Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Háááát! Azért a Super Mario sorozatra kíváncsi lennék...de ugye ott a Warcraft is.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) Zsoccc válasza TazLeacher (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

A Mario játékokból megközelítőleg 150 millió példány fogyott!

(#3) Bluegene


Bluegene
addikt

az igen!

3 milliárd dollár

hát egen, a jó, normális gépigényű játékot megtisztel a vásárlóközönség :K ez intő jel aki gagyit csinál

mikor is jelent meg? 1 hónapja? lesz az 55 millióból 100 millió is vagy több

Zsocc: most jelent meg nemrég, szal a MW2 is elérheti vagy túlszárnyalhatja a 150M-t, sokan multiznának

a másik h ha az összes COD1-COD6-ot nézzük sztem több mint a mario

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#4) orbano válasza TazLeacher (#1) üzenetére


orbano
félisten

szért van odaírva, hogy EGYIK

A vér nem válik VAZZE!™

(#5) Quan-Chi válasza Bluegene (#3) üzenetére


Quan-Chi
őstag

így van, bár az első 5 napban már szinte mindenki megveszi aki várta ! de a további hetekben vagy akár években is sok mindenkinek meg jöhet a kedve ! a COD 1-et is tavaly megvettük haverokkal mind a 8-an hogy LANon fel tudjunk legálban függni netre :C ...a WAW-ot is meg fogom venni ha olcsó lesz :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#6) Zsoccc válasza Bluegene (#3) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Lehet a hírben nem megfelelően fogalmaztam, de az 55 millió az egész sorozatra értendő ne m csak az MW2-re. Azért az nagyon durva lenne, ha az MW2 már ott tartana.
Ettől függetlenül benne van, hogy a jövőben akár túlszárnyalja a Mario eladásait.

[ Szerkesztve ]

(#7) Prof01


Prof01
veterán

Nem semmi. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8) D1Rect válasza Bluegene (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Az MW2 a teljes pályafutása alatt nem fogja elérni 30 milliót. Kevesebbet akartam mondani, de inkább biztosra megyek.

(#9) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Erre szokták mondani hogy a neve eladja...

(#10) Tikakukac


Tikakukac
titán

Alapvetően nekem is bejöttek a COD-ok most már kevesebb időm van rá de COD2 multi azért a mai napig befigyel 1-2 órára, egyszerűen megunhatatlan :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11) Ice!? válasza Tikakukac (#10) üzenetére


Ice!?
őstag

Egyetértek. Nincs jobb dolog, mint a haverokkal játszani normális emberek ellen.:K

Azért kíváncsi lennék, hogy steam-en keresztül hány mw2-t adtak el.

(#12) TazLeacher válasza orbano (#4) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tudom, hogy azért van odaírva, és nem az van odaírva, hogy a legnagyobb, de ez a kijelentés Boby Kotic-tól ebben a fényben már egy kicsit nagyképűen hangzik. Persze, hogy egyik, csak mondjuk röpke 95M darabra vannak egy általam véletlenül kiválasztot játéksorozattól...

Ha szerinted nincs kivetnivaló a "bejelntésben", akkor bármelyik játkra lehet ezt mondani, hiszen csak azt mondtuk, hogy az "egyik"...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13) darkarthur


darkarthur
senior tag

Hát még ha nem lenne steam-es!

Samsung S23 Ultra 5G

(#14) D1Rect válasza darkarthur (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

A 6 részből 1 "steames"...

(#15) Arena87 válasza Bluegene (#3) üzenetére


Arena87
aktív tag

Zsocc: most jelent meg nemrég, szal a MW2 is elérheti vagy túlszárnyalhatja a 150M-t, sokan multiznának

Te valamit nagyon félre olvastál, az 55 milla összesen eladott példányszám COD ból (nem csak COD6). A másik, 150M biztos nem fognak eladni belőle. Nagyon messze van még attól a számtól. :W

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#16) Prof01 válasza Misi 007 (#9) üzenetére


Prof01
veterán

Meg a sok reklám. Ugyanúgy, mint az NFS sorozatnál. Ott már 100 millió eladott játéknál tartanak, ha jól emlékszem. Pedig az utóbbiak nem lettek vmi jók...

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#17) TazLeacher válasza Prof01 (#16) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

NFS, FIFA, SIMS...mennyi ilyen játék lehet...vagyis a COD messze van még az élvonaltól.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

jó de a COD-ból csak 6 rész van, míg az NFSből 16 ... :K azért nagyon nem mind1

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#19) Peat;)


Peat;)
veterán

Most hogy ingyenes a live! x360-nál (asszem még holnap is) multizom vele és kitapasztalom hogy előfizessek-e live!-re.
A lényeg hogy amikor párszor odanéztem hogy mennyien multiznak, akkor olyan 700 000 körüli szám mindig megvolt. Azért ez elég tetemes. Ráadásul egy röccenés nincs, stabil és gyors minden, lehet lesz egy éves live! ebből, mert ennyit(8k) megér ilyen minőségben.

[ Szerkesztve ]

(#20) greensmoker


greensmoker
csendes tag

nem kis lóvé
pláne hogy csak én vagy 30K-t költöttem CoD-ra :C

....FIFA, NFS stb.----én azt gondolom teljesen más kategória, mindig is többen lesznek akik jobban szeretik a sport és szimulátoros játékokat.Az FPS egy külön műfaj sztem ebből a szempontból

[ Szerkesztve ]

Nem őrültem meg....a hangok is megmondták!

(#21) D.Orion válasza Quan-Chi (#18) üzenetére


D.Orion
veterán

Igen, és a CoD is egy olyan műfaj ahol a számozás növekedésével csökken a színvonal. Az első volt a legjobb mind közül. A második rész egy rakat car lett, tekintve, hogy egy olyan játékot készítettek amivel a 12-16 éves célközönség is könnyű szerrel tudjon Stg 44-el tunkolni, mivel nem húz a fegyver.

Le merem fogadni, hogy az eddigi eladások 50%-áért a CoD 1 a "felelős". A CoD 1 szintvonalát egyedül az MW1 tudta megközelíteni.

(#20) greensmoker: Te hol élsz? A világom mindenhol többen játszanak fps játékokkal, mint un. sportjátékokkal. A szimulátor pedig pontosan az a műfaj amely talán a legkisebb játékos körrel rendelkezik. Szim alatt nem az NFS-t értem.

[ Szerkesztve ]

(#22) atike


atike
nagyúr

Huh. Szép számok. Pörög a játékipar - és mindig is fog....

(#23) BalaNce87 válasza D.Orion (#21) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát igen cod1-nek kösznhetik a mai sikerüket is, meg persze a névnek. Sokan már csak azért veszik meg mert cod, semmi másért.

(#24) Peat;) válasza D.Orion (#21) üzenetére


Peat;)
veterán

A mostani részből már több mint tíz milliót adtak el. Karácsonyra is még vesznek pár milliót.

A sportjátékok közül meg pl a fifa sorozat konzolon, vagy a forza3 nagyon sikeres. Persze mindkettő teljesen más minőség mint a pc-s megfelelője vagy egy nfs, ami magyarázza a nagyobb eladásokat. (nem flame, fifát én pc-n játszanék mert nem megy a kontrollerrel, pedig még fps is megy azzal, de a foci nem...de a demo alapján egy röhej a pc-s fifa, olyan mint a 2001-es kb...)
A lényeg hogy a legtöbb fps-t egy új fifa simán lenyom eladásban. És szerintem ez így is van jó, egy sportprogram azért még mindig kevésbé kockás dolog mint menni és lőni. Egyéni vélemény :)

[ Szerkesztve ]

(#25) darkarthur válasza D1Rect (#14) üzenetére


darkarthur
senior tag

tisztában vagyok vele. Pont az MW2-re értettem, hogy ha nem volna Steam-es én is megvenném. Sőt, többen. Nekem nem smakkol ez a rendszer, nem játszom vele, így jártam. Ha volnának dedikált szerók biztos, hogy többeket érdekelne.

Samsung S23 Ultra 5G

(#26) darkarthur válasza D.Orion (#21) üzenetére


darkarthur
senior tag

A 2 sz@r lett? :Y Az a legjobb Cod! Cod1-el kezdtem multizni, de a 2 volt a legjobb mind közül! Játékélmény, minden. A 4 sem tesz tól rajta, pedig mióta megjelent azzal tolom. Sok jó finomítás van a 2-ben ami zavaró volt az 1-ben. Gondolom azért, hogy multiról beszélsz, a Single nem hiszem h nagy tényező bármely résznél is, hiszen sztem rövidek voltak.

Samsung S23 Ultra 5G

(#27) BalaNce87 válasza darkarthur (#26) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát úgy ahogy van a 2 sokkal könnyebb mint az 1.

(#28) darkarthur válasza BalaNce87 (#27) üzenetére


darkarthur
senior tag

Én azt mondanám, letisztultabb.

Samsung S23 Ultra 5G

(#29) D.Orion válasza darkarthur (#28) üzenetére


D.Orion
veterán

Én pedig azt, hogy a célzás egy tetris játék nehézségéhez hasonlítható. Nulla játék ismerettel felmentem egy multi mapra, valami sivatagos városos volt. Előtte még egy peres se játszottam a játékkal. Felmentem és map végére 67/5-ös statom lett. Erre én azt tudom mondai, hogy egy talicska trágya... Kipróbáltam még magam aznap több másik szerveren is, hasonló eredménnyel. Ez nem fps játék hanem 12-16 éveseknek készített "Ezt vedd meg" játék. Ők a célközönség már a CoD-ban.

(#30) BalaNce87 válasza D.Orion (#29) üzenetére


BalaNce87
addikt

"12-16 éveseknek készített "Ezt vedd meg" játék"
"Ők a célközönség már a CoD-ban."
Pontosan!

darkarthur: Inkább maradjunk a könnyebbnél :) én a 2 után próbáltam ki az 1-et és sokkal nehezebb volt, volt olyan hogy élet (ne nőtt vissza) szórt egy két fegyver, nemtudtál ugrani és zoomolni egyszerre, nem jelezte piros ponttal a térképen az ellenfelet ha lőtt, a sniper meg tényleg sniper volt, 2-be elég kemény kamák vannak. Ezekre őszintén nemtudom miért volt szükség, bár orion már elmondta, egyre kisebb a korosztály és róluk tudják hogy tuti megveszik, mert biztos hogy jól fog menni nekik. Nekem semmi bajom nincs a 2-vel annál inkább a 4-el és a 6-al, az már ovi szint, lassan már magától fog elsülni a fegyver.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.