Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Parci:] Nők...

Hozzászólások

(#51) nyávogi válasza tildy (#49) üzenetére


nyávogi
tag

Ezt a problémát én is ismerem.... ezért ilyenkor a ''merre?'' kérdésre azt szoktam mondani, hogy amerre a főútvonal kanyarodik... :)

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#52) tildy válasza rudi (#50) üzenetére


tildy
nagyúr

Mint írtam, nem látta, hogy kinn van a főútvonal tábla,és a mellékút is osztott volt, tehát mintha főútvonal lenne. Nos? akkor merre a tovább a főúton ? Ha észre sem ette , hogy azon van? (Tábla nincs kinn a kanyarodó főútról. )
Így írásod alapján sajnos nem egyértelmű ott, max ha azt mondod, kanyarodj balra a főútvonallal, vagy úgy, menj le ott egyenesen arra az útra.

A hely egyébként kőbánya központban van.
Én csak példát akartam hoznia különbözőségre :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#53) #24889344


#24889344
törölt tag

Na.Tegnap hazamentem,megkérdeztem a páromtól hogy szereti e a rakott krumplit (tudom hogy szereti). :)

A válasz : MERT ! ?

Biztos az járt a fejében hogy:Miért kérdi?Csak nem azt akar enni holnap? Most főztem tökfőzeléket,ott figyel a hűtőben,egyen (zabáljon) azt. :((


KB 2 óra múlva megint megkérdeztem,válasz: nem


[Szerkesztve]

(#54) Xpod válasza #24889344 (#53) üzenetére


Xpod
addikt

Patheld meg, hibás a programja.:D

Eddig beválat módszerem, hogy megkérdezem mi lenne Öszerinte a jobb, utánna elmagyarázom miért nem az. (Feltéve a ha szükséges a magyarázat.)

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#55) Foglalt név válasza Parci (#42) üzenetére


Foglalt név
addikt

Az enyém meg nyers.
Egyébként mielött szó érné a ház elejét, nem differenciálok nem szerint. Legyen férfi vagy nő, mindegyik csak ember. Ezt sem árt észben tartani.

(#56) ladybug válasza #24889344 (#53) üzenetére


ladybug
őstag

Ne haragudj, ha megkérdem, milyen a kapcsolat köztetek? Abból, amit írtál, azt szűrtem le, hogy a barátnőd kaffog veled, nem érdekli, hogy mit mondasz neki, te főzöl rá. Te pedig főzöl, és nem érdekel ízlik-e neki, vagy sem. Érdekes egy kapcsolat.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#57) eszterencs válasza ladybug (#56) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Nem-nem, szerintem félreérted, azok a barátnője gondolatai, hogy ''most főztem tökfőzeléket, egyen azt''... :)

Nekem amúgy nagyon tetszik a sztori :D

(#58) ladybug válasza eszterencs (#57) üzenetére


ladybug
őstag

Lehetséges. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#59) SLYM válasza joghurt (#25) üzenetére


SLYM
veterán

hátha ezt telón vagy MSN-en keresztül jáccanád el, lehet, hogy csúnya vége lenne :D

(#60) SLYM válasza ollie (#39) üzenetére


SLYM
veterán

-.-

(#61) SLYM válasza ladybug (#56) üzenetére


SLYM
veterán

túlbonyolítás Ruł3z :D

(#62) Ősember


Ősember
őstag

és már megint ott tartunk, hogy nem lehet eldönteni kik a logikusabbak, nök avagy férfiak? :DDD mindenki a saját gondolkodásmodja szerint cselekszik, ez valakiével megyegyezik a másik fél meg azt mondja buta :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Parci:] Nők...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.