Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) donciccio


donciccio
csendes tag

érdekes abból szempontból ez a pedál kérdés,h tényleg van a look-nál jobb pedál,mégis sokan ezt használják. többek közt én is. az xpedo pedáljaim könnyebbek a keo blade-nél,de vlmiért mégis a blade mellett döntöttem. lehet,h márka hűség,vagy vlmi tök más.

campa szettet használok. adná magát,h campa pedálom legyen,de hát megálltak a fejlesztéssel,és mára már nem igazán versenyképes a konkurenciával szemben. legalábbis sztem.

nem esett szó még 2 ismertebb márkáról,de sztem ne menjünk el mellettük.

az egyik a speedplay. drága,és könnyű. legalábbis,ha a stoplikat nem számoljuk. a legtöbb modell közülük kétoldalas. nem tudom mennyire könnyű dokkolni vele,de azért kipróbálnám.

a másik meg a jó öreg time pedálok. a look delta tömegben a kanyarban sem volt régen ehhez a pedálhoz képest,meg közelebb is volt jóval a tengely a talphoz. itthon nem terjedt el,de sok profi használta sokáig. (Indurain,Riis,Ulrich,Pantani) na ezt is kipróbálnám,de tudom,h spéci talp kell hozzá. mondjuk a mostani time pedálokat is szívesen kipróbálnám,igaz,azok már más stoplival vannak ellátva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.