Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) <NewL>


<NewL>
addikt

Reméljük a Pré kihúzza őket a csávából.

There's an app for that

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

ha olyan fene nagy a veszteség, akkor esetleg piacra dobhatnák máshol is, nem csak lekorlátozva egy szolgáltatóra... ekkora kezdeti felhajtás után biztosan lenne rá kereslet felénk is, Ázsiában is.

(#3) .mf


.mf
veterán

Mindent egy lapra, pardon, gépre tesznek fel...
Elég kockázatos lépés. Ha valamelyik konkurrens közben kijön valami jobbal, vagy túl magasra árazzák a készüléket és nem lesz rá elegednő kereslet, már mennek is a süllyesztőbe...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#4) bolondember válasza <NewL> (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha nem egy fél vagyon lesz és nem szolgáltatókorlátozott lesz, akkor igenis kihúzhatja a csávából... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) <NewL> válasza .mf (#3) üzenetére


<NewL>
addikt

Főleg akkor lesz baj ha még az alma is beleköp a levesbe,akkor totális csőd :F

bolondember : hát igen,olcsó pedig biztos nem lesz,mint sok okostelefon és újdonság.

Egyébként én is szemezek vele,próbálok barátkozni a szappanformával,de egyelőre nem bejövős.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#6) #16820480 válasza <NewL> (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

elvileg nagyjából egy hét múlva kapható lesz a Sprintnél, ennyi időn belül szinte képtelenség, hogy az alma beleköpjön a levesbe :) mivel a most bejelentett 3.0-s firmware-ük is csak nyáron jön, így ha még most bejelentenének egy új telefont, akkor is egy fél év előnye lenne a Palmnak.

(#7) vehement69 válasza #16820480 (#6) üzenetére


vehement69
senior tag

hmm valamit akkor rosszul tudok, én ott tartok, hogy ősszel jön... vagy ez csak az EU-ra/szerény hazánkra lenne igaz?

I am cancer in your bones

(#8) #16820480 válasza vehement69 (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

hmm, lehet, hogy rosszul emlékszem, nem találom most azt a hírt, ami ezt erősíti meg... azt hittem, hogy a bgr-en olvastam, de nem találom...

(#9) bolondember válasza vehement69 (#7) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az a GSM verzió, amire Te gondolsz.

mármint ha jól tévedek, a "mi" verzsönünk jön ekkor. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10) <NewL> válasza #16820480 (#6) üzenetére


<NewL>
addikt

Miért ne? Nem a zoomolás meg az úgy zusammen az érintőképernyő kezelése miatt fenyegeti szabadalmi perekkel az Apple? Ahhoz meg nem sok köze van még meg sem jelent 3.0 sw-hez.
Hát nem tudom,ne legyen így minden zökkenőmentesen menjen a Palmnak,rájuk fér ezeket a veszteséges adatokat nézve.

1 hét múlva? :Y Ezt hol láttad?

There's an app for that

(#11) #16820480 válasza <NewL> (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem hiszem, hogy a szabadalmi perekkel sokra mennének. valószínűleg jól átgondolta a Palm ezt a dolgot, mielőtt belekezdtek.

az eredeti hírek szerint április elején kellett volna debütálnia, de úgy tűnik, hogy a Sprint nem nagyon erőlteti még a dolgot, és most május látszik reménytelinek.

(#12) Dare2Live válasza <NewL> (#10) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Olvastam erröl, amint Apple fenyegetett, Palm előhuzott 20-30szabdalmat a tarsolyából ami az övé és az Apple használja....
Ne felejtsük el, hogy ki is a Palm a "kéziszámítógépek" piacán.

Itt aztán annyi is lett a perelésből.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#13) Inarus válasza Dare2Live (#12) üzenetére


Inarus
addikt

Nah igen...vicces volt az apple,hogy pont a palmot fenyegette... :DDD

(#14) .mf válasza Dare2Live (#12) üzenetére


.mf
veterán

Nem értem, miért nem perelték vissza őket... pedig egyes cégek milyen szépen megélnek ebből *köh* Rambus *köh* :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#15) David75


David75
őstag

Az az igazság hogy vannak amerikai ismerőseim és pont az az a hely ahol nem lesz olyan tulzottan jó piaca miután ha csak egy középiskolábol indulok ki vagy sidekick-je van valakinek vagy iphone-ja.A qwerty-n kivül nem tudom miben tudna anyival többet mint az iphone hogy megérje lecserélni...Meghát még anyi program meg játék se lehet rá szerintem...
Amerikába nem adnának le abból az ottani presztizsből ,hogy "iphone-om van"

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#16) Champipi válasza .mf (#14) üzenetére


Champipi
senior tag

Ez jó volt :DD

(#17) bolondember válasza David75 (#15) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azért ez a készülék inkább bussiness-class, nem általános iskola hatodik osztály, s mint olyan... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18) David75


David75
őstag

Mint olvashattad középiskolát írtam.De amugy minden korosztályra igaz ez ahogy hallottam anyi kiegészítéssel hogy középkoruak közt még elterjedtek a motorola és a blackberry telefonok.Az üzleti kategóriában meg hát egyértelmüen a blackberry a vezető amerikában.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#19) N-vidi-A válasza .mf (#3) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Egyetértek, nem túl jó ötlet egy-két bizonyos dologra hagyatkozni, ha az megbukik, akkor tényleg lehet a rolót lehúzni...

Migiri, migiri, úgy ám! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.