Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Parci:] Nők...

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na igen (vagy nem?) a Nő útjai kiismerhetetlenek.

De kérlek, te ne ess ebbe a szingli őrületbe. :)

***

(#2) Parci válasza ollie (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én eleve marha ritkán őrülök meg dolgokért, és hogy a szingliség nem lesz ilyen, az tuti! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) Renwick


Renwick
őstag

Én sosem konyítottam a matekhoz, lehet hogy ezért jövök ki jól a nejemmel? :DDD

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#4) Parci válasza Renwick (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

olyan hihetetlen magas labdákat dobálsz fel, hogy komoly önuralmat igényel részemről nem lecsapni őket... ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) Renwick válasza Parci (#4) üzenetére


Renwick
őstag

Alkalmazkodás, barátom, ezzel csodákat lehet művelni. Bár te biztos máshogy hívnád... :P

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#6) Parci válasza Renwick (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

még mindig az ajkaimba harapok és csöndben maradok... :DDD
(az alkalmazkodás pedig nem probléma, de azért egyesekkel ellentétben hagyok valamit magamból is... ;])

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

Szerintem rossz oldalról közelítik meg a férfiak ezt a kérdést.

Vannak bizonyos szabályok, szokások és viselkedésformák, na és vélemények, amelyeket az ember elsajátít, amíg felnő. Namost ezeket a férfiak mindig minden helyzetben egyformán alkamazzák. A nők viszont mindig az adott helyzethez alakítják a dolgokat, és attól függően nyilvánulnak meg.

Pl. ha egy férfitől megkérdezed, hogy szereti-e a rakott krumplit, akkor ő arra kapásból tud adni egy olyan választ, hogy igen vagy nem. Ha ugyanezt egy nőtől kérdezed meg, akkor az megvizsgálja az adott szituációt, például hogy a válaszával majd milyen hatást gyakorol a kérdezőre, most épp kívánja-e a rakott krumplit, meg bírná-e enni udvariasságból, satöbbi, és mindezt figyelembe véve válaszol. Aztán a férfi ebből csak annyit lát, hogy a nő hol azt mondja, hogy szereti a rakott krumplit, hol meg azt, hogy nem. :)

Valójában pedig csak arról van szó, hogy a nők az adott szituációhoz optimalizálják a válaszaikat. :D Szóval a nők a logikusak, csak a férfiak számára ez a szint már nem érthető... :P

(#8) Parci válasza eszterencs (#7) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

:Y ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9) dr faustus


dr faustus
senior tag

Mondom én, hogy ösztönlények. ;)
Ja, ez is egy olyan hímsoviniszta poén volt, még akkor is, ha ezt egy nő mondta nekem anno. :)

[Szerkesztve]

Warning: Explicit Content

(#10) Jenő válasza eszterencs (#7) üzenetére


Jenő
aktív tag

De gondolom, abba a nők bele se gondolnak, hogy ezzel az ''optimalizálással'' csak rontanak a helyzeten. Lehet máshogy is kezelni a dolgokat, például ha mindenre őszintén válaszolunk.

-Szereted a hagymáskrumplit?
-Igen.
-Kérsz egy kicsit?
-Most nem, köszi. Tele vagyok, meg amúgy se akarom, hogy büdös legyen a szám, és nincs nálam rágó.
-Na, csak kóstold meg!
-Ténylegnemköszhelló.

Emiatt a helyzethez alkalmazkodás miatt a volt barátnőmmel egy idő után eljutottunk kb arra a szintre, hogy már soha nem tudtam, mit akar, és nem is volt kedvem hozzá. Aztán meg sírt, amikor elküldtem.

Erre nyílván lehet azt mondani, hogy azért nem tudtam, mit akar, mert nem értek a nőkhöz. Bizonyára így van. Ő meg nem értett a férfiakhoz. :DDD

[Szerkesztve]

(#11) Pacák válasza eszterencs (#7) üzenetére


Pacák
senior tag

Mondok egy megdöbbentőt.

Szeretem a rakottkrumplit, de... a teteje legyen vastagon ropogósra sült. Alul lehet több lé is, de lehet száraz is, mindegy, csak ropogjon a teteje! :DDD

Most megingattam a férfiak egyszerűségébe vetett hiteteket?

Nuclear launch detected

(#12) EQMontoya válasza Renwick (#3) üzenetére


EQMontoya
veterán

én konyitok vmennyit, exemmel egész jól ki is jöttem,a közöttünk lévő 200km-el viszont nem annyira :D

Same rules apply!

(#13) eszterencs válasza Pacák (#11) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Jah igen, majd' elfelejtettem. A férfiak rendszerint képtelenek megérteni az átvitt értelmű példákat... :O ;]


Jenő: a volt barátnőd akkor még valószínűleg nem sajátította el a férfiak agyához való leereszkedés művészetét. De idővel lassan beletanul az emberlánya, hogyan értesse meg magát az erősebbik nemmel. :P

(#14) Jenő válasza eszterencs (#13) üzenetére


Jenő
aktív tag

Igaz is.. ...:)

(#15) ladybug válasza eszterencs (#13) üzenetére


ladybug
őstag

Mondasz vmit. :)

A fériak elé úgy kell mindent tárni, hogy egyértelmű választ tudjanak adni, mert ők csak az igent és nemet ismerik. Az előre gondolt közös dolgaitok nagy részét bár közösen beszélitek meg, mégis a nő az, aki viszi a beszélgetés fonalát, és oldja meg a mindennapi - Fériak számára jelentéktelennek tűnő, mégis, ha nem működnének, akkor háborognának. - teendőket, ami tök természetesek neki. Ő irányítja a kapcsolatot javarészét, és ez megint csak természetes. A fériak pedig csak keresik a választ, és a gyakorlatiasságról fingjuk sincs, mert ők mindent csak feketén-fehéren vagy igen-nemként látnak.

De szeretjük őket. ;]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#16) EQMontoya válasza ladybug (#15) üzenetére


EQMontoya
veterán

ez azért nem teljesen igaz. Hát még Ti hogy háborognátok, ha pl 1x csak bedugod a hajszáritót, és nincs áram... :D

Egyébként meg a kérdések 95%-ra tényleg igen vagy nem válasz létezik... főleg a mindennapi életben felvetődők közül. Csak Ti szerettek mindent túlkomplikálni, mert semmit nem birtok normálisan, ész érvekkel eldönteni ;]

Same rules apply!

(#17) ladybug válasza EQMontoya (#16) üzenetére


ladybug
őstag

Ha tudnád...Még hajszárítót is csak féleévente egyszer használok. És nem az áram miatt. :)

Sosem leszünk egy véleményen. A férfi és a női logika teljesen eltérő. De nem is ez a lényeg, hanem hogy egy kapcsolatban ez jól működjön. Fogadja el mindkét fél, hogy kell közelíteni a másik felé, élni vele egy fedél alatt.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#18) norbiphu válasza ladybug (#17) üzenetére


norbiphu
senior tag

''A férfi és a női logika teljesen eltérő.'' Ezt az aláírásod tökéletesen igazolja. :D

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#19) erdoke válasza ladybug (#17) üzenetére


erdoke
titán

''A férfi és a női logika teljesen eltérő.''

Érdekes (nőies?) megfogalmazása ez egy fekete-fehér igen-nem problémának. Valóban, a 0 és az 1 (ill. ebben az esetben az 1 és a 0) teljesen eltérő... :D

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#20) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

peace, gyermekeim!

a női gondolkodás csodálatos, izgalmas, kiismerhetetlen. ezért szeretjük. nélküle marhára kocka 1-0 volna minden, nem? :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#21) Pacák válasza Parci (#20) üzenetére


Pacák
senior tag

Hm.. azt hiszem matekosul a női igen és nem fokozatmentesen skálázható az 1 és 0 között. Sajnos ebben az esetben ki kell lépnünk a bináris számrendszerből és a 10 -es alapúban kell kifejezni 0 és 1 közötti értékeket is pl.: 0.001 vagy, 0.899.. :D Erre kéne egy értelmező zsebkönyv férfiaknak. Azt hiszem meggazdagszom a kiadásán. :DDD Vesztek belőle? ;)

Nuclear launch detected

(#22) tildy válasza EQMontoya (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

1. hajszárító miatt a ph-s csajok kevésbé háborognának (Én sem száíróm vele a hajam, megszárad az magától is) , minthogy nem működne a szgép! Egyébként meg, lebaktat villanyórához, kismegszakító visszakapcsol (jobb esetben).

A kérdések 50%-ra szerintem meg nem lehet igen vagy nem választ adni. Míg egy férfi sokkal könnyebben dönt, egy nő elkezd mérlegelni.
Ja ezt már eszterencs is írta :B

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) joghurt válasza Parci (#20) üzenetére


joghurt
addikt

Régi vicc, hogy a nők agya 1-bites: ''Értem / nem értem''.
Egy kocka kiránduláson mesélte valaki ezt a viccet, mire az egyik lány közölte, hogy ő ezt nem érti. Megállapításra került, hogy az ő agya 0-bites. ;]

De a nők egyszerű igen/nem szereted a rakott krumplit hozzáállásához: A legnagyobbakat akkor lehet csattanni, ha a szembejövő udvariasságból megpróbálja kitalálni, hogy te merre fogsz lépni, aztán ez nem jön össze neki. Helyettem ne próbálja meg senki eldönteni, hogy én melyik válasznak fogok jobban örülni! Azt kérdeztem, hogy ''te szereted a rakottkrumplit?'', és nem azt, hogy ''te mit gondolsz, én jobban fogok-e örülni annak, ha te azt mondod, hogy szereted?''. Azért kérdeztem azt, mert arra vagyok kíváncsi, és arra szeretnék választ kapni. Ha a második verzió érdekelne, azt kérdezném.

A tej élet, erő, egészség.

(#24) tildy válasza joghurt (#23) üzenetére


tildy
nagyúr

Pedig ez így működik:

Szeretem , de úgy be tudok kajálni belőle, hogy majd kipukkadok. NA olyankor nem szeretem.:D

Egyébként magával a kérdéssel van a baj. Az iylen szeretem/tetszik satöbbi dolgok tényleg sokszor múlnak a pillanatnyi érzelmi állapoton.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) joghurt válasza tildy (#24) üzenetére


joghurt
addikt

Akkor viszont az a válasz, hogy ''Mikor, hogy'', de az eredeti kérdésre koncentrálva akkor is hozzá kellene tenni, hogy épp akkor, épp ott a pillanatnyi érzelmi állapot alapján igen vagy nem a válasz. Semmi másért, csak mert ezt kérdezték tőled.

Megfordítva: Mit szólnál hozzá, ha a pasik a ''Szeretsz?'' kérdésre azt mondanák pillanatnyi érzelmi állapot alapján, hogy ''Rühellek, mert felzabáltad előlem a rakottkrumplit''?

A tej élet, erő, egészség.

(#26) venember83 válasza joghurt (#25) üzenetére


venember83
nagyúr

;] :Y :C

(#27) tildy válasza joghurt (#25) üzenetére


tildy
nagyúr

;]
Semmi gond nem lenne belőle:)
Ha nem is így, de másképp már hangzott el válasz erre, ami se nem igen se nem nem volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) console


console
aktív tag

Szerintem az egész Élet alapvetően illogikus, misztikus és titokzatos. Épp olyan, akár egy nő. A nőktől sokat tanulhatnak a férfiak...
Az igazi probléma gyökere szerintem mindig az, ha valaki racionálisan gondolkodik. Az biztosan szenvedéshez vezet... Figyeld csak meg! Sosem hoz el boldogságot, de mégcsak egy boldog pillanatot se képes teremteni a racionalitás.
Ellenben, ha képes vagy egy pillanatra elengedni a fikcókhoz, az egóhoz való ragaszkodásaid... ha csak egy pillanatra teret tudsz nyitni az Életnek, a megmagyarázhatatlannak, a gyermekiségnek, a játékosságnak, a kreativitásnak, a spontán feltörekvő szeretetnek, boldogságnak... abban mind ott lappang, amit annyira keresel.
Nem baj, ha az ember tud ésszerűen gondolkodni, csak ne engedje meg magának, hogy az egész életét uralja az ésszerű gondolkodás. Az csak a matekban meg a számtekben (azaz csak az ember mesterséges fikcióiban) érvényes. Az Élet túl van ezeken a korlátokon.
A férfi legnagyobb feladata - s talán ezért vannak a nők -, hogy megértse, hogy nem lehet az igazi dolgokat leírni 1-esekkel és 0-ákkal, és a nők jelenléte okozta, az ész számára sokkszerű hatásokkal kimozduljanak a korlátolt elméjük börtönéből.
Nagyon szépen megalkották ezt a játékot...

''A nőket szeretni kell, nem megérteni.''
És csak ekkor kezded el igazán érteni az Életet.

.

(#29) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

- Uram, miért teremtetted ilyen gyönyörűségesen szépre a nőt?
- Hogy szeresd...
- És Uram, miért teremtetted ilyen reménytelenül ostobára?
- Hogy szeressen...

https://www.coreinfinity.tech

(#30) #24889344


#24889344
törölt tag

Gondolkodásmód:
Vettem fát,barackot.
Erre a nő: Milyen szinűt? (Megtörtént eset)

Vagy valamire nem-et mond de közben igen a válasz.Ha elfogadod a nem-et akkor meg duzzog. :F

(#31) joghurt válasza #24889344 (#30) üzenetére


joghurt
addikt

A te hibád. Nem vagy gondolatolvasó.

Pedig rájöhetnél, hogy a nőknél az ''igen'', a ''nem'' és a ''talán'' ugyanúgy létező hangalakok, csak épp más jelentés társul hozzájuk, mint az embereknél.

A tej élet, erő, egészség.

(#32) bambano válasza eszterencs (#7) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Aztán amikor a nők a kreszt is optimalizálják, akkor sikítani szoktam :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#33) dr faustus válasza #24889344 (#30) üzenetére


dr faustus
senior tag

Nem azt akarta kérdezni a hölgy, hogy sárga- vagy őszibarackról van szó? :)

Warning: Explicit Content

(#34) Foglalt név válasza eszterencs (#7) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ebből két dologra lehet következtetni.

A verzió:

A nők hülyék. Nem értik mit kérdeznek tőlük. A kérdés ugyanis az volt, hogy szereti-e a krumplit. Nem az, hogy tüsszent-e a szomszéd macskája, ha a kérdésre igennel felel.

B verzió:

A nők felsőbbrendűnek képzelik magukat. Azt hiszik nekik kell a világ összes problémáját megoldani, ezért egy egyszerű kérdést is túlbonyolítanak. Persze nem azok, így nemhogy nem sikerül megoldani a problémát, hanem a túlbonyolítással ők maguk generálják.

C verzió:

Direkt csinálják a balhét, mint az almánál. Esetleg a bibliát is machinálták, eredetileg Lucifer volt a sebész, aki megszabadított az oldalbordánktól.

(#35) bambano válasza Parci (#20) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Holott haszálhatnánk fuzzy logikát is :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#36) finest válasza bambano (#35) üzenetére


finest
őstag

:R

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#37) ollie válasza Foglalt név (#34) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

D verzió:

Nem úgy működnek, mint a férfiak. Pont.

***

(#38) bambano válasza Pacák (#11) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Én ezt egyszerűen oldottam meg. Minden kaját megfőztem először én, leraktam az asztalra és közöltem, hogy ez a szinvonal :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#39) ollie válasza eszterencs (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hehe, ez jó. Akkor minden programozó mellé kéne ültetni, egy nőt is (már ha a programozó nem eleve nő), hogy jobban menjen az optimalizálás. :D

***

(#40) #24889344 válasza dr faustus (#33) üzenetére


#24889344
törölt tag

Nem tudom,sárgabarack volt a fa.
Ha nekem valaki azt mondja hogy barackfa én a sárgára gondolok,az őszi az őszibarack.

(#41) dr faustus válasza #24889344 (#40) üzenetére


dr faustus
senior tag

Nekem nem egyértelmű, és szerintem a hölgy, ha picit furcsán is, de erre kérdezett rá. :)

Warning: Explicit Content

(#42) Parci válasza Foglalt név (#34) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

emberek, az én posztomból csak úgy sütött a kedvesség :)
őrizzük meg ezt a hangulatot a hozzászólásokban is.
a nő a legjobb dolog a földön, ezt azért ne feledjük egy percig sem! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#43) tildy


tildy
nagyúr

KEdves férfitársak , akkor egy példa:

Kanyarodó főútvonal balra, pont a kanyarnál egy mellékút ágazik ki belőle, egyenesen.
Tehát olyan , mint egy jobbra eldöntött T betű .
Nos, ha megkérdezi a férfi, hogy most merre kell menni, de nem tudja , hogy főútvonalon vagy, akkor milyen választ vár?
Ha azt mondod balra , akkor valószínűleg megérti, hogy maradjon egyenesen a főúton.

De mi történik ha egyenest mond az ember? Hogy egyenesen kell menni?
Nos a férfi le fog térni a mellékútra, mert geometriailag neki az az egyenes! Holott a nő úgy gondolta , hogy egyenesen a főúton!

Tapasztalat:az lenne a legjobb, ha mutatná az ember, ezt szoktam tenni, mutatom neki az irányt, hogy arra. Na ez sem megoldás, mert merre arra? LOL.



"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44) temp123456


temp123456
tag

Igen!! szeressük mindet :R :B (röviden és férfiasan megmondva :C )


[Szerkesztve]

(#45) FPéter válasza tildy (#43) üzenetére


FPéter
aktív tag


De mi történik ha egyenest mond az ember? Hogy egyenesen kell menni?
Nos a férfi le fog térni a mellékútra, mert geometriailag neki az az egyenes! Holott a nő úgy gondolta , hogy egyenesen a főúton!


Egy átlag férfiember simán tudna ehhez alkalmazkodni az első két ilyen szituáció után, HA az egyenes és a balra mindig ugyanazt jelentené. :P

(#46) bambano válasza tildy (#43) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Ilyenkor megkérdezem, hogy fizikailag egyenesen vagy kresz szerint egyenesen.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#47) dr faustus válasza bambano (#46) üzenetére


dr faustus
senior tag

Tulajdonképp egyszerű a helyzet: Azt kell eldönteni, hogy a főútvonalon akarsz-e maradni vagy sem. ;)

Warning: Explicit Content

(#48) bambano válasza dr faustus (#47) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

A helyzet nyilván egyszerű, mifelénk az a kirívóan ritka, hogy én nem tudom, merre kell menni, az asszony meg tudja. Tehát az, hogy megkérdezem, jellemzően fikció:)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#49) tildy válasza bambano (#46) üzenetére


tildy
nagyúr

Párom szerint a matematikai egyenes a prioritásosabb a kresz szerintinél;) Kiváncsi voltam, mi lesz nálatok rá a reakció:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50) rudi válasza tildy (#43) üzenetére


rudi
nagyúr

Most akkor hogyan gondolkodik előre a nő? Ilyen esetben egyenest meg jobbat meg balt mond ahelyett, hogy tovább a főúton-t vagy tovább a mellékúton-t mondana? Én nem vagyok nő, de automatikusan az utóbbi két lehetőségből mondanám a megfelelőt, ugyanis azok egyértelműek.

A másik meg, hogy szerintem nem kell azt küzdelmesen bizonygatni, hogy a női mődszer jobb-e vagy a férfi, hanem el kell fogadni hogy mind a kettő más.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Parci:] Nők...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.