Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) wetomi válasza orion1025 (#19) üzenetére


wetomi
aktív tag

Megértem a problémádat.

A tartósítással egyelőre nekem még nincsen gondom. Nyomtatott makettem kevés van, gyakorlatilag csak azok amiket most bemutattam, így az élettartamukról nincsen sajnos tapasztalatom.

Nálam nagyobb gond a por és a tisztítás hiánya. Van egy régi, szó szerint majd 15 évvel ez előtt elkezdett saját űrhajóm, ahol viszont ritkán van lehetőségem takarítani, vitrinem nincsen, így ott megül a por és sárgul a papír a legrégebbi alkatrészeknél. Én valamilyen matt lakkra gondolok megoldásként, de ezt is ki kellene kísérletezni, mi lehet az optimális.

Nem akarom abba hagyni, ameddig lehet, addig csinálom. Ez kapcsol ki. Gyerek nincs, így arra még nem kell időt szánnom, ha lesz, akkor pedig majd neki építek valamit. A fejlődés és a saját tervek készítése idő függő, de apránként majd igyekszek előre lépni.

Ha van bármi ötleted, javaslatod, azt szívesen veszem ha megosztod, akár itt a fórumon is, hátha még jól jön valakinek.

(#20) Szivacs85: Saját gyerkőcmég nincsen, de a 3 éves unokaöcsémnek találtam itt nagyon jó dolgokat. Köszi a linket!

(#21) csonor: Pár éve még elég nehezen lehetett találni ilyen készeleteket, annak idején ezért is terveztem inkább saját hajót. Mostanság már könnyebb hozzájutni akár külföldi rendeléssel is ezekhez a műanyag kittekhez. Egy ilyet én is elfogadnék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.