Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

nem ciki szerintem a nosztalgiázás... most ezzel az írással visszahoztad azt a feelinget bennem, amit akkor éreztem, amikor szüleim leléptek az ország túlsó felére nővéremékhez, én meg rátelepedtem a telefonvonalra a 33.6-os modememmel és ment az net/irc ezerrel... akkori matáv talán péntek estétől hétfő reggelig max 150ft-ot számlázott netezésre, ha nem volt szakadás :DD (újraindult a számlázás minden újracsatlakozással) volt hangulata az egésznek... nem is álmodoztam még isdn-ről sem... a kábelnet meg valami olyan csoda volt, amivel csak a 2000-es évek elején találkoztam... emlékszem, hogy fősulin 2001 őszén húztunk valamit lefelé órán és 1.5mbyte/sec-el jött... majdnem magunk alá fostunk... (és akkor még finoman fogalmaztam) a régi net tényleg más volt... nyugisabb... simán kávézhatott/cigizhetett az ember 1-1 oldal töltése közben... a közösségről nem is beszélve... (voltak s*ggarcok azért itt-ott, de lekezeltük őket)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.