Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Tetszik az ötlet, és a megvalósítás is egész jónak néz ki.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#2) meroly


meroly
veterán

Kár hogy nem rendes, igazi, maradi gombok.
De így sem rossz.
Volt már pár hasonló próbálkozás (ericsson-nál aztán nokia billentyűzet is volt), meglátjuk.

Impossible is nothing

(#3) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

munkaidoben pacman-ezni csunya dolog XD
amugy ha nincsenek gombok akkor hol marad a sok kocka poen XD

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4) Straw


Straw
senior tag

A következő backflip billentyűzetének simány elfogadnám és akkor már tetszene is a teló

42

(#5) plus44


plus44
veterán

Mint a Motorola Backflip gombsora.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) RepeatSector válasza plus44 (#5) üzenetére


RepeatSector
senior tag

ebbe lehet multitouch????
nekem jó a jó öreg genius kb-06x 2005 ez a legjobb bill a világon

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#7) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Hát nem tudom, szerintem nem lesz belőle semmi a későbbiekben, de ne legyen igazam.

(#8) RepeatSector válasza 8nemesis8 (#7) üzenetére


RepeatSector
senior tag

szerintem meg ne legyen semmi belőle én játszok sokat és megvagyok elégedve egy alap genius billel meg egy genius maxfire grandias 12v gamepaddal

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#9) BandiHUN


BandiHUN
veterán

jó cucc lenne ez,de mondjuk ha kiadnák bluetooth-os változatban asztali géphez pl...bár usb-vel se rossz,lehet vele fekve kényelmesen gépezni,kisebb,mint egy vezetéknélküli bill sokkal,és az egér szerepét is átveszi...szerintem pont nem is laptop-hoz való emiatt,és hasznosabb lenne,mint egy mostani egyéb akármilyen pc távirányitó

egyébként akinek van wlan-os,g-szenzor-os pocket pc-je(régebbiekkel nem tudom,megy-e,én HTC Diamond 2-vel próbáltam),az ezzel a programmal,wlan-on keresztül egy hasonló távirányitót faraghat a telefonjból,ami még extraként olyat is tud,hogy a graviszenzort használva vezessen pl.autós játékban kocsit a la ps3,avagy az egeret szintén ezzel mozgatva,és a képernyőt virtuális billentyűzetként használva pl.netezzen,de csinál a telefonból akár sima trackball-t vagy touchpadot is zoom és görgetősávval,ráadásul INGYENES :C

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10) RepeatSector válasza BandiHUN (#9) üzenetére


RepeatSector
senior tag

jah régen symbianba is volt olyan hogy tv távirányítót lehetett faragni a pl 6600 infrás telóból irremote ezt régebben nem is láttam ha most még meglenne ppc-m akkor tuti kipróbálnám de sajna lecseréltem egy sony ericsson p990i-re

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#11) BandiHUN válasza RepeatSector (#10) üzenetére


BandiHUN
veterán

én ezt használtam,eléggé jó cucc,persze más kérdés,hogy ugyanolyan nyűgös a touchpad,mint laptopon :D a graviszenzort meg szokni kell,de szerintem kábé ilyen lehet a Logitech MX Air is.... a lényeg,hogy végülis akinek van pocket pc-je,az ingyen faraghat magának egy ilyet,mint amiről a cikk szól,sőt jobbat...és az másra is jó :D megy bluetooth-on át is,használtan egy régebbi telefonos pda már 15-ért megkapható,ez a kütyü se lesz tuti kevesebbe,a pda-s verzió sokkal olcsóbb,és vezetéknélküli :) na,jó,ezt meg ki se adják ilyen formában,csak beépitve.(de vajon miért nem????),mondjuk akkor meg nem értem,ki akarna egy érintős cuccon ilyen tapibigyóval marháskodni???hisz az lcd ott reagál,ahol megérinted,nem kell egérmutatót terelgetni...billnek meg sokkal nagyobbat varázsolhat a gép az érintőképernyőre...játékra az ilyen tabletek nem alkalmasak,ahhoz meg drágák,főleg a nagyok,hogy videózni valaki ilyet vegyen :F

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12) RepeatSector válasza BandiHUN (#11) üzenetére


RepeatSector
senior tag

ez már olyan mint a logitech ujfajta szériája amin van lcd csak nagyképűség kedvéért veszik meg

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#13) BandiHUN válasza RepeatSector (#12) üzenetére


BandiHUN
veterán

:DDD még jó,hogy én is G15-öt használok... :P bár itt azért tegyük hozzá,hogy 15-ért vettem akciósan annó,ráadásul 4.éve a legjobb formáját hozza,full jó üzlet volt,de sem a másik változatát(kevesebb programozható gomb),se a szines lcd-set nem venném meg...viszont a mindennapokban is,és a játékokban is ki tudom ezt még használni.egyébként pl.az lcd is rengeteg mindenre jó ám,de ez más dolog.pl.az új battlefield is kezeli,de akár a fraps és az Everest is,vagyis már csak ezértis hasznos,de akár monitor nélküli zenehallgatást,letöltésfigyelés,messenger figyelést,stb is lehet vele csinálni,és akkor már energiát spórol az ember,mert kikapcsolhatja a monitorát,mégis tudja,mi történik a gépen,stb...áramban is visszahozott ez annyit,amennyibe kerül,a 4 év alatt.de azért az ilyen egérkütyük mindig mások lesznek,sima asztali gépen nincs jobb eszköz egy jó kis rágcsálónál.de ezértis irtam egyébként is,hogy akinek van hozzá pda-ja,az ingyen kipróbálhatja,milyen is egy ilyen izé,és akkor eldöntheti,ér-e valamit amúgy a dolog,vagy ez is csak egy szokásos úri játékszer...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.