Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) #56573440 válasza stewe2 (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

szerintem nincs túl nagy hype a mechanikus billentyűzetek terén. legalábbis én a környezetemben nem igazán látok egyet se, a legtöbben nem is ismerik őket. az más, hogy egy ilyen fórumon mint a ph ez gyakrabban felmerülő történet,

ha világító bill kell, akkor vélhetően nem gépelsz vakon, 10 ujjal, tehát nem fogod érezni a különbséget igazán, nem fogod érezni hogy kényelmesebb vagy gyorsabb.

ezek szerint olyan nagyon sokat se játszol, vagy nem olyan játékokat, ahol mondjuk egy nem teljesen függőlegesen leütött billentyű miatti apró megszorulás agyvérzést okozna.

ha tökéletesen kiszolgál egy fólia bill, akkor neked speciel annyit adna a mechanikus, hogy hangos és drága. így persze hogy nem éri meg:)

de vannak sokan akik kifizetik ezért a felárat, ahogy ezen a fórumon elég sok a felsőkategóriás ház, vga, proci, azokat én se tudnám mire használni:)

szerencsére mások az igényeink, másra vagyunk hajlandóak pénzt kiadni, és ez így van jól:) van akinek egy fóliabill bőven elég 10 évre, én meg egy azokat rommá gépelem egy év alatt, és utána sírok ha le kell ülni elé, mert azt érzem, hogy lassít, hogy korlátoz, hogy nem én vagyok a szűk keresztmetszet, hanem a periféria:) ilyenkor jön a fogcsikorgatás, és a pénztárcában turkálás :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.