az apja jott haza nemetorszagbol es mindig hozott egy lada gumicukrot, csokit, meg kis dobozos kolat - na azok voltak a szep idok! :DDD

Azert sajnalom, hogy elmult - sokan ugy gondoljuk, hogy az uj jatekok nem hozzak azt a hangulatot, de engem mar egy jatek sem tudna ugy leultetni, hogy felhotlenul csak a jatekra figyeljek es szorakozzak - sok mar dolog van mar, amire figyelek melette es lehet emiatt erezzuk ugy, hogy ezek a jatekok mar nem olyanok mint a regiek :)

(#11) alien_ válasza HaaS (#9) üzenetére


alien_
őstag

Igen, én is hiányoltam, hogy hány user adta le a szavazatát.. Így nem lehet tudni, mennyire reprezentatív a lista.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#12) Egon


Egon
nagyúr

Master of Magic nem fért be az első százba?!? Nagyon LOL.
Na mindegy, ettől nem lesz olcsóbb a kenyér.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#13) HaaS válasza Egon (#12) üzenetére


HaaS
addikt

Vedd észre Egon, szűk réteg vagyunk:)! Azért persze a háeszed miatt jövök egy sörrel:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#14) Viktor77 válasza Lenry (#8) üzenetére


Viktor77
titán

Egy WoW-osnak nem kell lista ahhoz, hogy tudja, ez a nonpluszultra. :D

Érdekes, a CoD6-ot szídja mindenki mint a bokrot, istenítik a 4-et, a listán mégis fordított (azaz a 6 van előrébb) a sorrend. Ki ért titeket?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15) HaaS válasza Viktor77 (#14) üzenetére


HaaS
addikt

Tényleg érdekes:)! Mi az a CoD :DDD?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#16) alien_ válasza Viktor77 (#14) üzenetére


alien_
őstag

Valószínűleg azért alakult így, mert a COD4 sokkal szélesebb körben elterjedt, hisz az MW2 csak nemrég jelent meg.

Swarm is coming.

(#17) leviske


leviske
veterán

11. a Crysis? Én többet nem szavazok... :(

Amúgy köszönjük a listát és a vele töltött munkátokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#18) feka007 válasza leviske (#17) üzenetére


feka007
nagyúr

WoW meg 92., hahaha :DD

(#19) ftc válasza JanR (#10) üzenetére


ftc
nagyúr

Na ja orakat ültünk a gép előtt:D

Amúgy mai gamek mikor 30 óra altt kiviszed onnatól elveszti az érdeklődésem...

Pl utolso game az a Gothic 3 volt most Risent akarom iprobállni...

sajnos anno a Myst is megszünt pedig kib jo volt

(#20) stopperos


stopperos
senior tag

33/100 az arányom. Én még mindig nagy örömmel játszom a régi játékaimmal. Nem a csicsa a lényeg...

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#21) alien_ válasza Viktor77 (#14) üzenetére


alien_
őstag

Ezt elnéztem :D
Az MW2 van előrébb a listán!? Akkor megtette a hype a hatását..

Swarm is coming.

(#22) D_r_u


D_r_u
tag

CoD6, mint minden idők 6. legjobb játéka? CoD, mint minden idők legjobb sorozata?!?! Most már tényleg érzem, hogy velem van a baj, nem tud valaki egy jó orvost, aki felnyitja a szemem, hogy miért olyan brutálisanzseniálisannagyszerűek ezek a játékok? A többi nagyjából okés, külön öröm, hogy sok szívemnek kedves alkotás tűnik fel, bár főként a lista második felében.

(#23) CptMisi


CptMisi
őstag

Jó kis lista lett, mondjuk én hiányolok pár játékot: Brothers in Arms, vagy RTSek közül: Company of Heroes, D-Day, AK vs DR...de kinek mi :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24) Arena87 válasza ftc (#6) üzenetére


Arena87
aktív tag

Így van. Pedig az is olyan jó játék volt, mint a mario, legalábbis szerintem.

Ez már korrektebb lista, de mit keress ott Crysis? :F Bár én nem toltam vele, de biztos jó lehet, ha sokaknak tettszett! :)

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#25) Viktor77 válasza D_r_u (#22) üzenetére


Viktor77
titán

Ki mondta, hogy minden idők legjobb játéka? Egy itteni, igen rövid kis szavazás végeredményeképpen (hány szavazattal, kb. 50-el?) van ott, ahol.
Másrészt azért, mert neked nem tetszik, nem kell, hogy másnak se tetsszen. Nem vagyunk egyformák, ennyi az egész (mondom ezt úgy, hogy én sem láttam még egy CoD-ot sem).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#26) ftc


ftc
nagyúr

Kellene csinálni egy listát 10-18 éves korig 18-25-ig 25-35 s igy tovabb érdekes dolgok jönnének ki ;]

(#27) athomi válasza Lenry (#8) üzenetére


athomi
veterán

nekik nincs idejük szavazgatni :DDD

Viktor77: most nagy a hype körülötte, ennyi

[ Szerkesztve ]

(#28) HaaS válasza Viktor77 (#25) üzenetére


HaaS
addikt

Őszinte leszek, nekem az MW2 is még mindig a MechWarrior 2:)!
A játékok nevét azért általában én is ismerem... tudom azért, hogy a CoD az a Call of Duty, de pont ugyanannyit játszottunk vele, ahogy olvasom a hsz-edet:)!

Nos.. azért ezt az "új" MW2-t ezt tényleg meg kellett néznem.. tényleg nem értettem, hogy jön ennyi szavazat a jó öreg MW2-re :D! Háháá!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#29) D_r_u válasza Viktor77 (#25) üzenetére


D_r_u
tag

Mivel a szavazás címe: PH! Felhasználók TOP 100 listája, ebből én bátorkodtam arra gondolni, hogy nem a 2000-es évek legjobbjaira szavaztak a többiek(sajnos én nem botlottam bele a szavazás felhívásába, így nem is adtam le a voksaimat), nem is a mobiltelefonokon elérhető legjobbakra, hanem a saját all-time (pc-s?) kedvenceikre. Másrészt nem minden idők legjobb játéka, hanem a 6., amit megemlítettem, az egész sorozat áll az első helyen, amit szintén megemlítettem.

Nem vagyunk egyformák, de mivel a cikkben felhívják a figyelmemet, valamint a cím is arra utal, hogy ez a lista a PH!-felhasználók, mint közösség/tömeg (és nem egyén) véleményén alapszik, ebbe pedig valamelyest én is beletartozok, ezért szerintem semmi rossz nincs abban, hogy én, mint a nagy egység egy kis része helyt adok a csodálkozásomnak, hogy ezek ott állnak, ahol. Nem egy konkrét ember véleményével nem értek egyet, hanem a közösségével. Az egész nem 1-2 ember véleményén alapszik, hanem állításod szerint pár tízén, ami azért sokkal reprezentatívabb minta számomra a játékosok mai igényeit illetően, mintha 1 gamer site szerkesztői összedobnak egy ilyen listát (ilyenekbe nem is szoktam belekötni, mert felesleges).

Ezt az előbb elfelejtettem írni: az ötletgazdáknak köszi a munkát.

(#30) hackeeeee válasza CYBERIA (#3) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

NFS UG2-vel mi a baj? Valahogy az UG széria még mindig jobb volt, mint a mostaniak, najó, talán a Shift jelenleg kivétel.

Véleményem szubjektív...

(#31) mephi666


mephi666
nagyúr

na, nekem tetszik ez a lista... alig látok rajta ismeretlen címet és szerintem a felsorolt játékok nagy részén sokat függtem... kivételt képez ez alól a cod/mohaa/stb... (nem vagyok világháborús játék-fan...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) InVino86 válasza CptMisi (#23) üzenetére


InVino86
aktív tag

Hát ha szavaztak volna rá többen akkor fenn lenne a Bia sorozat is de össz 2 szavazat jött bia-ra, CoH-ra is 2, szóval több szavazat kelett volna.

[ Szerkesztve ]

(#33) mad1 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


mad1
veterán

Koszonjuk a faradozasotok,Itt latszik hogy sok HC gamer van az oldalon :C :R

Ne szemetelj ! = Steam

(#34) moha21


moha21
addikt

Szerintem elég korrekt lett a lista jó látni, hogy a régi játékok mennyivel "jobbak" voltak játékmenetben. Az újabbak szerintem csak azért kerültek fel, mert van olyan aki nem is élt még akkor amikor már toltuk a Duke Nukemet ipx-en ;]
A tomb raider-t sajnálom, de hát az csak az én kedvenc játékom:)
Szóval nagy grat a lista készítőinek (idő, munka )100x jobb, mint az előző. :R
Az tetszik doom2 pont egyel van a doom 3 előtt :C szerintem ez rendben is van.
Az viszont sajnálatos, hogy Undying üzletileg mekkora bukta volt, ennek ellenére most itt van a listán. (egyik szemem sír a másik nevet imádtam a játékot).

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#35) Jubiii válasza hackeeeee (#30) üzenetére


Jubiii
tag

Nekem a legutolsó játék amit már vagy 5x végigtoltam, és még nem untam meg, az a Defense Grid - The Awakening. Tuti nem sok ember ismeri. kb 800mb... De ott van akár az 1.5-ös counter-strike. Napi rendszerességel nyomom. Új játékok szépek. Ennyi. De ugye nem minden a grafika meg a méret. :))

ui : nem neked akartam hackeeeee bocsi

[ Szerkesztve ]

(#36) phanzetomox válasza D_r_u (#22) üzenetére


phanzetomox
őstag

ne izguljá nem a legjobb játék ezt mindenki tudja...
én azokat a gameket amelyek fent vannak a listán és újjak azokat figyelembe se veszem....
majd ha egy 10 év múlva is fent lesz a cod6 a listán akkor kell komolyan venni :K

wolfenstein: Return to the castle-t hiányolom :( pedig az legalább akkora alapmű mint a counter strike vagy a diablo...

A cod uo mit keres ott lent :Y nyugottan helyet cserélhetne modern társaival :U

a szavazatok száma az egyes játékok mellett jó lenne :)

nemtom olyat lehet-e kérni moditól hogy ha lesz következőnek ilyen szavazás akkor küldjenek egy kör emailt hogy minden ph tag értesüljön a szavazásról (mert így elég sokan lemaradtak pl: én is :) )

egyébként jó a lista köszönjük szépen :R

(#37) InVino86


InVino86
aktív tag

Ez votl az első ilyen szavazás, mondhatni tesztképpen, ha lenne igény rá lehetne folytatni, de akkor több szavazat kell megadott játékstílusokból.
A szavazatok túlnyomó része FPS-ekre jött, ja és a CoD6 az meg most jött ki teszemfel mindenki most próbálta ki :)

Összesen 1098 DB szavazatt jött. Az hogy hány szavazótól megszámolom.

(#38) bdav


bdav
őstag

2 állati nagy problémám van a listával: Baldur's Gate 2 csak a 66. ráadásul a BG1 nincs is a 100ban?

másik: Jedi Academy helyett mindenképp a Jedi Outcastnak kéne fenn lennie, mert annyi plusz nincs az academyben játékilag, viszont az outcast sokkal jobb történettel és hangulattal bír.

Többi része meglepően korrekt, bár a játéksorozatos résznek olyan sok értelmét nem látom

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#39) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Hol marad a Fahrenheit, vagyis az Indigo Prophecy? Embereeek! :(

(#40) hackeeeee válasza Jubiii (#35) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Semmi probléma. :D

Véleményem szubjektív...

(#41) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Ha van rá igény akkor uccu neki csináljunk egy valóban reprezentatív listát, ami a Gamepod olvasóinak a véleményét tükrözi, amit addig nem adunk ki amíg megfelelő mennyiségű szavazat nem érkezik. Ha jól sejtem van aki a lebonyolításban is szívesen segít. Jelentkezőket várok erre a feladatra, majd következő lépésnek találjuk ki a kategóriákat, utána ha ez összeállt jöhet a szavazatok begyűjtése.

(#42) Dyno


Dyno
veterán

Call Of Juarez Bound inBlood? Need For Speed Underground 1?

(#43) Viktor77 válasza phanzetomox (#36) üzenetére


Viktor77
titán

Két okból nincs köremail.

1. Nincs ilyen funkció.
2. Ez nem a PH! (Gamepod!) által kezdeményezett szavazás, hanem két user egyéni akciója.
Ha mondjuk majd Zsoccc ír ki ilyesmit, annak biztos nagyobb lesz a hírverése.

MOD: na, mire leírtam, be is futott az illetékes. :)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#44) HaaS válasza szombatitomi (#39) üzenetére


HaaS
addikt

Tudsz esetleg olyan peccset Fahrenheithoz, hogy ne kelljen nyomogatni a gombokat azoknál a reflex-teszteknél? Egyébként tetszett... volna...

szerk: Viktor77: na meg azért 5 nap alatt minden idők top100-át egyébként is nehéz összeszavazni:)!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#45) JanR válasza leviske (#17) üzenetére


JanR
addikt

Nekem pl tetszik a crysis story-ja es nem is egy 20 perces jatek :U

(#41) Zsoccc : En igenyelnem ! :R

[ Szerkesztve ]

(#46) Sirandrish válasza Zsoccc (#41) üzenetére


Sirandrish
legenda

InVinoval megcsináljuk ha úgy érzitek :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47) InVino86 válasza Zsoccc (#41) üzenetére


InVino86
aktív tag

Én szívesen összesítem a listát, mint ezt is.
Egy kis java-s alkalmazast irtam ra az összesiti.
Ha megegyezunk, hogy milyen játékstílusban lehet szavazni, akkor részekre is lehet bontani.
pl egy minta:

5 jatekra lehet szavazni:
FPS,TPS,RTS,TBS,Egyéb

es ezekbol kotlezo mindegyikhez egyet irni,ami az adott fajtabol a legjobban tetszik vkinek

de ez csak egy minta :)

[ Szerkesztve ]

(#48) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

screamer 4x4 noncs benne??? mifele otosok koborolnak erre???

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#49) InVino86 válasza neduddki (#48) üzenetére


InVino86
aktív tag

1 szavazat se jött Screamerre sztem

alien_ : persze lehet tobb fajta is csak minta volt :)

[ Szerkesztve ]

(#50) alien_ válasza InVino86 (#47) üzenetére


alien_
őstag

+RPG +Racing +Arcade

Swarm is coming.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.